DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

czar

Active Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Нялолко думи за бизнес модела:

Дропшипинга се предлага от повечето големи складове на едро. Схемата е много проста и не изисква почти никаква инвестиция. Подобна е на БГ схемата \"на консигнация\". Ето как работи:

- Дропшипърът ви предоставя продукти които вие продавате на вашия online магазин.
- При продажба, вие приемате поръчката на вашия online магазин като получавате парите от купувача. Методите за разплащане са много. Най популярните са Paypal, Кредитни карти, Moneybookers, wire трансфер, наложен платеж
- Получената сума от клиента е по висока от цената която вие ще платите за същия продукт на дропшипера
- Свързвате се с дропшипера и му подавате информация за клиента и къде трябва да бъде доставен продукта
- Според начина на работа на дропшипера вие можете или веднага да платите цената на едро за продукта или ако имате договор с дропшипера може да се извършва едно плащане в края на месеца за всичко закупено.
Така вие правите пари от разликата в цената на закупеният продукт - от това какво клиента ви е платил и това какво вие плащате на дропшипера
- дропшипера пакетира и шипва продукта на клиента като слага вашето има или името на вашата фирма на етикета.


Няколко думи за нас:

Фирмата се занимава с Търнкий (готови за бизнес) бизнеси повече от 6 години. Специализирани сме в дропшип уеб сайтове и можем да предложим цялостно решение за всеки с разнообразни продукти. В момента подобряваме нашата шопинг система за цялостно автоматизиране на бизнесите които предлагаме, което включва автоматично подновяване на продуктите и цените всеки ден

По долу е листа от търнкий yебсайтове които сме правили и за които имаме дропшипери:

1. Всичко за животните
2. Бебешки Продукти
3. Козметични продукти
4. Легло, баня и спално бельо
5. Дигитални Камери и аксесоари
6. Къмпинг продукти
7. Автомобилни аксесоари
8. Кафе, кафени продукти и чай
П9. Компютри и аксесоари
10. Продукти за Кучета
11. ДВД-та
12. Електроника
13. Модни дрехи
14. Огнестрелно оръжие
15. Парфюми и козметика
16. Игри
17. Подаръци
18. Голф аксесоари
19. ГПС и аксесоари
20. Здравни продукти
21. Дом и градина
22. Декор
23. Ипод и аксесоари
24. Бижута
25. Детски играчки
26. Детски дрехи
27. Ножове и мечове
28. Кожени изделия
29. Запалки Зипо
30. Дамско бельо
31. Аксесоари за лодки
32. MP3 и МП4 плейъри
33. Както се вижда по телевизията
34. Телефони и аксесоари
35. Секс играчки
36. Обувки
37. Сребърни бижута
38. Спортни аксесоари
39. Супер Мол (включва продукти от няколко магазина)
40. Супер секс магазин (sexy бельо + секс играчки)
41. Инструменти
42. Часовници
43. Продукти за офиса
44. Продукти за партита и подаръци
45. Витамини и минерали
46. Продукти осигуряващи безопасност (шок палки и т.н)
47. Изкуство
48. Продукти за лична хигиена
49. Сватбени продукти и аксесоари

Можем да ви направим магазин продаващ всякакви продукти. Само назовете продуктите, ние ще направим всичко останало Листът по горе е от магазини които вече сме правили.

Този бизнес модел може да се осъществи и в България, тъй като имаме контакти с няколко склада. Ако имате желания за развиване на такъв бизнес в България, моля пишете ми с конкретни продукти които искате да продавате.


Цената на всеки бизнес е 400 Евро. Тя включва:

- Мнoгoфункционална шопинг система
- Пълна информация за дропшипера
- Помощ и отговаряне на въпроси. Напътствия и съвети
- Помощ с маркетинга и SEO-to
- Безплатен хостинг за 1 година

Мога да отговоря на вашите въпроси на ЛС, Skype или да се чуем по телефона. Моля не ми пишете просто от любопитство, а ако наистина имате сериозно желание, възможности и средства за такъв бизнес.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Забравих да добавя - Към цената е вклучен и домейн по ваш избор.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

началник, дай някой пример с уебсайт, може и на ЛС, иначе евала ако наистина имате дори и по 1 магазин във всяка категория, шапка Ви свалям
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Прехварляме всички магазини на новата ни шопинг система. Има вече и поръчка за магазин на предприемач от предприемач.ком:) Ако той е съгласен ще покажем и демо.


началник, дай някой пример с уебсайт, може и на ЛС, иначе евала ако наистина имате дори и по 1 магазин във всяка категория, шапка Ви свалям
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

супер, само 4е не ми даде пример
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Като е готов магазина на DrWinCezar ще ти го пратя да го видиш (ако разбира се няма нищо против)
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

е добре де, а някой който сте правили в миналото, може и на ЛС не държа да го обявиш публично, а и обещавам и аз да не го правя
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Ще ви пратя няколко демота на ЛС. Съжалявам за забавянето.

е добре де, а някой който сте правили в миналото, може и на ЛС не държа да го обявиш публично, а и обещавам и аз да не го правя
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Имам интерес към офертата. Може ли някакъв контакт на ЛС, че вече две ти пратих но май не ги получаваш.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Пратих Ви контакт на ЛС.

Имам интерес към офертата. Може ли някакъв контакт на ЛС, че вече две ти пратих но май не ги получаваш.
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Мисля, че ще имаш повече клиенти, ако предложиш в пакета цялостно обслужване вкл. и регистрация на фирма на твое име и управлението и (а клиентът ти само да осигурява SEO-то и други видове реклама и да получава каквото е останало след покриване на всички разходи).
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Благодаря за предложението, но както всички знаем регистрирането и оперирането на фирма е отговорност, която аз не мога да поема за всеки клиент

Мисля, че ще имаш повече клиенти, ако предложиш в пакета цялостно обслужване вкл. и регистрация на фирма на твое име и управлението и (а клиентът ти само да осигурява SEO-то и други видове реклама и да получава каквото е останало след покриване на всички разходи).
 
От: DropShipping - Много Печеливш Интернет Бизнес - ОФЕРТА

Интересувам се от офертата за дропшип, бих искал да се свържем по скайпе. Не мога да ти пиша лично,защото нямам 5 мнения във форума. Ако е възможно напиши ми на лично твоя.
 

Горе