Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Аз гласувах, моя глас е за приятел ми каза :lol: .
Между другото ние бихме оценили всяко едно мнение. Ще е ценна информацията дадена в този пост, така ще разберем от къде най-често идват потенциалните членове на форума. И ще засилиме този вид реклама за да се разрастне форума. Всяко мнение е ценно.

Мерси Предварително...
 
Оооо аз въобще не разбрах от къде съм дошъл, помня само, че се рових в едни сайтове, май бяха директории за affiliate програми и изведнъж гледам че в лисицата ми има някакъв таб и като го натиснах прочетох PREDPRIEMACH.COM и отдолу "Как се прави бизнес онлайн" и си рекох ауууу та това е само за мен, аз точно бизнес онлайн искам да разбера как се прави и се регистрирах :] И после като пуснах първия пост за нула време ми отговори някой, не помня кой и си рекох "Аууу мноо яко, тоя форум е оживнен" :]
Всъщност мисля че се сетих как съм попаднал във форума, аз вече съм с една мишка, която вместо скрол има среден бутон и аз изпоузвам средния бутон да скролвам из страниците, обаче когато натисна със средния бутон върху някой линк той се отваря в нов таб и си мисля, че докато съм скролвал със средния бутон съм натиснал без да искам върху линка, който води към този форум и съм го отворил в нов таб без да зная и после като съм си разглеждал табовете, които съм изпонаотварял съм попаднал на въпросния таб и съм си рекъл "Яяяя, форумче!" Ама не знам, може и по друг начин да съм попаднал тук, мистерия... :?
 
Мерси мерси :mrgreen: надявам се че и с интернет бизнеса и с роботите ще имам успехи.
Ама чакай, ти може да ме имаш впредвид и ако ти трябва и тъжна история, аз и тъжни истории мога да пиша, глей сега...
Имало едно време един дървосекач. Този дъвосекач секъл незаконно дърва от една гора, защото имало удобен път, по който да ги превозва. За това си купил дрехи, които били със същия цвят в който били и дърветата, за да не го познае горския. Но веднъж точно заради тези дрехи помислил крака си за дърво и го отряяяязаааал.
Ето ви една тъжна история :mrgreen:. Ако искате мога да ви измисля всякаква, хумуристична, за Конан Варварина...само кажете и почвам.
 
Ако имаш да споделиш успешни истории за онлайн постижения, ще се радваме да ги чуеме. А е винаги добре да се самонадъхваме един друг, вместо да хейтърстваме един към друм.

Та ако искаш да ни кажеш, казвай тук. Ние ще ти кажеме едно голямо БРАВО и ПРОДЪЛЖАВАЙ ВСЕ ТАКА.

Май трябва да си отвориме и такава тема: Интернет Успехи, а? :wink:

А за тъжните истории - какво да ти кажа - в България сме, на никой не му липсват, даже повечето са навити да си ги престят заради полужителното от тях. :lol:
 
Blinky каза:
Добре дошъл ALIEN_Y2K, радвам се че си тук с нас, приятен престой тук.
Баси културния, сички ни приветства кат напишим пръвия пост :]
Ееееех как ми липсва доброто старо време, където всички е обиждаха и се гледаха лошо...
 
DeyanMarkovski каза:
Blinky каза:
Добре дошъл ALIEN_Y2K, радвам се че си тук с нас, приятен престой тук.
Баси културния, сички ни приветства кат напишим пръвия пост :]
Ееееех как ми липсва доброто старо време, където всички е обиждаха и се гледаха лошо...
Тцтц много си черноглед
 
препоръка, в друг форум от някой админ тук.
първо бях скептичен, но взе да ми харесва идеята за такъв форум :)
 
Тука е кеф, обсъждаме само най-прясното в онлайн маркетинга, и аз бях скептичен когато бяхме 3-ма :lol: Но сега идват хора с опит и без, но резултата е че информацията тече тук усилено. и набира сили.

много се радвам че всички дават малък принус за форума, все пак сме се събрали за да се правиме богати, нали? :wink:
 
Мисля че трябва да обяснявате на по-разбираем език защото някой тука (като мен) са много боси в тая област :roll:
 

Горе