Seo без пукната стотинка

От: Seo без пукната стотинка

стига да знаеш как, къде и какво да потърсиш ще намериш, чужденците качват платени програми една след друга, събмитери, сео и т.н.
 
От: Seo без пукната стотинка

Моето мнение е че всичко е в баланса ако нямаш пари тръгваш със собствени сили при първите изкарани инвестираш и колелото се завърта. Няма нужда да откриваш топлата вода ...
 
От: Seo без пукната стотинка

Всичко е възможно ама да не забравяме, че всичко има цена - да тя понякога не е пари, но е също толкова скъпа.
Ако имаш воля и мерак ще стане всичко! Пожелавам ти да ги намериш.
 
От: Seo без пукната стотинка

Предварително се извинявам ако въпроса ми е много тъп :)

Чудя се дали е прилично постижение за нова страница, 2 седмици и половина занимаване с СЕО, похарчени 10лв, ПР от 0 до 3 към днешна дата?

Моля за коментар(само не ме обиждайте много) :)
 
От: Seo без пукната стотинка

Няма какво да те обиждаме.Но това не е СЕО без пукната стотинка струвало ти е цели 10 лв :D
Аз ПР вече спрях да го гледам,вече такива глупости стават с него че го отписах.По важни са класиранията ти в търсачката посетителите и приходите които си реализирал.
Това ПР кога ти го дигнат пък после си го вземат :D
 
От: Seo без пукната стотинка

Възможно е. С повече време и труд, но времето също е пари :)
 
От: Seo без пукната стотинка

Разбира се че трябва инвестиция! Как я смятате тази работа?
 
От: Seo без пукната стотинка

Без пари става няма спор. Съдържанието вече е царя, или ако не сега то утре ще бъде. За да създадеш добър контент не ти трябват пари, а лични качества и умения.
С пари бих купил статистика. Естествено, че добрата статистика струва пари, но именно на огромна и подробна база за анализ, може да се направи оценка какво се случва около оптимизирания сайт- губи, печели връзки, кои са направени, кои се виждат, кои носят тежест и т.н.
 
От: Seo без пукната стотинка

Правил съм SEO и с бюджет и без бюджет и в общи линии разликата е от земята до луната. С бюджет става значително по-бързо и не си губиш времето, но има едно важно НО. Преди всичко трябва да си наясно какво точно ти трябва, а за да стане това, трябва да минеш и по трудният път.

Трудният път всички го знаем... без инвестиция, само и единствено с наши усилия, но понякога като теглиш чертата излиза, че по-евтино ти излиза да си купиш каквото ти трябва и да се съсредоточиш над следващият проект.

Лично аз за мои проекти процедирам така:
1) Оправям си Onpage SEO-то;
2) В продължение на около месец, когато мога си правя базов линк билдинг - директории за статии, директории за сайтове, букмарк мрежи, коментари, RSS и т.н. ( естествено в умерени количества и постепенно );
3) Правя си разбор на края на месеца на къде вървят нещата и правя преценка какви са резултатите и чак тогава евентуално купувам връзки от добри тематични сайтове.

Засега този метод работи перфектно при мен и съм доволен :)
 
От: Seo без пукната стотинка

"Gas, ass or grass" - няма безплатно. Дори инвестицията да е само време, пак е инвестиция.
 
От: Seo без пукната стотинка

Не може без инвестиция. Трябва да се инвестират или труд, или пари.
Така е, или едното или другото но без труд или пари не става
 
От: Seo без пукната стотинка

Смятам че когато говорим за СЕО имаме в предвид именно Гугъл, а той отдавна вече не е това което беше едно време. Едно време излизах на първа позиция почти по всяка една ключова дума само като следя гъстота на повтаряне на тази дума в статията и държа в рамките на допустимото. Сега вече тези селски трикове нямат никаква тежест за класирането и наистина съдържанието е царя. Спаменето по блоговете и форумите няма да ви помогне а по скоро ще ви навреди на класирането.
 
От: Seo без пукната стотинка

Възможно ли е да се постигне нещо с нулева инвестиция или винаги сериозните проекти са свързани с пари и купуване на "по-тежки" линкове?:(

Последният линк в подписа ми го вдигнах за по-малко от два месеца на първо място в G без пукната стотинка. Домейнът е на 6 месеца, а съдържание в сайта реално има от февруари.

ТЕСТ
 
От: Seo без пукната стотинка

Последният линк в подписа ми го вдигнах за по-малко от два месеца на първо място в G без пукната стотинка. Домейнът е на 6 месеца, а съдържание в сайта реално има от февруари.

ТЕСТ


Браво,наистина добра работа :)
Дано и там да си остане сайта ти :)
 
От: Seo без пукната стотинка

Извинявам се, че може би не пиша по темата, но искам само да попитам - Някой можеш ли да ми каже как се казваше 1 сайт за безплатно СЕО, където само трябва да сложиш техен банер в сайта ти?
 

Горе