Супер Боб отново

gringo

New Member
SUPER BOB отново се предлага.Това е най-яката оферта
Който не успя да си вземе карта на боб лятото сега ще има тази възможност!нека поне да си спестим телефонните плащания!
 
От: Супер Боб отново

Да бе, само дето за 20 лв имам 1500 минути към Глобул, стотина към другите мрежи и един милион безплатни смс-а.
 
От: Супер Боб отново

Само, че нищо не разбрах от линка който си сложил. Води към някаква дискусия, на която линковете (явно с инфото) е скрито.
 
От: Супер Боб отново

Да бе, само дето за 20 лв имам 1500 минути към Глобул, стотина към другите мрежи и един милион безплатни смс-а.

ооооооо 1800 мин и с кой си ги изговаряш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: изобщо има ли някой още на ГЛОБУЛ?
Аз съм на супер боб и съм доволен
15 лв
500 мин към всички мобилни опери
500 мин към всички стационарни
500 смс към всички оператори

отчитането е 60
какво му требе на човек!

и аз видях линка е от коментари и не е скрито
има опънат вариант на кометарите
 
От: Супер Боб отново

Ами всички около мен са на Глобул. Изговарям ги, та даже понякога не ми стигат.
 
От: Супер Боб отново

Ами всички около мен са на Глобул. Изговарям ги, та даже понякога не ми стигат.

е щом всички са на глобул става
 
От: Супер Боб отново

НИКОГА НЕ ПРЕМИНАВАЙТЕ НА БОБ!!!
Аз се отказах от супер боб.
Причина:Бяха ми спрели номера ,поради неплащане,но веднага си го платих и след това ми таксуваха 3.50 пускане на телефония ми номер!Имат доста похвати за хващане на ШАРАНИ!

Какъв е принципът на таксуване на разговорите?
Таксуването се извършва на равни интервали от 60 секунди. Всеки започнат интервал се отчита и таксува с цената за една минута.
свързване с оператора 60стотинки
картата е с включена гласова поща ,за която плащаш 4.90 да ти я спрат .Да изброявам ли още недостатъците им ..
Изедници това са МЕНТЕЛ
Върнах се на 15 лв към уникола 480 жижа 120 към другию;600 към стационарни
и всичко е до секунда се отчита:p
 
Последно редактирано:
От: Супер Боб отново

Бял Боб, райкен боб, леща, грах, фасул... аз съм на МTEL и съм на ваучер от 2001 г. до сега, и немам проблеми. :)
 
От: Супер Боб отново

Бял Боб, райкен боб, леща, грах, фасул... аз съм на МTEL и съм на ваучер от 2001 г. до сега, и немам проблеми. :)

И аз съм така, не вярвах, че има други "луди" като мен :)

А ето връзката, която си води точно към офертата http://www.bob.bg/bob-tariffs/index.php
 
От: От: Супер Боб отново

И аз съм така, не вярвах, че има други "луди" като мен :)

Етооо, тук има още един :D.

Тази тема не е ли някаква реклама.
 
От: От: Супер Боб отново

Етооо, тук има още един :D.

Тази тема не е ли някаква реклама.

Явно някакъв линк билдинг, защото не води към конкретната информация, а към някакъв форум и тема, в която се разисква това.
 
От: От: Супер Боб отново

Явно някакъв линк билдинг, защото не води към конкретната информация, а към някакъв форум и тема, в която се разисква това.

Я линк билдинг, я яко брандиране :).
 
От: Супер Боб отново

Супа Боб или Супер Боб? Няма голяма значение, все е музикално растение....

Не съм ги ползвал, нямам мнение, но не и изглеждат нещо кой знае какво. Глупаците да се научат да дават телефони с добри условия. Пък хвани го за 2 години, ама му дай един смартфон на 50% отстъпка. Кретеноподобните един път те дерат за тези 2 години и твори, при изплащане ти излиза и дебело. Ебаси и далаверата. Това не е за Боб-чорбата, по принцип е.

Като чуя за телекоми и ми прескачат топките от кеф.
 
Абе само аз ли съм човек с нужда от мобилен интернет? Гледам ги хвалите, ама ако сметна разходите по една и друга графа .. това си е жива набутвация ;)
 
От: Re: Супер Боб отново

Абе само аз ли съм човек с нужда от мобилен интернет? Гледам ги хвалите, ама ако сметна разходите по една и друга графа .. това си е жива набутвация ;)

Не си :) Aз за това в другата подобна тема питах дали трябва мобилен нет или не. Ама с мобилния нет при положение че вече почти всичките ми приятели и познати имат смартфони + мобилен нет, въобще не ми трябват смс и работи, с Whatssapp са на 1 съобщение разстояние :D Да не говорим колко е удобно като чакаш важен мейл да получиш веднага notification като дойде, където и да си.
 
Re: От: Re: Супер Боб отново

Не си :) Aз за това в другата подобна тема питах дали трябва мобилен нет или не. Ама с мобилния нет при положение че вече почти всичките ми приятели и познати имат смартфони + мобилен нет, въобще не ми трябват смс и работи, с Whatssapp са на 1 съобщение разстояние :D Да не говорим колко е удобно като чакаш важен мейл да получиш веднага notification като дойде, където и да си.

От 220 човека в телефонния ми указател, ~90 имат Viber :) Предполагам не трябва да ви казвам колко ме интересува на какъв мобилен оператор са и какви минути/смси имам към тях.

И още нещо към по-горното. Човек за който работя, активно говорещ с мобилни телефони в Гърция ежедневно, след инсталация на Viber смъкна месечната си сметка от 480 на 150 лв.
 
От: Супер Боб отново

Бъдещето е в Интернет, зарежете глупавите безплатни минути и наблягайте на програми за безплатни разговори като Viber, Skype и Google Talk. За мен приоритет е по-бързия интернет и повечето трафик, отколкото безплатните минути. Опитвам се да убеждавам и всичките си познати в това, защото така ще се отървем от ограниченията. През Интернет всеки може да говори с всеки навсякъде, без значение в коя държава е.
 
От: От: Re: Супер Боб отново

Не си :) Aз за това в другата подобна тема питах дали трябва мобилен нет или не. Ама с мобилния нет при положение че вече почти всичките ми приятели и познати имат смартфони + мобилен нет, въобще не ми трябват смс и работи, с Whatssapp са на 1 съобщение разстояние :D Да не говорим колко е удобно като чакаш важен мейл да получиш веднага notification като дойде, където и да си.

Лошото е само, че нета все още е много зле на някои места. В София и големите градове е добре, но като изляза някъде в провинцията, където няма 3G покритие, направо забравям за гласовите разговори.
 
От: От: Re: Супер Боб отново

Лошото е само, че нета все още е много зле на някои места. В София и големите градове е добре, но като изляза някъде в провинцията, където няма 3G покритие, направо забравям за гласовите разговори.

Да, това го има, на Edge трудно може да се говори по Viber, но със съобщенията няма проблем. Иначе за съобщенията предпочитам Whatsapp пред Viber, само дето е платен за iphone-a де, ама си заслужава, за андроид и останалите май е безплатно.
 

Горе