Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

XXXBoY88

New Member
Здравейте,

искам да споделя с аудиторияата че е налице нов вид интернет бизнес.

Хубавото му е че в него с много ниска начална инвестиция ( $10 ) могат да се изкарат много пари. Всъщност даже няма ограничения в печалбите. Колкото си по отдаден толкова повече постъпления ще имаш в сметката си.
А истината е че докато печелиш пари ти ще се и забавляваш докато си правиш нов добре изглеждащ сайт.
Инвестицията от $ 10 включва:
1. Домейн.
2. 10 безплатни е-пощи
3. Хост 24/7
4. Удобен и лесен за използване уеб дизайн.

За повече информация виж сайта: http://www.businessprofits.ws/

Успех на всички с новото и причтно печалившо занимание!!!
 
Ти за това ли се изсра в 10 теми? Да си пуснеш скапания линк? И като предлагаш нещо не трябваше ли да кажеш поне какво е ?!?!?
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Десет мнения едно след друго - можеше да се очаква, че ще пуснеш някоя "неустоима" оферта. Забелязах, че в другия форум вече те баннаха, с това поведение и тук няма да се задържиш много дълго.

Методите на пирамидата никого не са направили богат. Има много по-успешни и печеливши начини да се печели. Пожелавам ти да си откриеш.

Ако попиташ първо има достатъчно хора в този форум, които с удоволствие ще ти помогнат.

Поздрави
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Здравейте,

искам да споделя с аудиторияата че е налице нов вид интернет бизнес.

а аз искам да споделя че заради подобни MLM-малоумници почти спрях да влизам в БГ-форуми щото като видя 10 такива дебилни поста и се депресирам за цял месец напред!!!

ай сиктир бе.............
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Като стана въпрос за пирамиди в момента разработвам HYIP сайтовете

Вече може да се каже че им намерих цаката

За сега съм инвестирал само в 3 сайта по 100 долара но ако всичко върви по план до 2-3 месеца предстои яко набутване и респективно яка печалба или яка загуба
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Влязох в сайта и първото нещо което ме разби тотално е флаш анимацията с текст на шльокавица (на български на латиница) :D
След това реших да скролна надоло и в един момент бруталното червено на зелен фон ми разяде очните ябълки.
Това беше моето преживяване в този сайт :D :D
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Като чуя за нещо, че е "адски много печелившо" и се изнасям с 300 ... Дори няма да кликна скапания линк...
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Влязох в сайта и първото нещо което ме разби тотално е флаш анимацията с текст на шльокавица (на български на латиница) :D
След това реших да скролна надоло и в един момент бруталното червено на зелен фон ми разяде очните ябълки.
Това беше моето преживяване в този сайт :D :D
Добър и оригинален ти е коментара по сайта.
Мен ме дразни арогантността на офертата и пълните с грешки параграфи, претендиращи за компетентност по темата "Изкарване на пари".
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Дори не си заслужава да отварям този линк,некой петокласник вече загуби ли си времето :D xhaxa
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Като чуя за нещо, че е "адски много печелившо" и се изнасям с 300 ... Дори няма да кликна скапания линк...

Тогава навярно ще ти хареса следния цитат от сайта:

"Вашият голям ударен бонус се състоиот $5000!"

Жалко, че го няма Блинки. Той щеше да го оцени, защото много обича да става въпрос за големи възможности и много пари.
:)
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Не обиждайте Апостол Апостолов (който не знае кой е да потърси в Google)! Няма нищо общо с неговите сайтове!
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Ето го бе :D

XXXBoY88 каза:
Само да си направя 10те поста и ще ти разкажа за един нов и много добър начин за печалба на пари онлайн ) До тогава Успех.
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Здравей човек. Ти нали не ходиш с този костюм да продаваш по форумите и фирмите (от аватара)? Въпросът ми не е ритуричен, заклевам се. Сега аз да ти кажа за една много добра далавера, изпреварила времето си. ;)

Нарича се афилиейт маркетинг. Чрез нея ти реално не само печелиш, но даваш възможност на съзнаниото си да се отвори, като дупка на цариградско шосе. Ще може да си с няколко години по-напред от всеки средно статистически спамар, който е регнал някакъв измислен домейн, качил е нещо, за да има "визия" и да се обяви за бизнесмен. Сега, и само сега имаш реалния шанс да правиш наистина много пари. Попаднал си при хората, които не само го разбират, но и хранят гладния си курволяк с парите изкарани от него. А ако си играч, като нас, зняеш, че курволяка е гладен, мамка му. :)

Как ти се вижда следното: 20 продажби на месец, като средната комисиона е $50 - това са $1000. И това само работа по 2 часа на ден, в рамките на 6 месеца. Нали, и аз така мисля, това е точно за теб. И това е момента, в който ти преоткриваш себе се. Професионално де. ;) И само за протокола, тук има няколко такива момчета, които го правят. Пробвай, няма да бъдеш разочарован, както при първия си път. ;)

Успехи и ако решиш, ние сме тук да помагаме.
 
От: Нов и адски много печаливш онлайн бизнес.

Здравей човек. Ти нали не ходиш с този костюм да продаваш по форумите и фирмите (от аватара)? Въпросът ми не е ритуричен, заклевам се. Сега аз да ти кажа за една много добра далавера, изпреварила времето си. ;)

Нарича се афилиейт маркетинг. Чрез нея ти реално не само печелиш, но даваш възможност на съзнаниото си да се отвори, като дупка на цариградско шосе. Ще може да си с няколко години по-напред от всеки средно статистически спамар, който е регнал някакъв измислен домейн, качил е нещо, за да има "визия" и да се обяви за бизнесмен. Сега, и само сега имаш реалния шанс да правиш наистина много пари. Попаднал си при хората, които не само го разбират, но и хранят гладния си курволяк с парите изкарани от него. А ако си играч, като нас, зняеш, че курволяка е гладен, мамка му. :)

Как ти се вижда следното: 20 продажби на месец, като средната комисиона е $50 - това са $1000. И това само работа по 2 часа на ден, в рамките на 6 месеца. Нали, и аз така мисля, това е точно за теб. И това е момента, в който ти преоткриваш себе се. Професионално де. ;) И само за протокола, тук има няколко такива момчета, които го правят. Пробвай, няма да бъдеш разочарован, както при първия си път. ;)

Успехи и ако решиш, ние сме тук да помагаме.

Мерси за информацията. Ще се разровя из форума ви за да видя за какво иде реч. :)
 

Горе