Продавам сайтове със снимки на мацки

От: Продавам сайтове със снимки на мацки

...а цените са по-ниски отколкото можете да си представите :)

а мацките сигурно са по-пищни и перверзни отколкото някога сме сънували :) оооох на батко!!!
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

А мен ме интересуват само мацките. :D
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

Всичко зависи от вашето въображение!
Ако нямате работа, можем в моята тема да спретнем един разговор за всичко, което ви вълнува, а?
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

Всичко зависи от вашето въображение!
Ако нямате работа, можем в моята тема да спретнем един разговор за всичко, което ви вълнува, а?

аааа, значи да пишем тук ммммръсотийки и по този начин да вдигаме темата ти нагоре, а? ех, колко хитри жени имало бре!

P.S. ама аз ако почна да говоря за ЦИЦИ и нямам спиране! темата ти ще стърчи все отгоре кат войнишка пишка! но тогава авторите на бестселъри от типа "прая всичко за Вашия сайт срещу 5 лева!" и "кажете къде да цъкам за да изкарам пари!" ще ме намразят и ще ме затрупат с червени точки :)
 
От: От: Продавам сайтове със снимки на мацки

аааа, значи да пишем тук ммммръсотийки и по този начин да вдигаме темата ти нагоре, а? ех, колко хитри жени имало бре!

P.S. ама аз ако почна да говоря за ЦИЦИ и нямам спиране! темата ти ще стърчи все отгоре кат войнишка пишка! но тогава авторите на бестселъри от типа "прая всичко за Вашия сайт срещу 5 лева!" и "кажете къде да цъкам за да изкарам пари!" ще ме намразят и ще ме затрупат с червени точки :)

Ти не знам каква уговорка имаш с Izida, но тя на мен ми плаща, за да и "вдигам" темата, така че не "блъскай" напразно. :D
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

Можем и по-интелигентно да се изказваме за женските прелести, нали wmdeals?

А за harkon - той наистина е на заплата при мен и се справя чудесно ;)
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

вижте ся, Мадам, аз от жени пари не искам - разбираш ме, нали? мене ми дай за "прелести" мохабет пък, ако има нещо и за бета-тестване или кастинг таковата.... някой нов онлайн-проект ако си търси инвеститор нали и други такива

нали не ща да изяждам хляба на бачкаторите затова дай от мене СТРАСТНИТЕ коментари, от твоя човек бизнес-коментарите, а от тебе голите..... охххх..... Дупенца!!! е по-джентълменската не можах да го кажа
 
От: От: Продавам сайтове със снимки на мацки

вижте ся, Мадам, аз от жени пари не искам - разбираш ме, нали? мене ми дай за "прелести" мохабет пък, ако има нещо и за бета-тестване или кастинг таковата.... някой нов онлайн-проект ако си търси инвеститор нали и други такива

нали не ща да изяждам хляба на бачкаторите затова дай от мене СТРАСТНИТЕ коментари, от твоя човек бизнес-коментарите, а от тебе голите..... охххх..... Дупенца!!! е по-джентълменската не можах да го кажа

Евала! :)))
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

и за 3-те сайта офертата ми е 15$ (по 5$ за всеки).за wordpress-че с еднакви темплейти толкова давам.
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

и за 3-те сайта офертата ми е 15$ (по 5$ за всеки).за wordpress-че с еднакви темплейти толкова давам.

Офертата не покрива дори домейните. Не ме устройва!
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

Страотно подбрани h2 :)
След като успях да потисна пристъпите на хилеж при всяко заглавие на "пост", успях да фърла едно така по-бизнес ориентирано очо и мога да кажа че СЕО-то е бая пипнато.

Извод: Изида не си рекламира стоката достатъчно добре.
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

Извод: Изида не си рекламира стоката достатъчно добре.

Сигурно си прав. Домейните са подбирани според ключови думи и терсене.
Сайтовете още са нови. Не ми пука, дали ще ги продам или не.
Просто имах други идеи, но нещата се променят и сайтовете не ми трябват.
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

не е задължително да вземеш цената на домейните на които си ги купила..това е моята гледна точка и точка по въпроса, аз давам толкова според предлаганите смешни цени из форума..тук всеки гледа да вземе тънко..та така и аз.късмет с продажбата на циците.
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

Аз стигнах до извода, че в този форум никой не иска да купува нищо, а всички искат подаръци.
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

правилно си стигнал до този извод.

Аз стигнах до извода, че в този форум никой не иска да купува нищо, а всички искат подаръци.
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

Реално, който иска да купува, се интересува по мейл или лс, а не пише коментари :)
По-добре да ги задържа или подаря, отколкото да ги продам супер евтино.
 
От: Продавам сайтове със снимки на мацки

40 лв., ако някой ги вземе и двата (цици.eu и голи.eu)
 

Горе