Покани във Фейсбук - не пристигат

dekemvri

Well-Known Member
Някой има ли подобен проблем. С един приятел тествахме и поканите не пристигат. Каним всички приятели от профилите си, но никой не получава поканата за присъединяване към друга ФБ страница. Помолихме и наши приятели да поканят всичките си приятели, но отново нищо. Да няма някаква забрана за масово канене? :shock:
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

Това е от около месец даже може и малко повече. Мисля ще лимита беше по 100 на изпращане. Може да се разделят примерно 500 на 5 х 100
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

Ами пуснах тази тема за да разучим заедно как стоят нещата, защото някои купуват по 2000-3000 покани.. и ако им ги пратят наведнъж нищо не пристига. Внимавайте какво купувате и как го договаряте, защото никой няма да получи линк, дори съвестно да изпратят покани до всички наведнъж.
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

Затова когато купуваш, следи по колко се пращат. На мен за 1000 покани ми казаха да изчакам 3 до 5 дена.
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

Сещам се някй от тези, които пращаха изпращаха скриинове с по 100 покани на всеки и така няколко дни примерно, за да не се спамва чак толкова.
Задължително трябва да се каже на този, който ги изпраща да не ги прати заедно, а на порции по 100.
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

А някой знае ли след като си поканиш всички приятели, кога ще можеш отново да ги поканиш. Тъй като в момента имената им седят сиви и не могат да се канят. След колко време ще се рефрешне?
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

Доколкото съм забелязал последната половин година стоят имената сиви, без значение приета покана, отказана или просто невидяна...това за сивите, а иначе преди време бях попаднал на статия, повече от 40 покани ако пратиш не пристигат, което честно да си кажа не съм имал щастието да разбера дали е така от първа ръка. И другото, което сега го забелязвам, че на страниците си вече не ми показва линка "Покани приятели" когато е от друг акаунт ... може и да са го скрили малко по - добре знам ли и аз :)
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

40-50 покани едновременно можеш да пращаш. Поне така беше преди два месеца някъде...
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

И според мен са сложили някакъв лимит, но само за страниците.
При старите групи няма проблем, а и при събитията също няма проблем пращам на всичките си приятели и за 1-2 часа около 200 човека са влезли.
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

Явно има нещо и аз съм пращал по много покани, но над 50 и ефекта е минимален. Поканите съм ги пращал за страница. И съм питал хората дали са ги получавали (познати) и са ми казвали, че не са получвали нищо,
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

Иначе наистина не можеш да каниш хора в страници, ако не си админ на тези страници. Явно сериозно са ограничили това с каненето...
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

Аз сложих една форма за изпращане на покани в една станица на фейсбук, но не съм тествал дали не администратори могат да изпращат покани .. Формата е като във всяка игра за изпращане на покани ...
 
От: Покани във Фейсбук - не пристигат

каква е тази форма? може ли малко повече инфо.
и аз търся такава ... работеща :)
защото имам една която нещо отказва
 

Горе