Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Офф трябва и да обеснявам ли :) нямам идея как съм го открил много отдавна беше - май от търсачката, идеята ми беше че той ме откри за много неща. Много научих и такам.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Офф трябва и да обеснявам ли :) нямам идея как съм го открил много отдавна беше - май от търсачката, идеята ми беше че той ме откри за много неща. Много научих и такам.

Мерси много за обяснението. Пак помагаш да разберем как се намира форума в уеб пространството и не само де. :)

Ако нещо други се сети, споделяй....и всички други де.... ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Сърфирах из интернета и случайно го намерих, мисля че беше в 1 тема " Как да печелим онлайн - стратегии" или нш подобно
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Сърфирах из интернета и случайно го намерих, мисля че беше в 1 тема " Как да печелим онлайн - стратегии" или нш подобно

Мерси много за информацията. Споделяйте....няма да се разсърдим. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

От приятел беше, преди доста години

Благодаря много за споделеното мнение. Имаш ли на идея как стана въпрос за форума? В смисъл, как му дойде на акъла на твоя човек? Мерси предварително. Просто ми е интересно. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Преди няколко години го научих от приятел. Отдавна го следя, но чак сега се регистрирах.

Мерси много за инфото. :) Да почерпим освен приятеля ти. Да знаеш ника му тук?
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз мисля, че някой ми беше изпратил линк към някоя тема и от тогава разгледах хубаво форума и се регистрирах! Не съжалявам, че се регистрирах!! Но също мога да кажа, че много добре се индексира от гугъл, когато ми трябва нещо и напиша в гугъл, почти винаги ми излиза предприемача ! :D Гласувах за препоръка от приятел.
 
От: Как открихте нашия форум?

Препоръка от приятел, беше отдавна. Оттогава следя темите, но чак сега се регистрирах. :)
 

Горе