Предлагаме безплатна пробна реклама в списание "Со4но"

viper

Banned
Рейтинг - 60%
3   2   0
На кратко за какво става въпрос (за повече пишете ЛС).
През Ноември месец излиза първият брой на списание "Со4но".
so4no.com е интернет медия, ориентирана към новини в нейната област.
Може да прочетете повече тук:
http://so4no.com/prava%20za%20polzvane%20so4no.com%202009.pdf
Ноември идва и списанието тръгва с пълна сила, няма да казвам подробности, защото все още е в разработка.

Ако имате приличен интернет сайт (имам предвит да не е блог на блогхост или в хит.бг, фрее.бг и др.) може да изпратите кратко описание линк към сайта както и примерни реклами, които да се сложат в списанието (да не е цапаница моля Ви) на Отдел Реклама на so4no.com - [email protected]
Пример:
Сайтът ми е: сайт.ком
Описание: за какво е сайта
Ето няколко реклами, от които да изберете една и да я сложите: рекламите

Рекламата Ви може да варира от текст до изображение тип формат А4 (това е за по-сериозни сайтове).
Ще бъде разгледан вашият сайт и предложените реклами за списанието и ще ви отговорим при всички положения.

Само да кажа - услугата е безплатна, понеже списанието сега ще стартира. Тиражът и всичко друго не уточнявам тук (както казах ЛС).

Ако сте били включени за безплатна реклама в списанието и Ви е харесало, при официалното му стартиране 2010 година ще получите масивни отстъпки в цената за реклама в него.

Ето и малко данни от сайта на медията so4no.com, които ще са Ви нужни да определите точно кои проекти ще има смисъл да рекламирате в списание "Сочно":
Пол:
Мъже 30,4%
Жени 69,6%
Възраст:
14-17г. 24,6%
18-24г. 29.6%
25-34г. 32,2%
35-49г. 11,4%
50г.+ 2.2%

Краен срок за подаване на кандидатури: 7 Ноември

Не ми пращайте на мен ЛС-та с кандидатури, а на посочения мейл, аз само предавам информацията!
 
Последно редактирано:
От: Предлагаме безплатна пробна реклама в списание "Со4но"

Да допълня:
първият брой на списанието ще излезе до края на първата или началото на втората седмица на Ноември.
Вече е в процес на изработка.
 
От: Предлагаме безплатна пробна реклама в списание "Со4но"

А информацията пак ли ще е КРАДЕНА или уникална ?
 
От: Предлагаме безплатна пробна реклама в списание "Со4но"

ама как сте го написали... все едно сте нетинфо дева а не сайтче на уордпрес :)
 
От: Предлагаме безплатна пробна реклама в списание "Со4но"

ама как сте го написали... все едно сте нетинфо дева а не сайтче на уордпрес :)
уби всичко детско в тях с тия думи.. :(
 
От: Предлагаме безплатна пробна реклама в списание "Со4но"

Поредната пиратната блог система. Може Wordpress да е безплатен от финансова гледна точка, но си има лиценз за ползване. GPL изисква в страниците да се посочва официалното място, от където може да се намери ползвания софтуер. Отделно, че го намирам за нагло да се говори за запазени права, което би означавало, че едва ли не някой друг е създал Wordpress. Ако тези права са само за съдържанието е хубаво да се поясни. Понякога и един камък може да обърне колата на почтеността.
 

Горе