БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

lqllqlq

Оф, можеш спокойно да адресираш думите ми до себе си. Всеки чете с комплексите си... Аз си се чета и намирам за съвсем нормално и естествено, което съм написала, ти ме четеш и вдигаш вежди, че и възвишена ти се струвам. Не е мой проблем. Не виждам причина да изпростявам, за да "пасна" тук. Но ако е нужно, ще спра да пиша. Доказвам се в живота, не във форуми. Аман от обяснения, все едно съм в тийн проблем.

Кратичко, за да ме разбереш: човече, ти просто не си умен, сори.
hug
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Не визирах теб, а лейдито дето се регна само да оплюе новия форум, и другото преди нея дето оплю администраторката ви ;)

не оплювам никого, копирах реални постове - това плювня ли е?
Една лоша дума не съм казала :rolleyes: напротив...
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

lqllqlq

Оф, можеш спокойно да адресираш думите ми до себе си. Всеки чете с комплексите си... Аз си се чета и намирам за съвсем нормално и естествено, което съм написала, ти ме четеш и вдигаш вежди, че и възвишена ти се струвам. Не е мой проблем. Не виждам причина да изпростявам, за да "пасна" тук. Но ако е нужно, ще спра да пиша. Доказвам се в живота, не във форуми. Аман от обяснения, все едно съм в тийн проблем.

Кратичко, за да ме разбереш: човече, ти просто не си умен, сори.
hug

Червената лампа светна..... имаме си принцеска. :) Не сме и на нивото....абе къде ви създават такива? :) Кой ти иска обясненията, просто си пиши.

Лиспват ти някои неа в живот. Тази агресия не идва от самосебе си. :) Можем и тук да помогне, нали сме позитивни тиновв. :)
й
 
От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

не оплювам никого, копирах реални постове - това плювня ли е?
Една лоша дума не съм казала :rolleyes: напротив...

Смешна си и то с тази "женска" аргументация на ония възрастни женки, които се събират на пейките пред блока и обсъждат всичко живо и пазят "кирливи" досиета в паметта си за всеки. Стане ли дума за Пенка, че живее добре, че има хубаво семейство и изкарва пари, веднага се намира някоя дропла да се сети как Пенка била спала с някой преди 20 години, без да е женена за въпросния. Хората споделят понякога с непознати, когато им е тежко, дори и по-късно да съжаляват за това. Иначе ти си рови в хорските постове отпреди Х години. Няма как да не им призная на мъжете, че рядко изпадат в подобно мозъчно безсилие, че да прибягнат до такива "аргументи".
 
От: БГ мама се била разцепила???

1 000 000 поста идват скоро със това темпо. :twisted:
 
1 000 000 поста идват скоро със това темпо. :twisted:

Да, глупости. :)

Айде активните, имат цяла секция офтопик, може да драснат там няколко съвета - домакинство, секс, хобита, практиични съвети, и други. Стига тук в една и съща тема, различни думи, едакви тъпотии. :) Както се вика, пръснете малко знания тук, в бизнес форум е добре дошло да знаем и как да си гледаме и семесцтвото, какво работи и т.н. :) Ето нещо, за което се сетих даже: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=13768 и http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14360
 
От: БГ мама се била разцепила???

Лиле, не става въпрос за това, че някоя си е снесла яйцата в женен мъж и е лишила 2 годишния му син от баща. Не и за това, че ако това беше моят или твоят съпруг, тонът щеше да е различен ....
Става въпрос за едни пари и за баламите в стадото. Аз съм лоша, подла и гадна, че проверявам къде да чета и кой кой е, а Стойнеф например с нежната реклама в Интер-вю е готин и етичен. Значи това което ми харесва е морално, а другото - не?
Кое е моралното?
Миришат ли парите?

Who is John Galt xax
 
От: БГ мама се била разцепила???

Много ви здраве, момчета. Дойдох, видях.. Това ли са нашите предприемачи? Очаквах повече.

Спестете си плюнките по бг-мамма поне. Доста път имате дотам.

Със здраве.
 
От: От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Нормално ли е да вадиш такива неща за живота на някой и то точно в този форум в който, ще бъдат набързо в гугъл, и най-вероятно, ще вкараш жената в беля, щото жълтите само това чакат. Форума се индексира страшно лесно и бързо и то на челни позиции, а и го ручкат и много хора с такива сайтове. Сега тя да не се учудва, ако започнат да я одумват по жълтите издания с този и коментар. Вредиш и по този начин. ;)
не оплювам никого, копирах реални постове - това плювня ли е?
Една лоша дума не съм казала :rolleyes: напротив...
 
Re: От: БГ мама се била разцепила???

Много ви здраве, момчета. Дойдох, видях.. Това ли са нашите предприемачи? Очаквах повече.

Спестете си плюнките по бг-мамма поне. Доста път имате дотам.

Със здраве.
Мерси за пожеланията. Точно тях и нивото им не гоним. ;) Да, това са предприемачите - разбират другите, и винаги имат дипломатично отношение. Лошо е когато не се получава поради другата страна. Ще се радвам да, а предполагам и другите, зная какво си очаквала и какво си търсила, за да видим с кое не сме оправдали това, което си искала? :) Със здраве. :)
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Лиле, не става въпрос за това, че някоя си е снесла яйцата в женен мъж и е лишила 2 годишния му син от баща. Не и за това, че ако това беше моят или твоят съпруг, тонът щеше да е различен ....
Става въпрос за едни пари и за баламите в стадото. Аз съм лоша, подла и гадна, че проверявам къде да чета и кой кой е, а Стойнеф например с нежната реклама в Интер-вю е готин и етичен. Значи това което ми харесва е морално, а другото - не?
Кое е моралното?
Миришат ли парите?

Who is John Galt xax
То бива бива, ама това си е чиста злоба, айде който е безгрешен само да ме обсъжда. Защо не си кажеш имента и за теб да поизровим нещо?
Кеф ли ви прави да се ровите, подло и долно е.

п.с. 2-годишния вече е пораснал и сега даже играе със сестра си в другата стая. Аз яйца не снасям, ти ако се идентифицираш със снасящи яйца ок.
 
От: БГ мама се била разцепила???

uni-web, сигурно, може би..... да предположим.... ами аз ако бях една предприемач-ка веднагически щях да си изкарам едни пари по този повод и да се почерпим .... :beer:
нали така се прави.... в БГ? Някой си развява високо вдигнат байрака и после плаща на едни услужливи медии да му перат пешкирите? И да му пълнят форума....
 
@li_lu, както повикало, такова отговорило. За разлика от всички останали форуми, кога да ти кажа, че тук ако не успееш да пастнеш....проблемът се търси първо в теб, после другаде. ;)

И ако обичаш, не гоним оня маймунярник бг-мама, в който всеки гледа да те запахе с причина или без. :) Повечето им постове са - "ти си такава", "ама скрий се", "да. това е яко" и нещо подобни. Това можеш да си сигурна, че не го гоним. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Гостенките два дни официалности и до там, почнаха да си показват природата, мятане на компромати и подобни гимнастики:lol:
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Това е до човек, не всеки е такъв, аз не обичам такива неща. Все-едно да споделя с колегите нещо тук и някой после да тръгне да ме разнася на ляво и надясно.
Постави се на нейно място, и виж дали щеше да ти е приятно! :wink:
За, мен това което направи си е чиста проба злоба!
uni-web, сигурно, може би..... да предположим.... ами аз ако бях една предприемач-ка веднагически щях да си изкарам едни пари по този повод и да се почерпим .... :beer:
нали така се прави.... в БГ? Някой си развява високо вдигнат байрака и после плаща на едни услужливи медии да му перат пешкирите? И да му пълнят форума....
 
От: БГ мама се била разцепила???

Какво значение има личния живот на някой от нас, това не разбирам?
 
Гостенките два дни официалности и до там, почнаха да си показват природата, мятане на компромати и подобни гимнастики:lol:

Работех в една фирма, в която имаше 3 жени и аз.....и трите си направиха драма не след дълго. Даже не успях да разбера как и защо, но беше факт. ;) За това след това питах HR-ите как седят нещата в отдела като съотношение. :) Да, така където имате много жени на едно място и никакви мъже, да не ви обяснявам какво се случваше. Природа, не ги обвинявам.
 
От: БГ мама се била разцепила???

От заглавието на темата останах с впечатлението че тук се разисква някакъв акушеро-гинекологичен инцидент.
 
От: БГ мама се била разцепила???

От заглавието на темата останах с впечатлението че тук се разисква някакъв акушеро-гинекологичен инцидент.

ХАХА, къде се изгуби ти :D:-o
 
От заглавието на темата останах с впечатлението че тук се разисква някакъв акушеро-гинекологичен инцидент.

Нещо такова. :) Какво да се прави. Има какво да се чете тук.

Обаче форума им доста добре върви, но много безмислени и скапани постове им се трупат. Ето защо имат толкова поста на ден, няма смогване. Нещо като в тази тема. :)
 

Горе