решили сме да отворим някой сайт от който да си дакараме някой допълнителен лев

danko6

Well-Known Member
с 4-ма мой приятели сме решили да отворим някой сайт от който да си дакараме някой допълнителен лев
моля да кажете как и приблизително колко ще можем да печелим от сайта си
сайта може би ще е хората да качват песни и да ги слушат или нещо такова
може да кажете и според вас какъв сайт би имал добро развите в интернет пространството:(
 
От: малко помощ

Сайтовете за музика не са добра идея ако търсите по-бързи парички от реклама… може би трябва още малко да помислите върху темата. Ако владеете добре английски ви препоръчвам да не се захващате с Български сайт защото $$$ са доста по-малко
 
От: малко помощ

да езика няма да ни е проблем и ние мислим да не е български сайта но предложете нещо ние доста мислихме но все пак незнам как ще печелим от сайта ние ще го направим ще го пуснем и какво парите няма сами да дойдат при нас
приблизително колко се печели от един сайт на месец
 
От: малко помощ

Направете си сайт за нещо което ви влече така по-лесно ще можете да го пълните с информация, развивате и т.н. Като се поотракате с него няколко месеца (щото предполагам ще ви е първия сайт) се захванете с някакъв по-сериозен проект. :)
 
От: малко помощ

ТАЙ НЯМА ДА НИ Е ПЪРВИЯ ВСЕКИ ОТ НАС СИ Е ИМАЛ СОБСТВЕН САЙТ НО СЕГА РЕШИХМЕ ДА СИ НАПРАВИМ ОБЩ
НО НАЙСТИНА НИКОГА НЕ СВЕ ПЕЧЕЛИЛИ ОТ САЙТОВЕТЕ СИ
ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ГЛАВНИТЕ БУКВИ
ние много искахме да пишем ревюта или коментари някаде и да дават някое доларче днес писах няколко мнения и за жалост не получих отговор
ще съм много благодарен ако дадете някое такова сайтче да пишем на нглийски и да вземем някой долар
 
Последно редактирано:
От: малко помощ

То ако беше толкова лесно....а и пазара в момента е доста по-слаб от преди, въобще трудна работа.
 
От: малко помощ

Вижте в Digital Point там мисля, че има оферти за писане и пренаписване на статии и такива неща. В getafreelancer.com има Writing & Content секция и също може да кандидатствате там за някой проект. Кофтито там е че трябва да трупате репутация за да ви одобряват за проектите. :)

Може да хвърлиш едно око и на тази статия: http://o-writing.com/pechelene-na-pari-online-kato-pisatel-hubpages/
 
От: малко помощ

danko6; ще съм много благодарен ако дадете някое такова сайтче да пишем на нглийски и да вземем някой долар[/QUOTE каза:
Ко речи?:lol:
 
От: малко помощ

понеже с приятелите не намерихме нито едни сайт който да плаща добре да правим коментари ревюта и такива едни не плащали други плащат по некакви стотинки за цял роман и решихме да отворим някой блог или нещо да сложим adsens с да се пробваме да вземем нещо ако можем по 100 лева не месец пак доволно но незнам вие бихте ли ми препоръчали нещо понеже сте по компетентни по тези въпроси
 
От: малко помощ

Добре, бе... ти сериозно ли си помисли, че в целия форум не е отговорено поне 100 пъти на този въпрос?
Разгледай малко важните теми...
 
От: решили сме да отворим някой сайт от който да си дакараме някой допълнителен лев

Защо трябва да разглежда, докато може да пита 100 пъти едно и също нещо. С това поведение, danko6, сте далече и от 10-те лева от AdSense.
 

Горе