Търся спонсор/партньор

sa6e70

New Member
Рейтинг - 0%
0   4   0
Здравейте, имаме едно скромно сайтче, което можете да намерите на този адрес: http://fragxpress.net

Търсим спонсори / партньори, чрез които да можем да развием проекта.
Ако се намира някой в същото положение като нашето нека да пише.
Ако иска да ни спонсорирва нека да пише, с какво може да ни помогне и какво очаква в замяна.

Всички съобщния ще бъдат прочетени.

П.С: Ще помоля да не пишете коментари, който е заинтерисован ще пише лично.
 
От: Търся спонсор/партньор

Здравей, значи проекта ми харесва. Искам да попитам от какво имате нужда пари, или поемане на разходите. Към какво се стремите. Естествено ще разговаряме за процент от бъдеща печалба на сайта, но това на ЛС. :)
 
От: Търся спонсор/партньор

Интересувам се от този проект. Прати ми на ЛС подробности за какво точно сатрудничество става въпрос, какво се иска от нас и какво можем да очакваме в замяна.
 
От: Търся спонсор/партньор

И аз бих искал да получа някаква информация (вероятно чрез ЛС) за това какво очакваш и какво предлагаш срещу това.
 
От: Търся спонсор/партньор

охо маи ще се размине със спонсорите
Дано дано... по нагъл тип от тоя няма.... казвам му , че е краднал картина от моя сайт дето съм давал пари с фотошоп да ми я правят
а той ми се хвали как место да дава примерно 10 лева да му направят
негова дал 1 лев да му преработят..... и бил горд с това нз си кво си :mad:
 
От: Търся спонсор/партньор

Неговите лични проекти и други, които са съвместни, нямат нищо общо. Всичко в сайта си е уникално (особено дизайна), като изключим системата, разбира се, все пак е достъпна за всеки, разполагащ със съответното количество пари, за да си я набави. Това, че в някакъв си друг сайт Сашо ти е "откраднал", или там к'вото го наричаш, някаква снимка, не ти дава право да злепоставяш новия проект. Молбата за партньорство/спонсорство все ОЩЕ важи! :wink:
 
Последно редактирано:
От: От: Търся спонсор/партньор

Неговите лични проекти и други, които са съвместни, нямат нищо общо. Всичко в сайта си е уникално (особено дизайна), като изключим системата, разбира се, все пак е достъпна за всеки, разполагащ със съответното количество пари, за да си я набави. Това, че в някакъв си друг сайт Сашо ти е "откраднал", или там к'вото го наричаш, някаква снимка, не ти дава право да злепоставяш новия проект. Молбата за партньорство/спонсорство все ОЩЕ важи! :wink:

е да де прав си лошо няма но все пак всеки може да си вземе 1 наум от тази негова постъпка.. и мани краденето всички крадът едно 90 % от форума , но не са нагли като него и слагат примерно линк към автора или автора ако се свърже с тях махат статията а той се подиграва.. И все пак на кой е тоя сайт !? Търсите партнйор а вие колко човека сте 1-2-3-4-5 ?,............
 
От: От: От: Търся спонсор/партньор

е да де прав си лошо няма но все пак всеки може да си вземе 1 наум от тази негова постъпка.. и мани краденето всички крадът едно 90 % от форума , но не са нагли като него и слагат примерно линк към автора или автора ако се свърже с тях махат статията а той се подиграва.. И все пак на кой е тоя сайт !? Търсите партнйор а вие колко човека сте 1-2-3-4-5 ?,............

На кое да напиша автора бе парцал? Лелеле аре спрете се малко патентовай си нещата и няма да ти ги крада. Ае стига глупости!!! И сме трима души в този сайт :)
 
От: Търся спонсор/партньор

Дам така е брато. Просто не ми се занимаваше да мисля, все пак с нищо не ти вредя и ти може да земеш нещо от мене ;)
 
От: Търся спонсор/партньор

Обвинение в кражба на поуст от форум... хитро ;) Може ли да спрете да се оплаквате за ПЪЛНИ глупости и да оставите в темата да пишат хора, реално заинтересовани от предложението ни. Моля (отново) споровете да си ги запазите за ЛС и тем подобни. В нашия сайт няма крадено, няма нечестно... затова минали събития ги коментирайте някъде другаде!
 
От: Търся спонсор/партньор

Сайтът вече има между 600 и 1000 посещения дневно, който е заинтересован нека не се колебае, да ни пише! :mrgreen:
 

Горе