Афф.програма - сайт - мнения и коментари - съвети :)!

От: Афф.програма - сайт - мнения и коментари - съвети :)!

Поне още 100 статии и беклинка. Избери си лесна ключова дума за оптимизация, health нишата е сред най-трудните.
 
От: От: Афф.програма - сайт - мнения и коментари - съвети :)!

Статии за какво? Подскажи малко.. Освен за продукта аз друго нз какво да пиша..

и под ключова дума - имаш предвид .. да слагам навсякъде само една дума (статии и т.н.) и да оптимизирам само по нея така лИ?

Мерси за коментара :)!

ПОЗДРАВИ
 
От: Афф.програма - сайт - мнения и коментари - съвети :)!

За това за какво помага, за проблема на хипяди мъже, за здраве, малко съвети в леглото...много неща заобикалящи продукта, като такъв.

Много ми зарежда, заради картинката ли е, сървъра ли...но бавно ми зарежда. Изчисти и това , бате.
 
От: Афф.програма - сайт - мнения и коментари - съвети :)!

Само като погледне човек тайтъла и му се доревава.
Отдели време и прочети някое СЕО ръководство.

3 изречения не правят статия. Гугъл не се впечатлаява от това че шрифтът е огромен. Пък за четене от юзъри е отвратителен.

Английският в статиите леко ме озадачава.

И пак: има сума ти писано из нета как се прави афилиейт сайт и как се промотира.

ЕДИТ: Всичките картинки са ебахти големите (тая отдесно е 160КБ) - пингове, само долната е също толкова необикновено голям джпег....
ИЗВОД: Обратно у 1 клас!
 
Последно редактирано:
От: Афф.програма - сайт - мнения и коментари - съвети :)!

Само като погледне човек тайтъла и му се доревава.
Отдели време и прочети някое СЕО ръководство.

3 изречения не правят статия. Гугъл не се впечатлаява от това че шрифтът е огромен. Пък за четене от юзъри е отвратителен.

Английският в статиите леко ме озадачава.

И пак: има сума ти писано из нета как се прави афилиейт сайт и как се промотира.

Що да е отвратителен бе.. аз нарочно съм го нарпавил така.. според мен си е добре.. Аз уж за по-хубаво :d ....

П.п вече няма и проблеми с зареждането.. :) ... не ми се връща в 1 клас... ;)
 
Последно редактирано:
От: Афф.програма - сайт - мнения и коментари - съвети :)!

Прочети какво съм добавил в едита.
 

Горе