БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Е аз си имам бе, не съм там да си търся жена. Жените не се търсят по форуми, а у фитнеса :lol:
 
От: БГ мама се била разцепила???

Вече колко отцепника има? :evil: Само Админите да не решат да ви отстранят от форума-майка :oops:
 
От: БГ мама се била разцепила???

:-o Язе пък те фитнеси ни ги тача, по-добре 5-10 дни срам на морето от колкото цяла година блъскане в фитнеса :shock: :lol:
Е аз си имам бе, не съм там да си търся жена. Жените не се търсят по форуми, а у фитнеса :lol:
 
това е лошо на големите форуми и подобни разцепления са неминуеми

Да, гадничко е. :) Не за друго, а трябва да изкибичиш много. А даже и да дадеш на нови теми, някои тайтъли (и тук се случва от време на време) не са много описателни, нищо, че темата може да е това, което търсим. А модераторите късно успяват да сменят заглавието, за да се разбере за какво става дума. ;)

Иначе видях как redrum влиза тежко и среща разбиране. Поне им сече яко пипето. Особено ставайки дума за "по така" неща. :)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Те те бяха първите :lol:
Вече колко отцепника има? :evil: Само Админите да не решат да ви отстранят от форума-майка :oops:
 
Вече колко отцепника има? :evil: Само Админите да не решат да ви отстранят от форума-майка :oops:

Няма такова нещо. Напротив. Там се притесняват както тук, че ние сме откраднали отебители. Стига драми, може да си потребител на 1000 сайта, ако искаш. Аз всеки ден минавам през Facebook, G+, Linkedin. Но съм си нон стоп тук. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Много сте ми интересни с това крадене на потребители :cry: Това да не са картофи, че да ги краде някой? Всеки си има глава на раменете и сам решава къде, как и колко да пише. Нито някой подписва клетвена декларация, че е верен до гроб само на един форум/сайт, нито пък собствениците на този форум/сайт могат да му държат някаква сметка защо се е преместил другаде.
Думата "отцепници" също звучи малко кофти. Повечето момичета си пишат и на двете места и никой няма лошо отношение към никого (изключвам разни лични дрязги, но те нямат нищо общо с глобалната картина). Просто има още едно място, на което хората да си лафят. Факт е, че в БГ-Мамма офтопикът във всяка тема не е толериран, но в новия форум е нещо нормално и заради това и за двата влака си има пътници, според предпочитанията им, като никой не им пречи да се прекачват когато си искат.

Драмата с копираното съдържание също всеки си я тълкува както си иска... всеки може да си копира личните постове където пожелае. Коментарите бяха основно заради дословно копираната структура и имена на разделите, но те вече са променени, така че не виждам какво още се дъвче по темата. Също имаше проблем и заради копирани библиотеки, които не са лично творчество, а са съставяни с години от хиляди потребители, но там не съм се интересувала как се развиха нещата. Копирани ли са изобщо наистина или само е заявено намерение за това.
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Създателката и Администраторка на сайта Алтернативата - Владислава Тончева, счита ли за нужно да уведоми аудиторията, че работи за Резон ООД, а те са собствениците на едни от най-големите сайтове като imot.bg, mobile.bg, fakti.bg, Probook.bg, Bazar.BG, Zaplata.Bg, Софийски имоти, fokus.bg и др.
Не, че нещо, ама не вярвам в приказките за алтруистичното развитие на новия форум, с които се е заела. Ясно е, че става въпрос за конкуренция, но до момента не особено лоялна конкуренция. Най-малкото копирането на цели теми от бг мама, с всичката информация, събирана и трупана с години.
КОй каквото и да ти говори, винаги става въпрос за пари!
Айде и тук да се изясня. НЕ Резон Медиа ми плащ хостинга и домейна и времето прекарано в bul-mamma. Една статийка няма за bul-mamma там, да не говоря за ресурса, който бих могла да използвам за реклама. Моя шеф едва вчера разбра за начинанието ми. Имам пълната му подкрепа като човек, но само като на човек, от мен в тази фирма очакват работа, такава каквото съм вършила и продължавам да върша. bul-mamma е моя и е регистрирана на семейната НИ фирма. Може да се провери.
Обаче понеже някой е много тарикат да ме изтипосва с нещо което смятам че си е лично моя работа, смята да се възползвам тогава от възможностите които имам. Спрете да се занимавате с Владислава Тончева, обсъждайте bul-mamma и УФСЪ.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Моля те, пикирай в близост до земята, че ни заболяха вратовете...

След като ти се струва надменно това, което казвам, въобще не си го разбрал. И нямам предвид някой определен форум - писала съм и пиша в няколко. А и не визирах конкретно някого, в случая явно си помислил, че си ти.

Жените освен, че са майки и повиват бебета, все пак нещо са специализирали преди това. Като изключим професионалната реализация (все пак деца раждат и адвокатки, лекарки, банкови служителки..) майчинството е до някое време, а и докато трае, не си само майка, продължаваш да си човек, нали така. И ако някой форум ти е харесал, вкарваш или черпиш информация от всевъзможни сфери на живота с години.

Пък вие ограничавайте майките до *целулит, манджи и празни глави* (тук го прочетох), колкото си щеше. На мен ми звучи незряло, баста :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Майчинството е до някое време, ако родиш един път. Ако родиш 4 пъти, ще стане така, че това някое време ще е над деситилетие. И не разбирам що баста, да не би да казваш, че е лесно да се гледа дете? Или това не си е цяло изкуство?
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Не се вързвай на такива глупости това кой какво прави и за кой работи си е негова работа, а и този потребител се регнал само за да си изплюе хейта и повече никога няма да се завърне. Просто ги е яд, че и предприемачите ви подкрепихме, а знаят, че ако решим да ви запуснем всеки от сайта си по един линк и ще има Сбогом BG_MAMMA. :D

Айде и тук да се изясня. НЕ Резон Медиа ми плащ хостинга и домейна и времето прекарано в bul-mamma. Една статийка няма за bul-mamma там, да не говоря за ресурса, който бих могла да използвам за реклама. Моя шеф едва вчера разбра за начинанието ми. Имам пълната му подкрепа като човек, но само като на човек, от мен в тази фирма очакват работа, такава каквото съм вършила и продължавам да върша. bul-mamma е моя и е регистрирана на семейната НИ фирма. Може да се провери.
Обаче понеже някой е много тарикат да ме изтипосва с нещо което смятам че си е лично моя работа, смята да се възползвам тогава от възможностите които имам. Спрете да се занимавате с Владислава Тончева, обсъждайте bul-mamma и УФСЪ.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Майчинството е до някое време, ако родиш един път. Ако родиш 4 пъти, ще стане така, че това някое време ще е над деситилетие. И не разбирам що баста, да не би да казваш, че е лесно да се гледа дете? Или това не си е цяло изкуство?

Много държа да ти отговоря съдържателно и обещавам, ако някой път ми остане време, да пиша повече. Засега накратко: не си майка до някое време, а винаги. Само майчинството е до определено време. И интересите ти са като на всеки друг човек, но през майчинството имаш повече време да ползваш форуми. Спечели ли те един форум, дори и времето ти да намалее, ползваш го при възможност. И там вкарваш всичко, което те интересува, не само за бебетата. Затова тези форуми са обемни и с много информация. А и не можеш ей така да изчетеш една тема, защото тя е пълнена с години от различни потребители...Това ми беше мисълта.

П.П. Много отговорно, трудно, но и хубаво да гледаш дете. Проблемът идва от това, че в днешно време искаш да знаеш всичко, за да си добър родител, а информацията е огромна и различна. От това печелят и форумите, разбира се.. В никакъв случай не е лесно.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Сега някой, който не е влизал 3-4 дни и види темат,а ще си каже - брей кой знае колко хейт и какви интриги има в тая тема, че цели 24 страници е станала и ще се разочарова като прегледа всичко.
 
От: БГ мама се била разцепила???

A защо имате толкова много теми за игри - като "асоциации" и т.н.
Какво постигате докато играете тази игра? (освен загуба на време, разбира се :D)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Оня ден спретнах и аз една статия за новата мамма и девойките имат един линк и от мен. Хайде успех! Трябва да има конкуренция. :twisted:
 
От: БГ мама се била разцепила???

A защо имате толкова много теми за игри - като "асоциации" и т.н.
Какво постигате докато играете тази игра? (освен загуба на време, разбира се :D)
Разтоварване, различно мислене - не мислиш за дете,работа,съпруг,ежедневие. Впрягаш други клетки от мозъка си, развива асоциативното мислене,. Обикновено са с кратки отговори и точни правила.
 
Леле, леле. :)

Да си кача честно много добре се получава беседата ни. :) Иначе няма нужда от дръзки езици и нападки. ;)

Всички сме хора и както казах в другия форум, насреща сме за помощ, ако има нужда. Все пак помагаме на много други и ще продължим да го правим.

Иначе няма такова животно като крадене на потребители. Всеки си има интереси и предпочитания и ходи, където си иска и прави каквото си иска. :)
 
От: Re: БГ мама се била разцепила???

Иначе няма нужда от дръзки езици и нападки. ;)

Всички сме хора и както казах в другия форум, насреща сме за помощ, ако има нужда. Все пак помагаме на много други и ще продължим да го правим.

Иначе няма такова животно като крадене на потребители. Всеки си има интереси и предпочитания и ходи, където си иска и прави каквото си иска. :)

Няма, няма, ама колкото и да съм спокоен чат-пат леко се напрягам от разни изказвания. Това, че пишем свободно не значи, че сме с мозък като аспиринче, но без чертичката. Бива помощ и отзивчивост, ама понякога се налага да удариш с книга по масата, че да се сепнат и усетят придошлите и начетени библиотекарки.
 

Горе