Продава се SofiaNews.BG

От: Продава се SofiaNews.BG

Toва е минималната сума, за която съм склонен да се разделя с него.. При голям интерес от потенциални купувачи темата ще се превърне в търг.
 
От: Продава се SofiaNews.BG

Е, какви са тези продажби сега??? Или пишеш "Цена: 400лв" или казваш, че обявяваш търг с 400 лв начална цена. И вече отделно споменаваш бин, стъпка, крайна дата и т.н.
 
От: Продава се SofiaNews.BG

За кое точно ги искаш тия пари, че май са му множко!
 
От: Продава се SofiaNews.BG

по десет лева на новина и 200 лева за домейна :0)
 
От: Продава се SofiaNews.BG

едит: Няма значение - гледал съм друг сайт.
 
Последно редактирано:
От: Продава се SofiaNews.BG

Посещенията са много малко. Принципно нямах време да се занимавам с уеб сайта след изграждането му и затова го продавам.
 
От: Продава се SofiaNews.BG

Тия продавачи са ми любими , качил е една тема , бутнал 100 поста и се охарчил малко за домейна и вече искат 400 лв . Този сайт ще го сглобя за 25 минути и може би трябва да му искам после 250 лв за да те надцакам теб ?


Не искам да се заяждам с теб , но ме издразни как пускаш една тема с продажба на даден сайт и после не благоволяваш да отговаряш на хората , които имат инетерес , което не говори добре за теб и за твоя бизнес. С една дума , едва ли някога ще продадеш сайт тук , а и ми се струва , че не знаеш как става този процес .


Успех с продажбата все пак :)
 
От: Продава се SofiaNews.BG

Никой разумен човек, не би дал толкова пари за сайт, който няма посещаемост и печалба. В крайна сметка не предлагаш нещо особено откъм дизайн или функционалност, за да са без значение останалите фактори.
 
От: Продава се SofiaNews.BG

Нали не смяташе да се разделиш със сайта за по-малко от 400? Ех таз криза, да беше сложил начална 8 милиярда, щеше сега да си милионер.
 
От: Продава се SofiaNews.BG

Тази тема ми заприлича на вица, в който две студентки пътували с влак и едната казала:
- Еееее, да имах един любовник да ми дава 400 лева всеки месец, ама къде такива мъже в тая криза !!!
- Ми фани си двама за по 200, ма...
- Да, ама и такива нема ... криза е!
- Ми фани си четирима за по 100, а?
В тоя момент пича, който дремел в същото купе се обадил:
- Аз ще поспя, а като стигнете до 5 лева ме събудете.
 

Горе