Търси се спонсор/партньор

sa6e70

New Member
Здравейте, търся спонсор или партньор за гейм сайт, нещо като games.bg. До скоро с две момчета имахме такъв сайт, но поради неразбирателство и известна доза мързел, нещата не се получиха. Имам доста идей, но ще чакам конкретни предложения от сериозни хора. Нужната сума за стартиране на сайта е около 500 лв., а нещата за които ще бъдат похарчени са хост, домейн и малко реклама. Успехът на сайта е гарантиран, но поради липсата ми на средства няма как да го постигна сам. Ако някой се интересува , нека ми прати едно съобщение, пък ще се разберем, да се видим и да обсъдим нещата. Не искам да ми пишат хора под 20 години, защото малко или много са несериозни!
 
От: Търси се спонсор/партньор

Искам да ми изпратиш сериозен бизнес план, който да прегледам. Искам да опишеш как, с какво и за колко време ще си избия парите. Какво ще получа в замяна? Защо смяташ, че твоя сайт ще е успешен, а няма да е поредния такъв? Защо трябва да се доверя на човек с itrader -4?

П.С.: Оооо или като съм на 19 не ставам?
 
От: Търси се спонсор/партньор

Такова нещо като гарантиран успех не съществува.
 
От: Търси се спонсор/партньор

доживотен бан за автора на темата.
 
От: Търси се спонсор/партньор

Ти ми дай 500 лв. па и аз си знам мойта работа.
Явно не знаеш как се търси инвеститор, било то и за такава дребна сума. Фактът, че имаш вече провален проект от същия тип е само в твой минус. Идеи всеки има, въпросът е как ще бъдат реализирани. Напиши подробен бизнес план, ако искаш да намериш подходящ партньор.
 
От: Търси се спонсор/партньор

леле с 500 лв как ще се напия
 
От: Търси се спонсор/партньор

От ясно по-ясно е, че това е измама.
1. 500 лева? Цена за старт? Глупости на търкалета.
2. Имал си сайт? Защо ти е нов, в същата ниша, в която си имал неуспех?
3. "Не искам да ми пишат хора под 20 години, защото малко или много са несериозни!"
Както и да е, ако не се лъжа имаше подобна измама тук в този форум.
 
От: Търси се спонсор/партньор

Не, много ми се струват.

На мен, за старт на последния ми проект ми бяха нужни ~$500 и са ми малко. За да направя всичко, което искам по сайта ми трябват поне още толкова.

И това за един сериозен сайт, даже е малко. Това, че facebook и youtube са тръгнали от гаражи не значи, че всички са гениални и имат такъв успех. Повечето от най-големите сайтове са започнали с десетки хиляди.

Това да вложиш в един сайт не значи $20 за хостинг и домейн...
 
От: Търси се спонсор/партньор

На мен, за старт на последния ми проект ми бяха нужни ~$500 и са ми малко. За да направя всичко, което искам по сайта ми трябват поне още толкова.

И това за един сериозен сайт, даже е малко. Това, че facebook и youtube са тръгнали от гаражи не значи, че всички са гениални и имат такъв успех. Повечето от най-големите сайтове са започнали с десетки хиляди.

Това да вложиш в един сайт не значи $20 за хостинг и домейн...

Чакай, говорим за старт? Хост+домейн+индексиране от търсачки. Вече контент, СЕО са си последователни. Ако бъркам поправи ме, не съм много вещ, но това е което мисля.
 
От: Търси се спонсор/партньор

Познавам момчето. Наистина имаше сайт за игри, който като гледам вече не е предназначен за игри, а за някакви е-гейминг събития. Сайтът му правеше по 3-4к посещения по едно време, тъй като беше ъплоадер в замунда - качваше пакове игри, нови игри и така докарваше добро количество посещения. Инвестицията е добра и си струва. Успех с проекта!
 
От: Търси се спонсор/партньор

Не, много ми се струват.

Еми, като си малоумен, как да ти се струват. Смятай един .бг + хост с около 100 гб колко прави бе тъпанар смотан? Относно проваленият проект, той не се провали по моя вина...за това си търся партньор или спонсор, ама явно от такива разбирачи като вас дето цял живот на чекии ще си останат, такъв няма да се намери.
 
От: Търси се спонсор/партньор

Еми, като си малоумен, как да ти се струват. Смятай един .бг + хост с около 100 гб колко прави бе тъпанар смотан? Относно проваленият проект, той не се провали по моя вина...за това си търся партньор или спонсор, ама явно от такива разбирачи като вас дето цял живот на чекии ще си останат, такъв няма да се намери.

Пич, Мартин тъкмо те похвали и ти запази шанса, а ти се провали с гръм и трясък !!!
Друг път преброй до 10, прочети какво си написал и може да ти мине преди да се изпуснеш...

Айде отивам да си прасна една чикия по твой съвет и ще лягам...
 
От: Търси се спонсор/партньор

Еми, като си малоумен, как да ти се струват. Смятай един .бг + хост с около 100 гб колко прави бе тъпанар смотан? Относно проваленият проект, той не се провали по моя вина...за това си търся партньор или спонсор, ама явно от такива разбирачи като вас дето цял живот на чекии ще си останат, такъв няма да се намери.

Абе, посерко. Хвани се създай малко респект, кво си ми тръгнал да искаш партньорство и 500 лева на масата за проект, с -4 итрейдър и минусова репутация. Не казвам, че това е най-големия критерии, но замисли се малко, как изглежда отстрани. К'во си тръгнал да обиждаш наляво и надясно, какво да смятам един хост + .бг - 100 лева го сложи бе, помак. 400 лева ти остават за един керлив съмбит да се индексира, един читав дизайн и 2 модула. Какво ще ги правиш другите, миризливия задник ли ще си триеш с тях. А, и като не ти върви партньорството земи си прави проектите сам или не ти стигат кинтите и гледаш да осмучеш и някой друг. И щом намесваш чикиите, това показва колко ти е акъла и какво ти е мисленето по въпроса. Дори незнам защо си правя труда да оборвам някакво си ефе, дето направило един сайт и големия шеф. Айде бегай на село.
 
От: Търси се спонсор/партньор

Ти ако мислиш, че с по 10 безсмислени мнения на ден създаваш респект, лъжеш се.

Никъде не съм казал това, казвам на него да се стегне, иначе никой няма да му има доверие.
 

Горе