Доган: Който не е с мене, е срещу мене

predpriemachka

New Member
Който не е с мене, е срещу мене - Евангелският цитат, намекнат от Доган на пресконференцията.

"Който не е с мене, е срещу мене", казва Христос, като предупреждение, че всеки, който не е с Него, ще се разкайва дълбоко.

Кого заплашва Доган - победилата партия, лично Борисов или българския народ?

Доган богът на българската политика ли е, че "без него нищо не можеме да направиме"?

Попитаха го дали има предвид "Който вади нож другимо, от нож умира", той каза "евангелски цитат, не библейски" - като натъртва на "евангелски", директно препраща към нещо, казано от Христос, не от друг. И изобщо си ни заплашва в прав текст.

"Който не е с мене, е срещу мене" - най-тежката *заплаха* към хората, отправена в Библията.

Просто пълната зала с начетени журналисти знаеше само 1 цитат от Библията и друго не им хрумна.
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Добре дошла във форума Предприемачке!
Поздравления за прозорливостта ти и откриването на точния цитат!
Тук все пак коментираме и си помагаме за развитието на интернет бизнеса.
Не съм убеден до колко изказванията на субекти, подкрепяни от МИТични продукти са от съществена важност за горепосоченото.

ПС: Искрено се радвам че господин Доган познава добре Евангелието!
Пожелавам му спокойни старини и успешно оползотворяване на заслужената почивка!
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Нали затова сме в категорията Off-Topic? :)

И виртуалният бизнес, като всеки друг бизнес, би трябвало да се вълнува ще се случи ли най-после нещо различно с мафията...

Днес Доган ясно показа, че и хабер си няма да сдава властта, така че скоро няма да го изпращаме в пенсия... :cry:
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Да и аз се вълнувах много по изборите ... Съответно друго щеше да говори на пресконференцията господин Доган , както и другаря Станишев ако изборния резултат не беше такъв . Факт е обаче , че те загубиха тези избори .
Освен това няма вечни хора / богове/ и неща на този свят и всеки който се самозабравя без значение кой е той трябва от време на време да бъде приземяван !

п.п.Добре дошла и от мен !Готин ник!
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Добре дошла!
Иначе за Доган какво можем да кажем? Няма да има министерчета, видя големия и започна да говори. Да си почива. Време му беше.
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Хич не се и надявайте да се предаде така лесно. Те се научиха да влачат, иска ни се, обръчите от фирми да фалират, като няма откъде да лапат обществени поръчки и да си пълнят гушите. Обаче ще започнат да дават рушвети на новите министри, ще ги купят и пак ще си продължат бизнеса. Имат обаче един голям проблем - наляха пари в бизнес, начело на който поставиха абсолютно тъпи и неграмотни хора и сега си берат плодовете - готови пари съсипаха от простотия.
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Всъщност аз не съм съвсем нова тука, но се радвам, че периодично ме посрещат радушно с "добре дошла" :)

А Доган тепърва ще прави саботажи и всякакви проблеми... Той си е направо недосегаем, освен ако неговите собствени хора не се отърват от него, ако това изобщо е възможно...

Но с отпадането на НДСВ от Парламента поне на всички партии им стана ясно, че който си играе с БСП и ДПС, никой повече няма да иска да си играе с него... Затова БСП и ДПС никога вече няма да са на власт под никаква форма :twisted:
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Верно , че се държи като недосегаем ......... За сега е ясно само , че нещата там вече не са същите май криви им излязоха сметките . Дано да не създават проблеми...защото и от много акъл понякога може да си изпати човек.
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

За щастие въпросната персона изобщо не е недосегаема, въпреки че така се държи.
Просто неговите "работодатели", ако усетят че вече е излишен и ще има "да изчезнеш за 60 секунди"
 
От: От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Хич не се и надявайте да се предаде така лесно. Те се научиха да влачат, иска ни се, обръчите от фирми да фалират, като няма откъде да лапат обществени поръчки и да си пълнят гушите. Обаче ще започнат да дават рушвети на новите министри, ще ги купят и пак ще си продължат бизнеса. Имат обаче един голям проблем - наляха пари в бизнес, начело на който поставиха абсолютно тъпи и неграмотни хора и сега си берат плодовете - готови пари съсипаха от простотия.

А къде ще е Бойко докато купуват министрите? :)
 
От: От: От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

А къде ще е Бойко докато купуват министрите? :)
Не знам къде ще е, но ако не могат да дават рушвети на министрите, ще ги дават надолу по общините и пак ще се промъкват. Но сега ще им е значително по-трудно, което мен никак не ме успокоява, защото като настъпеш една змия по опашката, тя се обръща и те захапва. Едва ли има нещо по-лесно да правиш саботажи и размирици в държава със слаба полиция и никаква съдебна система. Няма да се учудя ако извадят отново приказките за възродителния процес и заплахи за атентати, за да принудят властта по някакъв начин да се съобразява с тях.
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Русенци гласували в Анкара, без да знаят
08.07.2009, 12:31 news.bg
Жители на Русе са "гласували" в изборите за Народно събрание в Анкара без да знаят.
Това съобщиха от Районната прокуратура, цитирани от БТА.

В прокуратурата са били разследвани пет случая, при които жители на града са попаднали в т. нар. "забранителен списък" за гласуване на 5 юли.

Оказало се е, че неустановено до момента лице е изготвило и подало от тяхно име и без тяхно знание заявление за гласуване в чужбина. Документът е депозиран в посолството на България в Анкара, а от там е издадено удостоверение за гласуване в чужбина, вероятно получено от същото лице.

Тъй като се допуска, че става въпрос за документно престъпление или за престъпление по служба, в което са участвали и чужди граждани, преписката е изпратена в Софийската градска прокуратура.

Бива ли такива неща тея ДПС за всичките за затвора!!!!!!!
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Ето как премина вота в неделя:
watch
YouTube - Gangs of New York - Election Day
В края на клипчето:
"Гласувал бил само два пъти... - обръснете му брадата и да ходи да гласува 3-ти път :eek:"
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

ЕТО ТОВА Е ПРОФИЛ НА ДОГАН В IMPULSE.BG - http://www.impulse.bg/Biz_ki_Ustasiyiz.

ВИЖТЕ ГО НАГЛЕЦА ИЛИ НЯКОЙ ОТ НЕГОВИТЕ ХОРА, КАКВО СА НАПРАВИЛИ И КАКВО СА НАПИСАЛИ. ОМРЪЗНА МИ ВЕЧЕ!!!!!! МОЛЯ ВСИЧКИ ДА НАПИШАТ ПО НЕЩО НА НЕГОВИЯ ПРОФИЛ, ПИШЕТЕ И ДО АДМИНИ НА САЙТА И ДО КОГОТО МОЖЕТЕ. ТОВА ЩЕ ПРЕРАСНЕ В ГРАЖДАНСКА ВОЙНАААААААА :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :devil2: :devil2: :devil2: :guns2: :guns2: :guns2: :guns2: :guns2: :guns2:
ПРИКАЧАМ ВИ СНИМКИ, ЗА ДА СЕ УВЕРИТЕ!!!






:wtf: :noob:
АЙДЕ МОМЦИ :) :bangin: :banana_rap:
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Съмняваме това да е неговият профил,няма нито една снимка,която да не може да се намери из нета.Всеки един може да е решил да си запълни свободното време като се прави на интересен.Не знам как но това проклето ДПС трябва да бъде изкоренено от тая държава...
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

Вече му изтриха снимките от сайта :)
 
От: Доган: Който не е с мене, е срещу мене

не е неговия профил .....Доган е 54 набор
ама тодорова много боен коментар е изпраскала :)

по темата:
"Който не е с мене е против мене" -точно това е в основата на философията на неговите "успешни управленски мандати " , каквато е между другото и на някои хора от БСП. Тези омагьосани кръгове според мен сами ще се изядат и разпаднат. Най много ме дразни обаче , че това e "елита" на България днес , който ни представя по света и че това което строят с крадените пари и ще остане след тях за поколения напред е кич......
 
Последно редактирано:

Горе