Сайт подобен на NeoBux

ekzidua

Member
Здравейте колеги. С един приятел сме се захванали да правим сайт подобен на NeoBux. Платформата ни е почти готова. Днес обсъждахме от каде могат да ни идват рекламите. За мен най-добрия вариант е Google Adwords. Вие какво ще кажете.
 
От: Сайт подобен на NeoBux

Там дали ще приемат подобен сайт?
 
От: Сайт подобен на NeoBux

А рекламите които ще пускаме откаде може да идват ?
 
От: Сайт подобен на NeoBux

Такива сайтове са една ОГРООООМНА пирамида . Въртят се някакви CPA реклами , други буксове , те пък от своя страна въртят тях и става някакъв PTC linkwheel .
А реклами ти препоръчвам при другите буксове да търсиш!
Все пак потребители на идиотски сайтове , могат да се намерят най-лесно в същите подобни идиотски сайтове , нали ?
 
От: Сайт подобен на NeoBux

според мен човека се чуди кой ще рекламира при него и от къде да намерят рекламодатели за тези 4-и реклами както са в необукса, пуснете смс реклама ;)
 
От: Сайт подобен на NeoBux

Вие даже не сте наясно как генерират печалби сайтовете като необух .
Вземете да прочете малко и да се образовате преди да пускате ограничените си мнения по теми по които не сте компетентни.

Ps. Ако искаш да ти поясня как да генерираш печалби и каква е тайната на големите сайтове като необух пиши на pm не се занимавай с идиоти
 
От: Сайт подобен на NeoBux

Много сме наясно, даже се чудим, как хора които са наясно не са се отказали още. Това ни притеснява най-вече.

Печалби се генерират от хора, които дават пари за:

- уж таргетиран трафик.
- ъпгрейт на акаунт.
- купуване на реферали.

Ако са измислили нещо ново, моля сподели. Не че ни интересува. Но ние от там идваме пич. ;)

Тук се занимаваме с малко по-сериозно неща в случай, че си си направил труда да прочетеш. И даже и да не съм оцелил за начините на печелене на тия сайтове, слабо ме интересуват. ;)
 
От: Сайт подобен на NeoBux

Хахахах ето дори със този пост показваш че най важния фактор даже не ти идва на ум

Пояснявам само веднъж за необразованите потребители които си мислят че са много големи ''Hackeri''


Както изброй това са едни от основните но не и най важните фактори за подобен сайт , най важното е кога ще позволиш на потребителите да си изтеглят парите необух ти задържа парите които си инвестирал повече от месец както сами сте виждали по рекламите повечето реклами са някакви традинг компани.Това не е случайно необух има инвестиционни фондове към няколко банки . Тоест въртят парите на усерите през форех accounti които носят над 200% profit от инвестицията за месец .


Ps.Не те знам от къде идваш ама явно е идваш от никъде защото въобще не си на ясно с нещата от живота хахахха
 
От: Сайт подобен на NeoBux

Само да те светка отворко, едното е PTC сайтове, другото са HIYP-ове. Но нека съм невеж... :) Май ти се издъни....а? Ама и ти имаш много да учиш в тази обалст. ;)

Продължавай и много успехи...каквот да ти кажа повече.
 
От: Сайт подобен на NeoBux

Само да те светка отворко, едното е PTC сайтове, другото са HIYP-ове. Но нека съм невеж... :) Май ти се издъни....а? Ама и ти имаш много да учиш в тази обалст. ;)

Продължавай и много успехи...каквот да ти кажа повече.

Хахахахха нещо по безсмисленo не успя ли да напишеш ?


ps. Ти само безсмислени работи пишеш
 
От: Сайт подобен на NeoBux

Приятелю, не се пише "каде" а КЪДЕ. Започни с 3-ти клас, после може и да направиш сайт...Колкото до Google Adwords - по-добре си хванете търг. консултант. Иначе, ще си останете само с идеята (която не е хрумнала само на вас). Успех!
 

Горе