Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

web

New Member
Преглеждам от време на време темите тук и ми прави впечатление, че има доста хора които искат да изкарват пари онлайн, но се чудят как и от къде да започнат. Виждам също, че има и такива които работят здраво, имат глави на раменете си и постигат добри резултати, за което ги поздравявам.

Тази тема е за тези, които са още в началото, полагът усилия, но все още не изкарват $$$$ и биха искали някои да им помогне.

Тайни в изкарването на пари онлайн няма. Ако си достатъчно упорит, рано или късно ще намериш отговор на всичките си въпроси. Разбира се, това отнема много труд и време, заради което много хора се отказват. От личен опит знам, че е много по-лесно ако някой ти подаде рака и даже и да не те научи на всичко, то поне да те предпази от грешки и да ти покаже правилният път.

Начини за изкарване на пари онлайн има много, аз се занимавам само с някои от тях. Добре, без повече общи приказки.

С какво мога да ти помогна?

-Affiliate marketing (CPA, niche stores etc)
-PPC (adwords, yahoo, msn + facebook)
-SEO


С какво НЕ мога да ти помогна?

-Dropshipping
-Blogging
-Black Hat
-Ebay
-Трикове за изкарване на "лесни пари"
-Изкарване на пари с БГ сайтове (не живея в България, нямам сайтове на български и не съм запознат с афф. програми в БГ)


Какви качества трябва да притежаваш ти? На първо място английски, добър английски при това. Дори и когато си плащаш за съдаржание, пак трябва да знаеш дали е добре написано. Освен езика, трябва да имаш поне едно от следните:

-талант (поне в едно нещо трява да си добър, независимо дали е програмиране, дизайн, писане, маркетинг)
-време и желание (няма нещо кото да не може да се научи)
-пари (ако нямаш време или умение)

В общи линии това е. Имам само по 1-2 часа на седмица които мога да отделя, така че ще мога да помогна само на няколко човека. Нямам време да отговарям на отделни въпроси чрез email или във форуми, така че ще бъде Skype conf. call 1-2 пъти в седмицата.

Защо го правя? Защото и на мен са ми помагали, а и защото ми доставя удоволстие. Имам приятели които преди няколко месеца не знаеха какво е Affiliate marketing, а сега вече се занимават изцяло с това и съм радостен, че съм им бил от полза. Не търся referrals и няма да пускам афф. линкове към CPA networks или афф. програми.

Ако имаш желание, прати ЛС и ми кажи:

-какви са ти уменията в момента
-какво си правил до сега и с какво искаш да ти се помогне
-какви са ти целите и какво искаш да постигнеш

Ще се опитам да отговоря на всички, но нищо не гарантирам.
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Искам да изразя искрената си благодарност на WEB за помощта и насоките, които ми даде! Когато си нов в сферата и информацията те залива от всякъде е много възможно да "прегрееш", но след кратката консултация вече знам,че съм на прав път и се чувствам убеден в усеха си, за което искрено благодаря още веднъж. А и винаги е по-приятно да поговориш с някой, който е по-опитен от теб:))))))))
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Искам да изразя искрената си благодарност на WEB за помощта и насоките, които ми даде! Когато си нов в сферата и информацията те залива от всякъде е много възможно да "прегрееш", но след кратката консултация вече знам,че съм на прав път и се чувствам убеден в усеха си, за което искрено благодаря още веднъж. А и винаги е по-приятно да поговориш с някой, който е по-опитен от теб:))))))))

Мерси за топлите думите.

Лесно се помага на хора които искат да се научат.
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Web обяснява наистина много добре,дава безценни съвети и действително може да помогне за освояването на знания касаещи AM тъй като мойте въпроси към него бяха насочени именно на там. Искам и аз да изкажа благодарности за напътствията които ми даде!
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Много съм очарован от контакта си с този човек , появи се в точния момент , отговори на всичките ми въпроси , даже ми създаде и една камара нови :) , за което му благодаря. Говори абсолютно мотивирано , и с голямо желание. Просто си личеше , че има огромно желание да помогне и то безкористно. Надявам се да продължи в същия дух и с останалите , които решат да поговорят с него.

P.S. Общуването е доста интензивно , за това е желателно въпросите да са формулирани предварително, поне за начинаещи :) Още веднъж изказвам благодарност за отделеното време.
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Мога да добавя, че това е човека, който ме накара да продължа, когато почти се бях отказал с първия си сайт. Ще използвам част от статията, която написах за BullBlogger :

Тук искам да поместя един цитат от писмото на един приятел. Калин Георгиев:

„ ...А и много работа се изисква. Ето, неделя сутрин 4:30, но на мен работохолизма не ми прощава.
Надявам се скромното ми мнение да ти е от помощ.”
Жив и здрав, Калински и да продължаваш в същия дух!
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Аз също искам да изкажа своята благодарност за безценните насоки, които получих. Наистина изключително добре структурирана и правилно поднесена информация.
Благодаря ти още веднъж!
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Блогадаря на всички ви за думите, поизчервих се.

Да отговоря на някои въпроси които ми се задават. Не, пари не взимам, конкретни програми не препоръчвам и не търся реферати.

За съжеление, нямам достатъчно време за да отделя внимание на всеки по отделно, а и ми е трудно да повтарям едни и същи неща. Затова май ще е по удачно да направя групов курс. Така ще ми е по лесно на мен, а и вие ще можете да си помагате. Разбира се, местата ще се ограничени до 10-15 и тези които вече са писали, ще имат предимство.

Ако има интерес, пишете.
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Само кажи кога ще е курса и как ще се проведе :)
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Аз ти предлагам да си направиш един блог, в който да публикуваш нужното, за да може всички да се възползват от твоите знания и съвети :) А ако държиш да споделяш с определен кръг хора, блога може да е само с покани :)
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Аз ти предлагам да си направиш един блог, в който да публикуваш нужното, за да може всички да се възползват от твоите знания и съвети :) А ако държиш да споделяш с определен кръг хора, блога може да е само с покани :)

Не бях мислил така върху нещата, но ще видя какво мога да направя. При всички положения ще е само за тези които наистина имат желание.

Имаш ЛС.
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

най-добре е да има група от хора и tutorials достъпни някаде за да не се повтаряш и да си губиш времето, а да ги напишеш веднъж само :)
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

най-добре е да има група от хора и tutorials достъпни някаде за да не се повтаряш и да си губиш времето, а да ги напишеш веднъж само :)

Отворен съм за предложения.

Вече имам план как да стане най-ефективно и полезно за всички, но ако има и други предложения, пишете.
 
От: Имаш ли нужда от помощ да изкараш пари онлайн?

Здравейте, понеже съм нов и нямам 5 поста, не мога да пращам PM. Така че отправям запитване как да се свържа с WEB ??:)
 

Горе