Търся металотърсач!

Cybertack

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,
търся да закупя металотърсач, без значение от марката дори може да е самоделно (но поне да бачка:) )

Ако някой има какво да предложи, нека ако не го мързи да ми пише на лично съобщение..

Извинявам се че ви занимавам :)
 
Хи
Ако си се занимавал с електроника
в гоогле.ком бях гледал някви схеми. Аз мислех да си правя преди време ама се нямам време да се занимавам с такива неща.
Бтв бях гледал пак по гоогле.ком и мисля, че не бяха скъпи.

поздрави, айбиемчи
 
Благодаря ви много за предложенията момчета но като се има в предвид, че дори телефона едвам си зареждам не искам да си пъхам носа в неща които не разбирам :)
Май по добре ще е да си купя наготово :)
 
Какво да се прави :(

Не ве нещо почва да ме хваща някаква болест докато си гледам старите монети, то в интерес на истината започна след като разбрах, че някои от тези които имам са много ценни :) и така съм решил да имам поне едно хоби, щото по принцип не мога да направя едно нещо повече от 4 пъти, омръзва ми, пък нещо усещам, че това ме влече пък може и да ударя кьоравото :)

Ако има хора които се интересуват от темата нека да споделят знания и колекции :)
 
Ето малко семейни находки. Не се вижда много хубаво, но по-натам, ако някой има интерес, мога да му снимам по от близо.
Нещата могат да се видят през летният морски сезон.
 

Прикачени файлове

  • nahodki.jpg
    nahodki.jpg
    81 KB · Преглеждания: 29
точно пък в нивата на баща ти, засилиха се куките да гледат дали си с металотърсач или лъскаш чепа под черешата...
 
nikoo11 човече като незнаеш нещо цъкни в google и виж дали е така или не преди да говориш, ако влезеш в моята нива (макар и пресилено) първо аз ще те гръмна преди да дойде полицията :) а за твоята или на баща ти, дядо ти, баба ти, на сестра ти никой нищо не може да ти каже ако искаш и хеликоптер си приземи :)
 
nikoo11 човече като незнаеш нещо цъкни в google и виж дали е така или не преди да говориш, ако влезеш в моята нива (макар и пресилено) първо аз ще те гръмна преди да дойде полицията :) а за твоята или на баща ти, дядо ти, баба ти, на сестра ти никой нищо не може да ти каже ако искаш и хеликоптер си приземи :)
И ти не си много прав :) ако той влезе в нивата ти и ти го гръмнеш ще получиш доста солена присъда.. има един смешен закон, че дори когато защитаваш имуществото си нямаш право да атакуваш крадеца или нарушителя с по - голямо оръжие от неговото (ако той е с голи ръце, трябва и ти с голи ръце да се справяш с него). Просто живеем в държава на абсурда и подобни закони го доказват. Осъдиха човек, когото познавам на 2 години затвор, защото простреля в крака крадец влязъл с взлом в къщата му, с личното си оръжие, защото разбираш ли крадеца имал само нож... Всъщност не съм убеден, че закона още съществува, тъй като около него имаше няколко големи скандала, но не съм се интересувал близките няколко месеца дали още е в сила....


пп. много сори за офтопика, но тя темата май си се изчерпа :)
 
аз знам че след 9 и 30 или 10 и 30 вечерта ако някой влезе взлом в къщи или кадето и да е собственика може да те застреля...
 
Абсолютно сигурен съм, че ако застреляш човек при подобни обстоятелства, за теб също ще има санкция, независимо от факта че е било самозащита или защита на имуществото ти.
 
И аз знам, че в БГ няма закон да те предпази, а ако някой дойде в дома ти и ти го застреляш той може да те осъди. Нали някой си беше сложил ток по оградата или нещо такова и го бяха осъдили.
 
абе легални са работите-металодетекторите бе хора.Държавата ни е сбъркана-за тези закони за крадците приказвам.Така че кат го фанеш бой бой и другия път да не посмее да дойде
 

Горе