Предложете антивирусна

rak

Active Member
Кажете коя антивирусна да си сложа, че вече нямам идея. От коя сте доволни?
 
От: Предложете антивирусна

Аз ползвам AVG Professional и съм доволен. Има и безплатна версия.
 
Аз от няколко месеца съм се спрял на тази - Microsoft Security Essentials, http://www.microsoft.com/security_essentials/. Писна ми да ресетвам касперския :)

- На Майкрософт е и се разбира отлично с уиндоуса.
- Лека е - изобщо не се забелязва, че работи. Все едно я няма.
- Безплатна е.
 
От: Re: Предложете антивирусна

Аз от няколко месеца съм се спрял на тази - Microsoft Security Essentials, http://www.microsoft.com/security_essentials/. Писна ми да ресетвам касперския :)

- На Майкрософт е и се разбира отлично с уиндоуса.
- Лека е - изобщо не се забелязва, че работи. Все едно я няма.
- Безплатна е.
+1
От декември съм с нея.
 
От: Предложете антивирусна

лично мнение "касперски" :) от вер.5 съм го почнал сега съм с интернет секюрити 1г и 6м не съм преинсталвал уиндоус. ключа ми изтича през декември и със сигурност ще съм пак с КИС
 
От: Предложете антивирусна

В момента съм с Avira, преди бях с AVG все ми се струва че не работят както трябва. Сега ще пробвам Microsoft Security Essentials да видим. Благодаря на всички.
 
От: Предложете антивирусна

лично мнение "касперски" :) от вер.5 съм го почнал сега съм с интернет секюрити 1г и 6м не съм преинсталвал уиндоус. ключа ми изтича през декември и със сигурност ще съм пак с КИС

Глас и от мен за Касперски.
Очакваме финала на Касперски 2011 :).
 
От: Предложете антивирусна

Сложих за сега AVG че майкрософтския искаше да ми проверява легитимнстта на системата. Ще видим по-нататък какво ще правя.
 
От: Предложете антивирусна

Сложих за сега AVG че майкрософтския искаше да ми проверява легитимнстта на системата. Ще видим по-нататък какво ще правя.

Ако се затрудняваш в избора си може да погледнеш: ТУК
 
От: Предложете антивирусна

Аз каквото и да предложа, предполагам вече сте си го решили какво ще ползвате. Само искам да кажа, че силно препоръчвам да не се ползва кракната програма. Всеки ще ме обеждава, че крака и оригинала са 1 към 1 , но аз не съм на това мнение въобще. Използвайте фри, но крака има вероятност да съдържа мауер, който може да сдуха розовата картинка. ;)
 
От: Предложете антивирусна

Винаги свалям от сайта на самата програма, не ползвам кракове. Обаче отдавна се замислям да си купя антивирусна и сайтчето, което ми изпрати wanderer ми припомни тази идея. Може да си купя, но директно от сайта на производителя, не от магазин. Сега сложих AVG, тя не откри нищо при сканирането, обаче тоя комп нещо ме съмнява, ще пусна и други скенери, нещо му има. Ако не се оправи, естествено, преинстал. То и без това нищо няма в него, две трети от харда са празни. Нашия комп повече от три месеца без преинстал не изкарва :) Пък и не пазим секретните планове на НАСА в него, така че няма кой знае какви проблеми.
 
От: Предложете антивирусна

AVAST - истината е в нея. Много добра програма. Много съм доволен.
 
От: Предложете антивирусна

Майкрософтската ми скапа системата като я пробвах... Ама сериозно... Син екран...крашване... 6 часа само за систем рестор след това! Ужас. АVG и аз я харесвам, ама не я ползвам и аз нз защо... карате ме да се замислям. Авира не съм я пробвала, но имам една макафий дето ми е с компютъра - голяяяяям зор има с нея. Не бих я препоръчала, ама ако е безплатно, няма да я махам я! Хах...

Касперски също е много добра.
 
Е ако ще купуваш - купи си уидноуса и пак си сложи тяхната :) . Съвсем ще ти е спокойно.
 
От: Предложете антивирусна

Да, ама моят е оригинален... още ми е непипан откакто съм купила компютъра (за жалост май скоро ще ми се наложи да го разкарвам и ми е гузно) и пак не ми хареса програмата. Нз защо, просто така стана. Но и аз не съм кой знае какъв компютърен специалист, така че...
 
Еми то с уиндоус стават такива работи. Синия екран е един вид като бонус към системата :).
 
От: Предложете антивирусна

Vaskoa, харесвам подписа ти! А и да, прав си за Уиндус, ама Линуксът все още не ми е присърце, а и аз нищо ни правя толкова, че да имам големи претенции.

Между другото... Някой ползвал ли е Панда? Въобще правят ли я още?
 
От: Предложете антивирусна

Правят я, но е много тежка от това, което ми се набива в главата от хосткото мнение. Опртедлено ще нти бави системата, преди много време я имах и наистина бозеше всичко. ;)

Даже не знам коя е последната им версия вече. Спомням си, че известна банка премина от нод към панда........да, точно така говор си за връзки при системния администратор. :) Даже и бизнес решенията им са кофти.
 

Горе