Защо сте толкова смешни

kalima2

New Member
Защо сте толкова смЗащо сте толкова смешниешни всичките като гледам какво пишете и плюете др.Пак вас си не виждате.Не че е тема за този сайт но наистина сте мн. Смешни
 
От: Защо сте толкова смешни

Как можа в три изречения да направиш над 15 правописни грешки? То бива да си неграмотен, бива, ама това е направо трагедия.
 
От: Защо сте толкова смешни

Дам, смешни сме си :) Аз даже съм и глупава... Ама като такава си живея живота мноогоооооооооо добре :)
 
От: Защо сте толкова смешни

Научи се да пишеш, и чак тогава започвай да коментираш нас !
 
От: Защо сте толкова смешни

Защо сте толкова смЗащо сте толкова смешниешни всичките като гледам какво пишете и плюете др.Пак вас си не виждате.Не че е тема за този сайт но наистина сте мн. Смешни

К'во рече? :shock:

Смешни сме нарочно, майтап да става.:lol:
 
От: Защо сте толкова смешни

за да се регне някой и да пита :)
 
От: Защо сте толкова смешни

Гризе го отвътре сега
tease.gif
 
От: Защо сте толкова смешни

покажи си лицето да те видим..бас хващам че и ти си смешен/на
 
От: Защо сте толкова смешни

Защо сте толкова смЗащо сте толкова смешниешни всичките като гледам какво пишете и плюете др.Пак вас си не виждате.Не че е тема за този сайт но наистина сте мн. Смешни
Добре Килим.... спокойно... пий хапчетата и си лягай!
 
От: Защо сте толкова смешни

Ми той човек правилно ни го каза. :) И вие обаче доказахте думите му. :) Да го цитирам в неговия стил "и всичките като гледам какво пишете и плюете др.Пак вас си не виждате"
Макар че всеки от тук като почна да пише по темата си е прочел 5 пъти коментара да не направи правописна грешка. :) Донякъде е прав неграмотника. :)
Аз не се броя за смешник! По професия съм палячо! Лицето Deyan Yordanov подръжател в FB групата Predpriemach : )
 
От: Защо сте толкова смешни

Аз искам да попитам ЗАЩО тази тема седи в раздел Пазар, а когато пуснах да продавам ЛЕГАЛЕН СОФТУЕЪР - Xrumer, поста ми беше изтрит без всякакво обяснение ?
 
От: Защо сте толкова смешни

Защо сте толкова смЗащо сте толкова смешниешни всичките като гледам какво пишете и плюете др.Пак вас си не виждате.Не че е тема за този сайт но наистина сте мн. Смешни

Нали знаеш?

Живеем в интернет, ядем пред компютрите и СЕРЕМ ВЪВ ФОРУМИТЕ! :D
 
От: Защо сте толкова смешни

Щото не сме на принципа "цъкай на букситата" и затова сме ти смешни...

Абе я земи си пий хапчетата, че ти ставаш смешен
 
От: От: Защо сте толкова смешни

Аз искам да попитам ЗАЩО тази тема седи в раздел Пазар, а когато пуснах да продавам ЛЕГАЛЕН СОФТУЕЪР - Xrumer, поста ми беше изтрит без всякакво обяснение ?

Най-вероятно грешка. При мен веднъж стана така, писах им и казаха, че е грешка при мулти-селектиране. После ми върнаха темата.
 
От: Защо сте толкова смешни

Еми ще я пусна пак, дано да е грешка защото иначе е нарувашане на правата ми като потребител :D В крайна сметка не съм нарушил по никакъв начин правилата за ползване на "пазар". Иначе по темата - обичайте се, бъдете по-позитивни и не обръщайте внимание на всеки балък, иначе ставате като него.

P.S. Темата все още е в "пазар" ?
 
От: От: Защо сте толкова смешни

:lol::lol::lol: Тва е онова баннатото олигофренче дето "ПРАЕшЕ сайтве иСготно" !
Ей, верно е смешно !

И на мен ми заприлича на него.. съдейки по уникалния почерк :mrgreen:
 

Горе