чекове

Искаш хората да си снимат чековете и да ти ги покажат и да се похвалят от каде са ги получили ли?? Нещо не схващам.
 
Едва ли някой ще го направи :) тук не се хвалим кой колко печели а гледаме да си помагаме :)
 
От: чекове

тъй с тия чекове е голяма чаканица и нямам аз много доверие то ако не е ПайПал друго не ми трябва
 
От: чекове

Чековете не са на мода вече - сега има Western Union, ePassporte, PayPal - повечето афилиейт програми поддържат поне едно от изброените, а Google AdSense поддръжа първото.
 
От: чекове

имам един въпрос скоро ще събера 100 $ и ще трябва да си ги взема от адсенсе та въпроса ми е. Регистрирал сам се в АДсенсе с Адреса на който живея.. но по лична карта е друг Адрес но от там взимането на чека е невъзможно та ще има ли някакав проблем.. смисъл като пристигне в банката да не кажат адресите на живеене не съвпадат? и другия вариянт Уестърн Юнион как стават нещата стъпка по стъпка? мерси !!!
 
От: От: чекове

Уестърн Юнион как стават нещата

Ползвай Western Union вместо чекове. Няма значение на какъв адрес си. Може даже да отидеш в друга държава и от там да си получиш парите.

Когато дойде време да получаваш пари чрез WU ще видиш в "История на плащане" номера на транзакцията MTCN. Записваш данните на листче (някъде искат и други неща освен MTCN) и ги даваш на служителя в банката или попълваш една бланка (зависи в коя банка попаднеш):
Най-добрата банка за Western Union (получаване)
 

Горе