Google не показва рекламите ми.

djanko2

New Member
Здравейте, имам проблем с гугъла, преди го имах, не можах да се оправя и се отказах, но сега пак искам да опитам. Проблема е следния:
Имам сайт за запознанства, имах си реклами от гугъла, всичко точно, НО 1 седмица и нещо нямах достъп до нет и следователно снимките, които потребителите са качвали не съм ги наглеждал. Някой са качвали голи снимки и точно тогава ( ест.... ) гугъл явно са ми направили проверка и рекламите изведнъж спряха да се показват. Защо да не пиша на съпорта ли ? Ами отказах се след 50-тото писмо, получавах едни и същи писма ( автоматични ) и не намерих отговор. По същото време качвах новини от други сайтове ( с което си направих анти-сео ( ест... ) ) и ги махнах веднага след седмица. Как да накарам гугъл отново да преразгледа сайта ми . Знам, че имат някакъв черен списък, но също знам, че от него се дава шанс след 3-4 месеца ли там колко е, не знам точно да се преразгледа дали съм вътре или не. Някакви насоки и съвети ? А също не знам дали има значение това, че в тайтъла на сайта ми има думичката "еротични" едва ли пък, заради нея са ме ингорнали. На кого да пиша, как да ги накарам да го разгледат, за да видят, че от година и нещо, си е нормален сайт за запознанства ?
 
От: Google не показва рекламите ми.

Ако веднаж си бил баннат шанса да ти върнат акаунт е 0,111 %. => потърси алтернатива !
 
От: Google не показва рекламите ми.

tctctct ползвам акаунта си ( от около седмица ) и в друг сайт и там се показаха 2 мин. след, като ги сложих. Значи наистина си е от саита...лошо. Алтернатива... не намирам. Бях на етаргет ама е толкова зле, че не може и по-зле .
 
От: Google не показва рекламите ми.

Моите впечатления са, че закриват директно акаунта, а не блокират определен сайт (ако това се случва, то значи е голяма рядкост - 3 пъти ми изхрърлиха акаунта (не сайта) от програмите им) :)
 
От: Google не показва рекламите ми.

и аз мисля че акаунти само блокират, не знам на някой да са му блокирали само сайт
 
От: Google не показва рекламите ми.

На мен ми блокираха само един от сайтовете преди време. Най-странното обаче е, че след време на сайта започнаха пак да се появяват реклами, но само на 15% от посетителите?!?!?!?!
 
От: Google не показва рекламите ми.

Ами нали като блокират целия акаунт и губят клиент, съответно пари. Сега е криза и гледат да се нагаждат. Освен това доста хора сами си затвориха акаунтите (и аз съм от тях) и ситуацията е още по-сложна. Падат им приходите.
 
От: Google не показва рекламите ми.

На мен много пъти са ми блокирали само по един сайт. Няма проблеми, като обясня подробно за какво става въпрос, вдигат бана (не знам, може би защото става въпрос за голям сайт).

Но всеки път ми пращат мейл.
 
От: Google не показва рекламите ми.

На мен много пъти са ми блокирали само по един сайт. Няма проблеми, като обясня подробно за какво става въпрос, вдигат бана (не знам, може би защото става въпрос за голям сайт).

Но всеки път ми пращат мейл.

А случвало ли ти се е да ти показват рекламите само на малък процент от посетителите на сайта? И при мен става дума за голям сайт.
 
От: Google не показва рекламите ми.

Снощи цяла вечер им търсих хюман съпорта ( имейла му ) и не можах да го намеря. На кого трябва точно да пиша. Ако може да пиша на седалището им в България, че по можем да се разберем ?

На мен много пъти са ми блокирали само по един сайт. Няма проблеми, като обясня подробно за какво става въпрос, вдигат бана (не знам, може би защото става въпрос за голям сайт).

Но всеки път ми пращат мейл.
 
Пробвай adsense-bg@google.com
 
От: Google не показва рекламите ми.

Седалище в България нямат.
Българите в Google се намират в Ирландия, където е офисът на Google, или пък ако не са там, обикновено работят от разстояние на per-contract начала.

Moжеш да пробваш тук: https://server.iad.liveperson.net/hc/45033343/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=45033343&SESSIONVAR!skill=AW_HC_Answer&byhref=1 или на [email protected].
 

Горе