Търся преводач Български-Английски

cyberpower

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Променено:
Вече е намерен преводач... благодаря на всички които писаха...

Здравейте на всички...

До няколко дена страртирам нов проект и поради липса на време и други фактори, реших да възложа превода на някой друг. Превода е от български на английски и трябва да бъде направен на добро езиково ниво без груби граматически грешки.

Обем:
20 страници на word със стандартно форматиране font:Times New Roman size:12 около 450 думи на страница. По принцип обичам да работя с едни и същи хора и при добро стработване може и да продължим с още преводи при желание и от двете страни.

Тематика:
Диети, фитнес и храни.

Плащане:
Плащането става на части след получаване на фрагменти от превода.
През PayPal(Мога да плащам след всяка преведена страница)
Банков превод(Плащане на 4-5 страници)
Пощенски превод(Плащане на мин 5 страници)
За предпочитане е плащането да става през PayPal.

Заинтересованите да ми пращат оферти на ЛС или в темата, като в офертата си включат цена, срок за изпълнение, поради голямата конкуренция в областа и за да си спестим излишна кореспонденция е добре да включите и нещо за себе си, като подготовка за такъв превод, портфолио... Също и e-mail, телефон или skype за връзка.
 
Последно редактирано:
От: Търся преводач Български-Английски

аз писах на един приятел и той ако прецени ще пише
 
От: Търся преводач Български-Английски

Вече съм възложил проекта...
Благодаря на всички които писаха...
 
От: Търся преводач Български-Английски

Не си губи време. Обърни се към [URL]http://www.predpriemach.com/member.php?u=2962[/URL] , дано се съгласи.

Благодаря много.

Принципно - никога не връщам клиенти, освен ако: 1) ще се наложи да работя от 9 сутрин до 12 през нощта около седмица без прекъсване (понякога и така се подреждат нещата), 2) текстът трябва да се изработи от днес за ВЧЕРА, 3) преводът е с тясно техническа насоченост и най-вероятно ще накърдя невъобразимости (поредици от терминологично окопани глупости). :)

Свеж ден!

Лил
 
Последно редактирано:

Горе