Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

bluefighter

Active Member
Здравейте,
днес от банера си в необукс видях, че съм получил повече от 90 долара от сайта и се замислих дали да не платя 90 долара за едногодишен премиум. Въпреки получените пари тях ги няма разпилял съм ги и се чудя да заема от брат ми 100лв . да ги вложа :) Какво ще кажете
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

Айде събраха се милионерите :) , а ФАКТУРА ще получите ли ?? ;D
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

по принцип ПТЦ сайтовете се смятали за скам , вярно е че има много такива но НеоБукс вече 1 година плаща редовно поне на мен. Вярно е това е неУважение
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

И заслужава ли си....няколко долара за не малко месеци? Не ми изглежда нещо, което може да те направи богат, да не кажа печелившо. Абе всеки си знае....важното е да сме щастливи, как се вика. ;)
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

Бих искала да ви попитам, тъй като neobux е най рекламирания сайт, моля да ми отговорите какъв е моя проблем с влизането ми, постоянно ми иска втора парола, а при регистрацията никога не посчиха таква, оставям и празен бланк , но не става. Отйъде е проблема?
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

Проблемът ти е в това, че се опитваш да влезеш там.
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

Бих те посъветвал тези 90$ да ги дадеш на някой от хората тук, които малко по-разумно и рационално биха ги вложили в нещо смислено и шансът за възвръщаемост ще е в пъти по-голям. Това се казва инвестиция, ама ти си знаеш ;) Приятно кликане!
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

По принцип е рисковано да се дават съвети и акъл кой как да инвестира пари ............
освен ако не сте някакви експерти по инвестиции....

В букс сайт аз нищо не бих инвестирала, но по добре ще е всеки за себе си да прецява ....
Струва ми се безмислено да се убеждаваме или разубеждаваме за това :)
Отваряме Forbes.com и виждаме, че няма ни един букс-милионер в класациите ..
 
Последно редактирано:
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

и най-младия който видях е 42 годишен/ не от букс разбира се, не пише/
значи трябва да кликаме поне едно 40-50 години и ще стане нещо, но през това време не трябва да харчим нищо :)

...и след тия 50 години ще имаме цели 1-2 000лв :D
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

Хубавецо, ако си 20 годишен, защо цъкаш с мишлето по форумите а не правиш нещо полезно???
 
От: От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

По принцип е рисковано да се дават съвети и акъл кой как да инвестира пари ............
освен ако не сте някакви експерти по инвестиции....

В букс сайт аз нищо не бих инвестирала, но по добре ще е всеки за себе си да прецява ....
Струва ми се безмислено да се убеждаваме или разубеждаваме за това :)
Отваряме Forbes.com и виждаме, че няма ни един букс-милионер в класациите ..

Грешиш хората на тези сайтове прибират паричките на глупаците, които се ъпгрейдват. Така че да се твърди, че този бизнес не е печеливш е глупост. Има ли балъци има и тарикати.
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

Набирам реферали за необукс
http://www.neobux.com/?r=Snowcho
Казват че ще изкарате хиляди долари от сайта... е не става така.
Но можете да си докарате около 10-15 долара на ден което си е приличен доход за 30 минути на ден.
Ако някой реши да се регистрира може да го направи през моя линк
http://www.neobux.com/?r=Snowcho
Благодаря!
 
Здравей, здравей на теб.

Ще пренебрегна факта, че си пуснал 2 еднакви съобщения, за да си зарибиш хора към скем програмата под твоя акаунт и ще карам направо.

Първо - това е програма, от която няма да получиш никога пари, а даже и да получиш, не вярвам, че ще са си заслужили твоето време и усилия. А ако са - няма какво да кажа, това е твоята програма просто.

Второ - никога не са били 10-15$ за половин час, освен ако нямаш голямо дърво под теб с активни реферали.

Трето - затъпяваш прогресивно, като кликаш на реклами или трупаш реферали като спамиш, както направи и тук.

Четвърто - тук нямаш потенциални за тази оферта. И в това може да си сигурен, тук се говови наистина за интернет реклама и изкарване на пари онлайн.

Казвам ти го защото съм се занимавал, още като бяха модерни и наистина имах идея защо го правя - за да промотирам и развивам реферали от някоя афилиейт програма . Повярвай ми, там е хавата, когато натрупаш 10 000 ферерали и не всеки, но 5 до 10% от тях са активни и продават. Другото е просто загуба на време и ресурси. А да, има го и момента, че може да научиш нещо.

Най-хубавото е, че имаш реалния шанс да останеш при нас и да се научиш как се изкарват истински пари чрез интернет. Вече имаш някаква основа, а ние ще те насочим, за да се ориентираш по-бързо и да поемеш някоя правилна посока. Не ми се обиждай, но това до никъде няма да те доведе. ;)

Успехи,
 
От: Инвестиция на 90$ в neobux ?!?

Ако някой му се занимава с необъкс:
продавам златен акаунт в Neobux със 620 наети реферали и един директен
Златото изтича : Golden Expires: 2013/06/17 тоест има още доста време и може да се развие доста добре.

Като бонус: bg-neobux.eu - сайт от който може да привличте директни реферала

Цена: около 111 USD, paypal или moneybookers

за контакт: лично съобщение или long198bg @ yahoo.com
 

Горе