Електронен подпис - къде, как, колко?

От: Електронен подпис - къде, как, колко?

В ПИБ ми излезе около 100 лв. първата година и около 60 лв. мисля за подновяване за още една година, но ми казаха, че само веднъж може да се подновява, тоест следващата година трябва да правя нов.
Токен беше доста по-евтин вариант, но мен не ме устройва, тъй като ползвам подписа, като физическо лице, а също и фирмата ми е прикачена към него.
 
От: Електронен подпис - къде, как, колко?

Това за електронен подпис ли е????
В ИО(абревиатурата ако не е ясна на ЛС ще я напиша подробно) излиза 36лв. После за подновяване на година мисля беше 24лв. - поне толкова платих тази година.
Ще видим 2015 колко ще дойде.

Да, за електронен подпис платих около 100 лв. в началото на 2013-та, а началото на тази година го поднових, но тук трябва да проверя каква беше сумата, тъй като не съм сигурен, че бяха 60 лв може и по-малко да са били, но в началото съм сигурен, че бяха 100 лв.
 
От: Електронен подпис - къде, как, колко?

Това за електронен подпис ли е????
В ИО(абревиатурата ако не е ясна на ЛС ще я напиша подробно) излиза 36лв. После за подновяване на година мисля беше 24лв. - поне толкова платих тази година.
Ще видим 2015 колко ще дойде.
Само където в информационно обслужване са такива технологични инвалиди, че само като си помисля за тях и затъпявам прогресивно. Не пожелавай на ближните си страдание и не ги пращай там.
 
От: Електронен подпис - къде, как, колко?

ЕЖК ли ти го каза това?

Не, десетките бели косми по главата и скъсани нерви от сблъска с плода на техния труд. Под каквато и да е форма....
 
От: Електронен подпис - къде, как, колко?

Не, десетките бели косми по главата и скъсани нерви от сблъска с плода на техния труд. Под каквато и да е форма....

той плода съдържа цялата менделеева таблица, тъй че частният Ви случай сигурно включва превръщане на оловото в злато...
 
От: Електронен подпис - къде, как, колко?

той плода съдържа цялата менделеева таблица, тъй че частният Ви случай сигурно включва превръщане на оловото в злато...

Обичайно повтарящи се идиотии не са статистическо изключение, а тенденция.
 
От: Електронен подпис - къде, как, колко?

Аз съм с Инфонотари от ПИБ и се чудя дали да го препоръчам. Имам някои неудобства, честно казано
 
От: Електронен подпис - къде, как, колко?

Аз също съм с Infonotary от ПИБ, както вече споменах ценово явно не са добри, но технически проблеми не съм имал вече 2 години.
 
От: Електронен подпис - къде, как, колко?

ще умре когато те чипират с невроинтерфейс в мозъка...
 

Горе