Нещо нямам вяра на гогле напоследък...

AMOUN

Well-Known Member
Постоянно променя резултатите...
следя за някои думи за които се боря
и е голяма лудница
през всеки браузер ми показва различни резултати.
През няколко часа резултатите се променят...
Изчиствам кешове чудесии и пак се променят...
Върти и суче много здраво?
Не мога да разбера какво става?
Да не би да са го направили да събира информация и да показва според предпочитанията резултати?
не мога да схвана какво става.
направо ми разбива детските илюзии. Резултатите се променят през няколко часа? май като наблегна да търся и отварям дадени сайтове и ми ги катери напред...
Не съм логнат никъде...
 
От: Нещо нямам вяра на гогле напоследък...

Ако ти е по нов сайта и е след 3-4-то място на 1-ва страницата стават такива работи. Спри да го гледаш за няколко дена и ще се оправи :)
 
От: Нещо нямам вяра на гогле напоследък...

Ако наистина домейна е нов ще те разхфърля навсякъде, ти не спирай със съдържанието и линковете.
Мен за една седмица ме върна на 3-та страница, после първа, втора и накрая на челното място.
ПС : Новия аватар рулира !
 
След като пуснеш търсене, погледни най-отдолу след резултатите от първа страница дали нямаш един линк "Преглед на персонализиранията". Ако има - значи резултатите са ти персонализирани на база информация, която е събрал Г. за тебе (и да не си логнат - пак събира гадината). Кликаш на линка и му казваш да ти покаже резултатите без персонализация.
Другия вариант за постигане на същия резултат е след като пуснеш търсенето, горе в адрес бара, най-отзад да добавиш &pws=0
 
От: Нещо нямам вяра на гогле напоследък...

А може ли да се дължи на т.нар. Гугъл танц? Все пак не сме виждали PR ъпдейт отдавна ...
 
От: Re: Нещо нямам вяра на гогле напоследък...


ей това май върши добра работа :)
 
От: Нещо нямам вяра на гогле напоследък...

Това, че Gugli събира лична информация и определя резултатите според нея е 95% сигурно. Аз преди няколко месеца постоянно търсех информация за FOREX в Gugli и обикалях сайтове на тази тема, след което във всички сайтове, независимо от темата Adsense ми вадеше само реклами за FOREX. Примерно влизам в сайт за баници, а Adsense ми реди само някакви FOREX брокери и глупости.
 

Горе