нов ?

plalp

New Member
Здравейте, аз съм толкова нов, че идея нямате колко. След разглеждане на форума, поради новата тематика за мен ми е доста трудно :evil: Обикновенно на въпроса: какво да правя? се отговаря, прочети важните теми във всеки раздел. Да но като почна да чета някоя, все имам чувството, че тя не е първа, та въпроса ми е : ПОМОЩ от коя тема да почна ? :arrow:
 
От: нов ?

Чети:

Какво е уеб сайт? - Прегледай и всички линкове в статията - домейн, хостинг и т.н.
Защо да имам уеб сайт?
Как да си направя уеб сайт?

NB!!! задължително четиво: Често задавани въпроси на host.bg

Като прочетеш всичко това, ела пак във форума и ще видиш колко лесно и достъпно е обяснено всичко.

Успех :)
 
От: нов ?

Ако си ЧАК толкоз нов, съветът ми е - НЕ ПОЧВАЙ.
Животът е твърде кратък да го пропиляваш излегнат на шезлонга в Южна Франция с лаптоп, подпрян на голото шкембе :(
 
От: нов ?

Ако си ЧАК толкоз нов, съветът ми е - НЕ ПОЧВАЙ.
Животът е твърде кратък да го пропиляваш излегнат на шезлонга в Южна Франция с лаптоп, подпрян на голото шкембе :(

Хмммм никога не съм поглеждал по този начин на Франция... колко южно идва ?
 
От: нов ?

Ако си ЧАК толкоз нов, съветът ми е - НЕ ПОЧВАЙ.
Животът е твърде кратък да го пропиляваш излегнат на шезлонга в Южна Франция с лаптоп, подпрян на голото шкембе :(

Прав си, по-добре да се гърбиш пред компютъра в някой прашен офис ...
 
От: Re: От: нов ?

Ако си ЧАК толкоз нов, съветът ми е - НЕ ПОЧВАЙ.
Животът е твърде кратък да го пропиляваш излегнат на шезлонга в Южна Франция с лаптоп, подпрян на голото шкембе :(

Кофти философия без лоши чувства, за теб е важно, че е кратък, а за мен колко бързо се правят нещата - за да стигне краткия живот....
Сложи очила и виж - толкова НОВ, а не толкова ТЪП, и не съм казал, че сега ще се счупя от пари, а ми е интересно да ли това става и за мен
 
От: нов ?

Постът ми беше своего рода mentality check и като гледам ти не успя да го минеш.

Пробвай да убедиш аудиторията че си положил някакви усилия в каквато и да е посока и някой може да ти обърне внимание. Иначе през ден се появява поредния пост "Отде да почна? Ако може някой да ми обясни стъпка по стъпка плийз!" и админът не може да им насмогне да ги приветства и съответно препраща към http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=15 ...
 

Горе