2 саита с които да изкарате пари

huligana90

New Member
Това е първия саит които ви предлагам тои се казва bux.to...Цените на един клик са 1 цент на ден ви дават по задачи което прави 10 цента ако имате 10 реферала които ви носят по 10 цента вие на ден ще печелите по 1 долар.ИМАМ ПРОГРАМА КОЯТО САМА ОТВАРА ЗАДАЧИТЕ ВИ ДОСТАТАЧНО Е ДА Я ПУСНЕТЕ САМО.

Втората програма е същата като първата само че нямам програма която да клика вместо вас


Линкове ще ви дам на скаипа

За информация скаип huligana90
 
От тези неща пари няма да изкараш, по добре виж нещо друго, има доста информация тук.
 
Здрасти и добре дошъл тук, но само да ти кажа че това с CashFiesta си е загуба на време, а и на нерви. Да не говориме че богат от това няма станеш. Сори, но за тази програма, както и за тези от този тип не се говори много тук, поради причината че никой не е много доволен, а си има доста хора с опит в тази сфера. Аз лично имам акаунт там, ама го направих за да стана в даунлайна на една приятелка - услуга. Не е бизнес възможността на живота ми. :)

Бих ти препоръчал да погледнаш тук и да прецениш, дали не е по-добре да си направиш по-добър доход от: Affiliate Programs. Мисля си че там има повече смисъл от това с което си се захванал. Честно.

Мерси че си част от форума и ти пожелавам приятен престой тук.
 
До сега не съм чувал никой да казва нещо добро за CashFiesta, където и да съм чул коментар за тази програма винаги са казвали, че накрая не ти пращат парите, които си изкарал.
 
Или, не пращат защото с цялата ти работа и труд си стигнал някакви центове, или малки долари. А както се знае чек с по-малко от $25 не се праща. :) И аз не съм чувал добри мнения по въпроса, даже и наживо съм чъвал как ги хранят, и са били мизерна програма. :wink:
 
Най- лошото...

Най- лошото е това, че компютърът ти се пълни с adware + spyware. После е много трудно да го изчистиш.

То този сайт май затова е и направен- за балами, които се връзват и почват да заразяват машините си с гореспоменатите бацили. Това е всъщност един изключително нечистоплътен начин за реклама.

Апостол Апостолов
 
И това е истина, и има много паразитни по-ъпи, които ти товарят машината на макс. Абе с вде думи - това не е начина за правенен да добри пари, каквото и да си говориме. Има и изчистени сърфове, но тези локалните са под много голям въпрос.
 
fiestata

абе и аз преди се занимавах с кликове и тъпни... по добре пускай Еврофутбол кирията е по-голяма :lol:
 
Аз пък за пръв път тук чух за тези неща като CashFiesta.
Не тези програми са ми интересни в този форум. Тук има идеи за много по-логични неща.
Разгледай наоколо и за други неща.
 

Горе