Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Смених име на страница, но се различава малко от горната технология.
Изпратих им документи че притежвам сайт, чийто домейн и име са еднакви с исканото от мен ново име за фб-страницата.
Освен това за по голяма достоверност направих страница в сайта на която удостоверявам че еди-койси фб-акаунт е изпратил искане за смяна на името на еди-коя си страница.
И им изпратих и линка за всеки случай.

Не знам кое от всичките е подействало но стана. :|

За отбелязване е, че след като пуснах формата излезе само автоматичното съобщение, че ще ми отговорят след 3 дни.
Минаха 18 дни и нищо не стана, нито ме контактваха.
На 19 ден името ми беше сменено без никакво съобщение да получа.
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

И един въпрос - ако имам повече от 2 страници за сливане какво ще препоръчате.
Да се опитвам да сливам всичко накуп или две по две през известен интервал от време?
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

При създаването на нова страница след името слага някави числа - Как се махат тия гадости
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

При създаването на нова страница след името слага някави числа - Как се махат тия гадости

Това за пръв път го чувам. Дай малко повече подробности. по обичайния начин ли сздаваш страницата?
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

И един въпрос - ако имам повече от 2 страници за сливане какво ще препоръчате.
Да се опитвам да сливам всичко накуп или две по две през известен интервал от време?

Още не съм сливал страници, но искам. Имам две страници и искам да запазя името на по-малкта. Някой знае ли това възможно ли е? Правил ли го е?
 
От: От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Това за пръв път го чувам. Дай малко повече подробности. по обичайния начин ли сздаваш страницата?

Незнам да има необичаен начин
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Имах предвид да не е от сливане на две страници или от профил към страница и тн. Някой път не дава да се изполва определено име като казва че вече има така страница или подобни глупости. Пробвай да я съдадеш под друга категория.
 
От: От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Още не съм сливал страници, но искам. Имам две страници и искам да запазя името на по-малкта. Някой знае ли това възможно ли е? Правил ли го е?

По принцип не можеш да сливаш страници с прекалено различни имена.
Какво значи "прекалено различно" е индивидуално решение на служителя, който ще ти разглежда случая.
Примерно: няма да ти слеят страница "Кучета" със страница "Кучета и котки"
Но могат да ти слеят ""Кучета и котки" с "Котки и кучета"
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Почти еднакви са като имена, въпроса е че искам да запазя името на по малката която е с 1000 фена а голямата с 30000.
Ти сливал ли си?
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Преди два дни подадох искане за сливане и сега чакам.
Но изчетох доста материал.

Интересното е че формата през която подадох искането изчезна на следващия ден.
Каква е пък тази нова фб-аномалия ?

Става въпрос за формата тук:
https://www.facebook.com/help/contact/?id=339773372797502 , която от вчера не се вижда.

Има обяснения в това видео: http://www.youtube.com/watch?v=khfdLLG0fu0

За еднаквостта на имената - в BHW един се оплакваше, че за еднакви имена от рода на abcdefg не са искали да го слеят с abc defg.
На мен ми се струва малко невероятно това, но явно е въпрос и на какъв човек ще ти попадне искането.
Те се ръководят от правилото да не се стресират феновете на страницата с новото име.
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Има една форма а сливане която я показава само акто си с Американско IP на page settings. Там може да избираш коя е основната и отдолу имаш право на 3 избора. За нея ли говориш?

Кажи ако ти одобрят сливането.
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Колеги евала за този метод. При мен също проработи и то за по-малко от 10 часа сигурно стана всичко. Имах страница на тема за мода, стил и такива неща, не беше голяма около 8 хиляди и даже я бух пуснал тук да се продава, защото исках нова страница за 1 от магазините си. Вчера пуснах заявката, имаше единствено проблем да си сложа url-то в заглавието на страницата, не знам защо но пишеше че така не отговаря на изискванията за заглавия на FB, може би е станало твърде дълго. Как да е смених заглавите на "Дрехи и обувки онлайн" да кажем. И всичко стана за часове. Страницата ми е на БГ. Смених cover-phototo с ново с линк към сайта и новото заглавие и второто нещо, което направих е да направя 1 малка html страничка в сайта за доказателство, че сайта е мой и че искам да сменя името. Това е. И днес сутринта ставам и е готово. При мен не е кой знае какво , защото страничката не е голяма, но ми спести супер много време, да правя нова страница. Благодаря ви още веднъж. Метода работи!!
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

пичове на едната ми страница това стана ... на другата не ми дава опцията за request. то и тя е по-важната страница . някой може ли да помогне ?
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Има една форма а сливане която я показава само акто си с Американско IP на page settings. Там може да избираш коя е основната и отдолу имаш право на 3 избора. За нея ли говориш?

Кажи ако ти одобрят сливането.

Да, за тази форма
Ще се обадя когато имам резултат
 
От: От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

пичове на едната ми страница това стана ... на другата не ми дава опцията за request. то и тя е по-важната страница . някой може ли да помогне ?

за сменяне на имена или за сливане питаш?
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Бихте ли ми казали като документация какво изпратихте? Аз искам да си сменя името на Ен страницата, защото си направих сайт и искам страницата да е със същото име. Благодаря предварително
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Искам няколко бг страници и да ги съединя(3 на брой), общо са над 400к, но са на обща тематика и нямат нищо помежду си ... Може ли да стане?
 
От: Смяна на името на Фейсбук страница с повече от 200 фена. Метод.

Прочети мненияте по горе, явно не може да слагаш URL в името на страницата, но ако сайта ти е примерно www.sait.com може да пробвай да смениш името на сайт, като смениш cover-а с такъв където пише името на сайта ти и дадеш за причина смяна на името или неправилно написано. Няма гаранция че ще стане, но защо да не пробваш.

Бихте ли ми казали като документация какво изпратихте? Аз искам да си сменя името на Ен страницата, защото си направих сайт и искам страницата да е със същото име. Благодаря предварително
 

Горе