БГ мама се била разцепила???

От: БГ мама се била разцепила???

Темата от информативна стана леш. Група гранде предреимачи се напъват да дават про съвети, от друга страна булмами се засягат на селска чест и колко са хай ( а не само майки и домакини ) и стана тралала. Все едно чета на продавалника раздел Некоректни
 
Темата от информативна стана леш. Група гранде предреимачи се напъват да дават про съвети, от друга страна булмами се засягат на селска чест и колко са хай ( а не само майки и домакини ) и стана тралала. Все едно чета на продавалника раздел Некоректни
Има си и информативни постове. Но ровене му е майката за тях. Всеки дава съвети, няма как. Все пак всички можем и да не сме преки конкуренти, но имам една цел, колкото и да не ни се вярва - да развиваме бг Интернета, за да може примерно утре като излязат статистиките за разпределени рекламни бюджети да не е последен Интернета с цели 4-5%. :)

Ако трябва да има 4 бг мами, 5 продавалника, но да се гонят минимум половината рекламен бюджет. За това се кефя на тези конференции, които нон стоп се правят от Интернет обществото. Но имаме много път да извървим. Няма да е зле да минават насам за идеи какво да правят, все пак топ конкурента им няма да им пусне аванта със сигурност.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Има си и информативни постове. Но ровене му е майката за тях. Всеки дава съвети, няма как. Все пак всички можем и да не сме преки конкуренти, но имам една цел, колкото и да не ни се вярва - да развиваме бг Интернета, за да може примерно утре като излязат статистиките за разпределени рекламни бюджети да не е последен Интернета с цели 4-5%. :)

Ако трябва да има 4 бг мами, 5 продавалника, но да се гонят минимум половината рекламен бюджет. За това се кефя на тези конференции, които нон стоп се правят от Интернет обществото. Но имаме много път да извървим. Няма да е зле да минават насам за идеи какво да правят, все пак топ конкурента им няма да им пусне аванта със сигурност.


О няма нищо лошо да се водят дискусиите. Само дето нивто на някой колеги рязко спада като им чете човек постовете. Не, че булмамаите им остават длъжни де. :p Но не е правилно темата да избива на нападки и мерене това кой пол е ефективен и полезен
 
От: БГ мама се била разцепила???

@ УФСЪ напрани една интеграция на бул-мамма с тапаталк, така е доста вероятно да привлечеш "мобилните" мами, защото писането във форум от телефон е мисия невъзможна, а оригиналните мами нямат такова нещо.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Това с личните нападки и разни компромати е доста мизерна работа. Какво му пука на някой кои какво прави в личния живот и то във форум за бизнес. Не знач дали ще ги научат на бизнес там нашите предприемачи, но на драма и сплетни 100% ще се ошлайфаме като гледам темата :)
 
@ УФСЪ напрани една интеграция на бул-мамма с тапаталк, така е доста вероятно да привлечеш "мобилните" мами, защото писането във форум от телефон е мисия невъзможна, а оригиналните мами нямат такова нещо.

Да, това е добра идея. Много мобилни вече има. Включтелно и аз последно време. :)

А за нападките. Доста нормално е за такива форуми, просто не сме свикнали на това, но и ако се прекалява, ще се модерира. Който иска да се научи да прави пари онлайн, а защо не и офлайн, мисля, че ще дойде насам, ако вече не е с нас. ;) Можем да си говорим и по хиляди други теми, но основния фокус тук си е интернет и парите там. :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Те вече имат tapatalk :)

Или сега са го сложили или сутринта толкова съм блял, че не съм го видял, но факт е, че сега го намерих. Трябва да взема да мисля повече...
 
От: БГ мама се била разцепила???

А да ви попитам - когато свършиш някаква работа на някого в този форум, как се отбелязва? Или не се отбелязва? Т.е., ако има някаква "сделка".
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ако ти е платил и е цил коректен и е по-големичка сделка има itrade пиши итреъдър в търсачката на форума има тема подробна. Ако е коректен слагаш плюс 1 ако не -1. Ако е за 2-3 лв му стига зелена реп ако е коректен, доллу в дясно на всеки пост има едно бутонче за репутация, слагаш му ай апруув. Ако е некоректен му слагай -1 айтрейд.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Ако ти е платил и е цил коректен и е по-големичка сделка има itrade пиши итреъдър в търсачката на форума има тема подробна. Ако е коректен слагаш плюс 1 ако не -1. Ако е за 2-3 лв му стига зелена реп ако е коректен, доллу в дясно на всеки пост има едно бутонче за репутация, слагаш му ай апруув. Ако е некоректен му слагай -1 айтрейд.

Аха, мерси, т.е. изчаквам с плащането евентуално и търся itrader.
 
От: От: БГ мама се била разцепила???

Аха, мерси, т.е. изчаквам с плащането евентуално и търся itrader.

Даже няма да се налага да го търсиш - то е в първото мнение по обявата, от която си се възползвала. Ако не бъркам беше долу в ляво до звездата за репутации
 
От: БГ мама се била разцепила???

Аз лично си чета тук, "овча му работа". Както виждам и вие попивате теми и се разпространявате из bul-mamma. Само една забележка съм направила засега. Когато се подходи не с 'рогите' напред, сме добри читатели. Доста полезни съвети имаше и има. Понеже съм накисната до шията ви съветвам да не си правите заключения ей така. Информация трудно се събира надявам се знаете. Лека, полека се оформят теми. И не на последно място разцепване, отлюспване и т.н. няма. Има форум със стар, но познат дизайн, който когато му дойде времето и доживее ще живне, не без намесата на същите тези потребители. Тази аудитория е там заради старото и познатото. Имаше си тема вися една седмица на видно място. 90% е така ми харесва. За разлика от НЕГ, мисля да се вслушам в съвета им.

П.П Аз пък тук се ориентирам трудно, ей това е навика.
Пак казвам ако има проблем с чистия код някой, насреща съм.
 
Чети, то и ние си четем там. :) Не е овча, нарича се любопитство. :) Нещо измислихте ли за дизайна? Ще слагате ли нещо или ще сте така още време? Успехи пак.
 
От: БГ мама се била разцепила???

Овча, овча и язе съм овча тиква :D Само, че от мъжките овце онея с увитите роги :D
 
От: От: От: БГ мама се била разцепила???

Даже няма да се налага да го търсиш - то е в първото мнение по обявата, от която си се възползвала. Ако не бъркам беше долу в ляво до звездата за репутации

Мерси, оправих се, наистина било лесно :)
 
От: БГ мама се била разцепила???

Сега някой, който не е влизал 3-4 дни и види темат,а ще си каже - брей кой знае колко хейт и какви интриги има в тая тема, че цели 24 страници е станала и ще се разочарова като прегледа всичко.

Общо взето така се получи при мен. Добре че беше коментара на Ноук поне да се посмея малко :D

От заглавието на темата останах с впечатлението че тук се разисква някакъв акушеро-гинекологичен инцидент.

Другото подвеждащо е името на новия им форум - алтернативата. Като се има предвид, че е на дамска тематика и зароден от вражда между бг мами, аз лично го асоциирам с любовница. Значи от една страна имаме бг мама, а от друга... хмм... - алтернативата. Оу йеее, летс гет дърти... Та от тук идва и подсъзнателната подкрепа на предрпиемачите към новия форум (понеже някой, някъде, на някоя си страница се чудеше защо се взема страна) - все пак друго си е алтернативата!
 

Горе