Как да си кача кода на гоогъл адсенсе?

прочети хелпа им, там е описано доста подробно и на български
за сайт, за блог, кое как става
 
Re: хех

cassabian каза:
викам да не бързам а?на 17 и 7 месеца съм .....ще почакам малко докото чукна 18 :D
а сега си представи колко пари ще изгубиш за 5те месеца :lol: и как след 5 месеца можеш да пуснеш още едно акаунтче на твое име :roll: :twisted: :wink:
[ поне тъй го виждам аз :roll: ]
 
Re: хех

CrAzY-MaST каза:
cassabian каза:
викам да не бързам а?на 17 и 7 месеца съм .....ще почакам малко докото чукна 18 :D
най-добре ;)
точно ще четеш през това време и ще схванеш главните неща
И увеличаване на трафика също може да ти една от главните мисии за този период от време. :) След да кажем 5 месеца ще си натрупал и повече посетители - което ще е добре дошло за сайта ти ако мислиш да печелиш с AdSense.:)

Много хора слагат AdSense след като засилят сайта си до добри посещения на ден - а не правят сайт и слагат кода - и след това мислят за трафика. Но и двата начина са добри, но си мисля че първият е по-подходящ за тези, които търсят бързи резултати.:)

Избутай го по търсачките, адвай много контент често и го популяризирай в мрежата чрез различните методи. И след да кажеме няколко хиляди юника на ден - AdSense-а ще ти е начин да го монетиризираш. :wink:
 
Blinky
Не съм много съгласен...
Според мен е най-добре още в началото да си има adsense(или каквото там ще се ползва) за да не се губят кликове-> ако го сложиш когато си направил достатъчно трафик ще започнеш да печелиш веднага по много, но ако е още в началото ще печелиш по малко в началото и докато стигнеш горното ниво също ще печелиш по много, но да кажем няма да изпускаш по 10-тина клика дневно :idea:


Едит:
така умотано го казах, че незнам дали някой ме разбра :D

можеш да пуснеш още едно акаунтче на твое име Rolling Eyes Twisted Evil Wink
И ако не си внимателен ще изядеш банана и после ще се чудиш какво да правиш...
 
Re: хех

Moko каза:
cassabian каза:
викам да не бързам а?на 17 и 7 месеца съм .....ще почакам малко докото чукна 18 :D
а сега си представи колко пари ще изгубиш за 5те месеца :lol: и как след 5 месеца можеш да пуснеш още едно акаунтче на твое име :roll: :twisted: :wink:
[ поне тъй го виждам аз :roll: ]
$50 най-много. Както колегите казаха - през това време се концентрирай над създаването на качествено съдържание и привличане на посетители.
 
Re: хех

Митака каза:
Moko каза:
cassabian каза:
викам да не бързам а?на 17 и 7 месеца съм .....ще почакам малко докото чукна 18 :D
а сега си представи колко пари ще изгубиш за 5те месеца :lol: и как след 5 месеца можеш да пуснеш още едно акаунтче на твое име :roll: :twisted: :wink:
[ поне тъй го виждам аз :roll: ]
$50 най-много. Както колегите казаха - през това време се концентрирай над създаването на качествено съдържание и привличане на посетители.

+1 А и избягаш риска да отнесеш някои бан в началото...
 
Аз те разбрах, но съм виждам много директории, които не дават на контент сайтове с ад сенс да се листват заради това. Аз харесвам първият начин, но не отричам и вторият, CrAzY-MaST. Просто за момента това мога да му кажа на пича, cassabian.

Не съм работил с ад сенс и не съм много капацитет по въпроса, но си мисля че си е необходимо трафик преди да почнеш да печелиш от каквото и да е било. :roll:
 
Re: хм.....

cassabian каза:
още не съм чел хелпа затова не ми се смейте ама каква е основната цел на адсенсе?
основната цел на Adsense (както и на Widgetbucks и много други) е рекламата...
Ако ти имаш сайт, който искаш да популяризираш, то естествено трябва да платиш на някаква такава компания, за да може тя чрез банери и реклами да препраща хората до твоя сайт ;)
Само едно ще ти кажа - представи си, че набараш рекламка с 1$ на клик... Замисли се - ако гугъл или която ти е фирмата там, ти дава 1$ на клик , колко аджеба взима тя от твоя клик? :roll: ;)
Така че основната цел на Adsense е рекламата и насочването на хората към неща, които търсят ... (други афф програми пък ти дават комисионни ако успееш да пробуташ даден продукт на някой човек ;) Тогава ти самият влизаш в ролята на някоя от тия фирми и ти самият препращаш хората към даден сайт или продукт)

дано не съм те объркал повече с поста си :lol:
 

Горе