Искате да забогатеете онлайн? От къде започнах аз?

E-Business каза:
Това е началото.(само за много упорити)
wbi3.worldwidebrands. com/ebook/pdf/Start%20Your%20Internet%20Business%20RIGHT.pdf

ааа забравих - махнете интервала пред .com

Брат ми ги разбира нещата - повярвайте му. И четете - само така стават нещата
 
Интересен линк ще го прегледам
btw вие роднини ли сте :) че ако е да значи сте много добре
 
inviSible каза:
Интересен линк ще го прегледам
btw вие роднини ли сте :) че ако е да значи сте много добре

Братя :) Абе смятай ни за 1 човек :)
 
inviSible каза:
Да и аз го забелязах :) еми супер :)

та сега сериозно. в това книжле е истината . АБВ-то на забогатяването през интернет. Ще си призная че при мен чак след 4-тото прочитане ми се поподредиха нещата в началото. А то беше преди 3 години
 
Ми то хубаво ама когато чевек е малко скаран с Английският просто... не го виждам и се видя че трябва да се записвам на курс по Английски.. иначе нищо не върви
 
inviSible каза:
Ми то хубаво ама когато чевек е малко скаран с Английският просто... не го виждам и се видя че трябва да се записвам на курс по Английски.. иначе нищо не върви

Личния ми съвет е: ЗАПИШИ СЕ НА КУРС ПО АНГЛИЙСКИ. Ако искаш да спечелиш - трябва да инвестираш.В себе си първо. Аз никога не съм учил английски - нито в училище нито в универитетите. Абсолютно сам - ама няма на къде.
 
limoeg каза:
inviSible каза:
Ми то хубаво ама когато чевек е малко скаран с Английският просто... не го виждам и се видя че трябва да се записвам на курс по Английски.. иначе нищо не върви

Личния ми съвет е: ЗАПИШИ СЕ НА КУРС ПО АНГЛИЙСКИ. Ако искаш да спечелиш - трябва да инвестираш.В себе си първо. Аз никога не съм учил английски - нито в училище нито в универитетите. Абсолютно сам - ама няма на къде.
Извинявай ако се отклонявам от темата но да има една програма която предлага онлайн обучение на английски аве мисля чее добре и може да го поръчам защото аз самия усещам че ми е нужен английският..
 
Само с четене става!

Да, напълно съм съгласен. Само с четене се правят пари, големи пари. НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА има една по- малка, но много по- грозна сестра, която се казва НЕЕФЕКТИВНОСТ!

Трябва да се чете единствено и само АМЕРИКАНСКА литература, защото този бизнес започна през 1994 в САЩ и се разви и утвърди с невероятни темпове.

Така, както англичаните са измислили футбола, така американците измислиха бодибилдинга, рокендрола, бейзбола и Дот Ком Бизнеса...
 
Апостоле, тоя бизнес е като ония бизнес. Между другото думичката компетентен явно не ти е много ясна. Доста фалшиво ми изглеждаш и прекалено елементарно с досадно простите постове.
Вече съм почти обеден, че си разговаряме с електронен софтуер (bot), който вероятно американците са изхвърлили и той някък си се е посял под български флаг.
Що не вземеш да запалиш с 300 към то 5-600 някъде към Америката и да ни оставиш да си чоплим на спокойствие ?
 

Горе