емаг намаления само за днес

leonssss

Well-Known Member
емаг намаления нищо не видох, а и нек'В ваучер сакат да ми пробутат

нищо не им разбрах 10% ти ги дават у кеш
или ти смъкват от цената
 
От: емаг намаления само за днес

Накратко, поръчваш си нещо и после ти пращат ваучер на стойност 10% от стойността на покупката, който можеш да ползваш след това за следващата си покупка.
 
От: емаг намаления само за днес

Накратко, поръчваш си нещо и после ти пращат ваучер на стойност 10% от стойността на покупката, който можеш да ползваш след това за следващата си покупка.

а да бе аз искам само един продукт да купя ,а те ме връзват със втори продукт
и то така до безкрайност купувам дават ми ваучер
а кога ще ги изразходвам не се знае
айде аман от МТЕЛски номера

един милион шитове
 
От: емаг намаления само за днес

Никой не те вързва ;) Ако искаш си ползваш после отстъпката... те ти я дават, пък ти ако искаш се възползвай.

Относно въпроса ти... за 127 лв. и 49 стотинки. ще го купиш. Отгоре ти пише стандартната цена на хард-а и намалението от 15% или иначе казано, продукта по принцип струва 149.99 и като ти приспаднат 15% намаление, цената става 127.49 :)
 
От: емаг намаления само за днес

а същия в метро го открих за 109 лв
кой кого с вазелин го лъжат а:)

Ми що не си го взе от Метро? :)

Сега си направих труда да видя как вървят цените на този модел и в Интернет го срещам на цени от 135 до 160 лв....
 
От: емаг намаления само за днес

а същия в метро го открих за 109 лв
кой кого с вазелин го лъжат а:)
сакат само те да гушат а:)

ГУШИ ГУШИ
[video]http://vbox7.com/play:f99c2747[/video]
 
От: От: емаг намаления само за днес

Ми що не си го взе от Метро? :)

Сега си направих труда да видя как вървят цените на този модел и в Интернет го срещам на цени от 135 до 160 лв....

да ти дам ли линка?
 
От: емаг намаления само за днес

Ами принципно на мен не ми трябва, но щом си открил място където цените са по-ниски, би било добре да споделиш с останалите в форума, така, че чувствай се свободен да споделиш връзката :)

На мен не ми трябва хард, но идват празници и със сигурност не само на мен ми се иска да спестя малко пари, покрай пазаруването на подаръци :)
 
От: емаг намаления само за днес

Ей така от интерес проверих 3-4 продукта, които бяха с 15-20% отстъпка. Според кеша на гугъл цените на същите продукти на 4ти декември са били същите като в момента плюс минус 5-10лв, само че тогава не са били на промо. Т.е. цените са изкуствено завишени.

Но пък българина като види тия цифри - 1 със 6 нули и че вече половината са "използвани" и подивява ;>
 
От: емаг намаления само за днес

А имаш ли USB 3.0, за да го ползваш смислено?
 
От: емаг намаления само за днес

Баси тенденциозните статии и коментари - истината е, че emag пръснаха задниците на всички големи магазини в България и ги оставиха да смучат пръсти, и да пишат статии като горната...
 
От: емаг намаления само за днес

Баси тенденциозните статии и коментари - истината е, че emag пръснаха задниците на всички големи магазини в България и ги оставиха да смучат пръсти, и да пишат статии като горната...

Въпроса е дали на "всички големи магазини" или на 80% от клиентите си. Като гледам в интернет колко "доволни" клиенти имат...
А за цените и промоциите няма както да говорим, всеки много бързо и лесно може да провери...
И още нещо. Тези хиляди които се инвестират в ТВ и интернет реклама трябва да се възвърнат и това няма да стане като продават с 5лв надценка, прекалено ни е малък пазара...
 
От: емаг намаления само за днес

Колко "доволни" клиенти имат? Аз съм виждал само няколко отрицателни коментара, които се въртят из нета от много време... Ето тук може да видиш и за какво още мрънкат клиентите: http://www.pazaruvaj.com/stores/emag-s72822/mneniq.html - единия не успял да си купи евтин таблет, другия си натрошил колоните и след това не го пуснали в играта, защото се опитал да ги върне... Пък за цените и промоциите няма какво да говорим - смачкаха конкуренцията, за разлика от една камара наши фирми, които кретат на стара слава...

А как си избиват разходите си е тяхна работа, но по-важното е, че всички говорите за тях. Сега остава и да се учите...
 
От: емаг намаления само за днес

Недоволни винаги има и ще има... който е работил с клиенти дълго време е наясно с този факт.

Наскоро по тази тема говорих с един приятел и той каза нещо наистина много вярно и ценно - "Хората, които са недоволни имат много по-голяма изгода да пишат негативни коментари, отколкото доволните да хвалят по форумите".

За разлика от други страни, тук хората нямат навика да споделят обратна връзка, освен, ако не са афектирани. Именно по тази причина в Българското Интернет пространство е пълно само с негативни коментари и много малко положителни за който и да е магазин.

В интерес на истината за обема покупки, които се извършват от Emag, тези 5-6 негативни коментара са като капчица в морето, но за съжаление все пак прокарват идеята, че магазина не е коректен. Именно по тази причина, преди около месец се чудих дали да поръчвам от тях, но в край на сметка ниската цена ме провокира да опитам и аз останах доволен и от цената и от обслужването. За моя радост, не са ми се случили нещата, които някой от хората пишат, като трудно свързване с съпорта им (за щастие не съм им чул и гласеца), нито пък ми се е налагало да се възползвам от сервиза им (силно се надявам да не ми се налага, че дори и да са бързи и точни, просто е неприятно), така, че за тях не мога да дам мнение, но за останалите неща дори адмирирам.

Единственото, което не ми направи особено добро впечатление е последната им кампания за черният петък, когато не успяха явно да предвидят, че с толкова агресивна и мащабна рекламна кампания, всичко ще се изчерпи за минути и от факта, че скриха от хората факта, че доставките ще пристигнат до 8 дни, но виждам, че днес са се постарали поне да поставят на видно място информация за забавянето на доставките... Предвид това, мога да си замълча, за малкият номер, който правят с процентите(който е обърнал внимание, продуктите на които пише, че са с 45% намаление, като цъкнеш вътре пише 44%, но за 1 процент, няма да го правим на проблем).

Нека не забравяме, че все пак и са едни от първите, които правят наистина големи намаления на някой от продуктите си от време на време... нещо, което рядко се вижда дори в нашите всеизвестни Технополис и Техномаркет, а уж се думкат за едни от лидерите на пазара...
 

Горе