Apache.bg

alex.atanasov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Днес стартирах официално Apache.bg. Контента все още е дифицит, но напредвам, като се има предвид времето с което разполагам.
Ако някой желае размяна на линкове ил идруго да не се колебае да се свърже с мен. Имайте предвид, че сайта е с определена тематика ще държа линковете да са що годе с близка до нея.

За други въпроси или коментари пишете лс или на alex at mindinc dot eu

Поздрави,
Александър Атанасов
 
От: Apache.bg

На .bg домейн приляга малко по-грамотно съдържание. Намери си някой, който знае български добре да пооправи грешките. "Накратко" се пише слято. Между деня, месеца и годината в датите трябва да има интервал, точка или тире. Какво е това "30юли2009". Няма дума в множествено число, която да завършва на й. "Някой права запазени!" Кой е този някой, който запазвал права?! "Някои" трябва да се пише. Това е, което видях набързо само от началната страница.

P.S. Похвално е, че си пишеш сам ЛС-тата :) .
 
От: Apache.bg

Не си успял да схванеш май смисъла на сайта? Точно затова не съм го сложил в графа ревю ( не знам дали има такава ). Сайта е направен с цел да има помощни материали за HTTP сървъра. Въобще не ме вълнуват критики по дизайна, по грешки и прочие. За мен целта е да помогне на потребителя да си оптимизира апача или да узнае нещо за някой модул или как да го инсталира. Наистина прегледай все пак в кой раздел пишеш простотии присъщи за форумните тролове или си такъв?
Имам лс-та и им отговарям.
Надявам се да сам бил максимално изчерпателен с това.

П.С. Когато няма, какво да кажеш или напишеш, просто не го прави, разменям линкове, не мнения, а да; критиките са добре дошли, ако са градивни и когато си плащаш за дадена услуга, а не за нещо, което ти се дава безплатно.

Поздрави!
 
От: Apache.bg

Няма раздел Ревю понеже всяко нещо може да се коментира навсякъде. Това е основната идея на форумите.
Понеже услугата е безплатна и аз отделих безплатно от времето си да намеря грешки и да направя конструктивна критика. Това за простотиите няма да го коментирам щото иначе трябва да наруша основното правило на форума. Ако искаш си оправяй сайта, ако искаш го оставяй така неграмотно написан.
 
От: Apache.bg

Не си успял да схванеш май смисъла на сайта? Точно затова не съм го сложил в графа ревю ( не знам дали има такава ). Сайта е направен с цел да има помощни материали за HTTP сървъра. Въобще не ме вълнуват критики по дизайна, по грешки и прочие. За мен целта е да помогне на потребителя да си оптимизира апача или да узнае нещо за някой модул или как да го инсталира. Наистина прегледай все пак в кой раздел пишеш простотии присъщи за форумните тролове или си такъв?
Имам лс-та и им отговарям.
Надявам се да сам бил максимално изчерпателен с това.

П.С. Когато няма, какво да кажеш или напишеш, просто не го прави, разменям линкове, не мнения, а да; критиките са добре дошли, ако са градивни и когато си плащаш за дадена услуга, а не за нещо, което ти се дава безплатно.

Поздрави!

А как ще разбере как да си опримизира апача като нещо е написано неграмотно ???
 

Горе