Теглене на пари от paypal в картата

CrAzY-MaST каза:
Какви пари взима ?
Пише безплатно но за US ?
Както и 2евро за 7 дни.
Колко взима за БГ ?


Та значи:
- най-добрия вариант е директно парите да си се теглят от ПейПал-а с PayPal кредитна карта. Става от всеки банкомат. Проблема е че за българи още ПейПал не прави такава карта. аз имам карта но рядко тегля от нея да не си помислят от ПейПал че някой българин ми я е откраднал и да ми я блокират. Взема по 1$ на теглене. Може да се теглят до 9000лв.
- Друг добър варият - напълно безплатен - е директен трансфер до USA bank account както правя аз. Но ти трябва да имаш USA bank account.
- Може да ти пратят и парите с чек - но става доста доста по бавно.
- За българи остава варианта да се трансфернат парите по кредитната карта - става за 5-6 дена - взема ти 2 евро за трансфера. Но има лимит от $500 на месец което е кофти обаче може да се избегне като се прати копие на лична карта, международен паспорт и евентуално шофьорска книжка
 
CrAzY-MaST каза:
qsno, zna4i 6te se davat 2 evro :) maika mi nqma da mi dade li4nata si karta :D a smetkata e na neino ime :lol:

P.S.
Izvinete za latinicata...

Ами в такъв случай не бързай да теглиш. Като ти се натрупат пари тогава. Защото дали ще изтеглищ 5$ или 500$ все 2 евро е таксата
 
FERRARIST каза:
Абе аз теглих веднъж от акаунта към картата, но как да си верифна тъпия адрес че искам да ми е конфирмед....да снимам документи ли?

Да, сканираш и ъплоадваш, при мен мина само с лична карта. ~4 минути след качих файла и лимите изчезнаха.
 
zaaron каза:
FERRARIST каза:
Абе аз теглих веднъж от акаунта към картата, но как да си верифна тъпия адрес че искам да ми е конфирмед....да снимам документи ли?

Да, сканираш и ъплоадваш, при мен мина само с лична карта. ~4 минути след качих файла и лимите изчезнаха.

Нещо друго интересно. Аз имах лимит и нали ми каза да сканирам и да пратя документи. Но тъй като аз го правих само за проба този акаунт - зарязах го до там. Казах си няма да сканирам. Минаха 10-тина дни и лимита изчезна - без да съм сканирал и пращал нищо. Много странно. Чудя се ако си метна 505$ от другата карта какво ще се случи.
 
E-Business каза:
zaaron каза:
FERRARIST каза:
Абе аз теглих веднъж от акаунта към картата, но как да си верифна тъпия адрес че искам да ми е конфирмед....да снимам документи ли?

Да, сканираш и ъплоадваш, при мен мина само с лична карта. ~4 минути след качих файла и лимите изчезнаха.

Нещо друго интересно. Аз имах лимит и нали ми каза да сканирам и да пратя документи. Но тъй като аз го правих само за проба този акаунт - зарязах го до там. Казах си няма да сканирам. Минаха 10-тина дни и лимита изчезна - без да съм сканирал и пращал нищо. Много странно. Чудя се ако си метна 505$ от другата карта какво ще се случи.
Хубу де, аз пак по индиански да попитам къде точно трябва да им фърля тия снимки, щото нещо не мога да се ориентирам......
Иначе мисля че Пейпала е просто един голям софтеур(като Адсенса да речем) където изключително малко неща се правят от хора, и то в изключителни случай......четох вчера разни мнения http://www.paypalwarning.com ей тука и ми падна шапката - ебаси мърсолите са тия, с кеф да ги сапунисаш......
 
FERRARIST каза:
Мерси....
Ще пасувам.....да си гледат работата.....
Ся се загледах че ми стана интересно - нямам такова Лифт Лимитс.....
Това ми е само на началната страница...

Да не би да е така заради това че съм избрал евро като валута?
 
Хахахаха не, просто трябва да мине известен период от време, мисля месец май беше, но не съм сигурен, не съм го засичал точно кога изчезна при мен след което ще се смени на Verified (0). Едва след това мисля ще почне да ти смята броя транзакции с верифицирани и то не всички, а тези които ти плащат, на базата на тях ти смята ранка.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Здравейте , направих си акаунт в PayPal , но не знам каква информация да дам на този който трябва да ми изпрати парите? От каде да я взема- нещо като username или някакъв номер? Благодаря предварително.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Трябва да му дадеш адреса на електронната ти поща (този адрес, който пишеш като потребителско име за да се логнеш в сайта на PayPal). И да му кажеш колко пари да ти прати и в каква валута.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

Благодаря много , ама мога да те засипя със въпроси , че много неща не са ми ясни. Сега като натиснах Status: Unverified Get verified и ми вземат 1,5$ не си го преведох много добре , какъв 4 цифрен код какви неща след 2-3 дни. Ако може и ако не досаждам ще ми разясниш ли какъв е алгоритъма? Ако не можеш все пак ти благодаря.
 
От: Теглене на пари от paypal в картата

когато при регистрация на нова карта сбъркаш кода и ти я анулират връщат ли ви парите за проверката
 

Горе