Реклама

Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Показване на резултати 1 до 20 от 41
    Senior Playa Аватара на Viko
    Локация
    Кюстендил / София

Начално ЦКБ Онлайн Банкиране

Здравейте

Опитвам се да се регистрирам, но ми дава грешка :

Грешка в шифрованата връзка

Грешка при свързване с online.ccbank.bg.

Другата страна на SSL не можа да договори приемлив набор от параметри на безопасността.

(Код на грешка: ssl_error_handshake_failure_alert)

* Страницата не може да бъде показана, защото достоверността на получените данни не може да бъде проверена.

* Моля, свържете се със собствениците на сайта и им съобщете за проблема или използвайте командата от менюто „Помощ“, за да съобщите за този развален сайт.

Опитах се да го дам като изключение, но ми пише че серификата е проверен и сайта има валиден сертификат. Пробвах и с ИЕ, но не става.
    http://onlineobuchenie.com/ - ЦЕНТЪР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОНЛАЙН ОБУЧЕНИЕ "МАРТИЛЕН ФМ"
    http://learnbulgarian.net/
    http://www.vkusotiiko.com/

Начално От: ЦКБ Онлайн Банкиране

ЦКБ мисля че спряха банкирането със сертификати и вече е само с електронен подпис.

Junior Member
    Локация
    BG

Да спряха сертификатите и само с ел. подпис.
    29.45 лв. излиза ccbank.bg/bg/e_signiture

Playa Pimp

Иди направо в офис на банката така или иначе се ходи и се попълват на документи.
    Между другото аз продължавам да им ползвам банкирането / само за справки/, със сертификата.

Локация
    Кюстендил / София

Мерси, утре отивам да видя как стоят нещата.
    http://onlineobuchenie.com/ - ЦЕНТЪР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОНЛАЙН ОБУЧЕНИЕ "МАРТИЛЕН ФМ"

Hustla
    Локация
    London

По добре пътьом мини и през Прокредит и повече няма и да се сетиш за кооперацията и подобни
    Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum

Senior Playa Аватара на TretiKolovoz
    Локация
    Penn Station

Че какво толкова имат там, което го нямат в ЦКБ?

Hustla
    Локация
    localhost:8080

Ако се преместите в друга банка ще се сблъскате с други проблеми. Не се струва разправията.

Owner
    Локация
    Sofia

Цитат Първоначално написано от harkon Разгледай мнение
    Ако се преместите в друга банка ще се сблъскате с други проблеми. Не се струва разправията.
    Прав си. Всяка банка има свойте малки тайни. Много съм доволен от клона при нас на ЦКБ. Обслужването е на много високо ниво.
    Blogging about Internet Affiliate Marketing
    We offer Managed WordPress Hosting - WordPress Blog
    Вашият бизнес в нашата медийна група / Your business in our media group ADX.BG - Рекламна Мрежа / Advertising Network
    Digital agency - Marketing and Web Developing eSale.bg

Hustla
    Локация
    London

За разликите между Прокредит и останалите банки съм писал няколко пъти в този форум не мисля да се повтарям защото вече звуча като рекламен агент на процент.
    Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum

Senior Playa
    Локация
    c:\

Цитат Първоначално написано от adi Разгледай мнение
    Иди направо в офис на банката така или иначе се ходи и се попълват на документи.
    Между другото аз продължавам да им ползвам банкирането / само за справки/, със сертификата.
    Как го правиш тоя номер защото и аз бях с сертификат ама даже не ми даде да се логна за справка .... Да не бъркаш нещо ?

Централна кооперативна банка АД уведомява своите клиенти, че с цел да се повиши степента на сигурност при ползването на услугата „интернет банкиране”, считано от изтичане на два месеца от датата на настоящото уведомление, а именно от 08.05.2010г., ще бъде преустановена възможността за ползване на услугата „интернет банкиране” чрез използването на електронен сертификат.
    Считано от същата дата - 08.05.2010г. ЦКБ АД ще предлага на своите клиенти услугата „интернет банкиране” чрез използване на УНИВЕРСАЛЕН ЕЛЕКТРОНЕН ПОДПИС, издаден от доставчик на удостоверителни услуги.
    На всички настоящи и бъдещи клиенти, ЦКБ АД осигурява възможност да закупят УНИВЕРСАЛЕН ЕЛЕКТРОНЕН ПОДПИС от офисите на банката.
    Считано от 08.05.2010г., електронните сертификати, издадени от ЦКБ АД няма да бъдат валидни и няма да се приемат и изпълняват нареждания за разпореждане със сметки на клиенти, дадени посредством тях. До посочената дата всеки клиент има право да прекрати незабавно рамковия договор без разноски и обезщетения.
    За всички нови клиенти, считано от 08.03.2010г., услугата ще бъде достъпна чрез използване на УНИВЕРСАЛЕН ЕЛЕКТРОНЕН ПОДПИС.
    Публикувай новините сам / За нещата от живота / Дом за Деца Лишени от Родителски Грижи / Fashion Blog
    The HAPPIEST people DO NOT necessarily have the `BEST` THINGS. They simply APPRECIATE the thing they have.

Playa Pimp

Цитат Първоначално написано от dertre Разгледай мнение
    Как го правиш тоя номер защото и аз бях с сертификат ама даже не ми даде да се логна за справка .... Да не бъркаш нещо ?
    Няколко пъти го обяснявах вече, но явно не вярвате.
    Сигурно съм била симпатична на служителката, а тя съответно на тези които раздават сертификатите.
    И моя достъп беше спрян.Та последно отидох в офиса на банката, казах че искам подновяване , попълних документи наново и стана номера.
    Сега е само за справки. Не мога да нареждам плащания ( въпреки че има вариант, но неудобен ).
    Електронен подпис нямам, а ако сте си направили такъв не ви трябва вече сертификата .

п.п. Докато работи ще го ползвам така. После - електронен подпис, разбира се.
    п.п.п.Уцелила съм някакъв промеждутък, няма да става това вече дори и за старите потребители.
    Последно променено от adi : 28-07-10 в 12:12 Причина: допълнение

Senior Playa
    Локация

Точно там е въпроса ,че с сертификатите вече те не работят дори и за проверка . Изрично попитах в два от офисите им в гр.Пловдив и имайки предвид че съм много редовен клиенти и даже си пием кафето с едно от момичетата които работят там ми казаха че дори и само за проверка вече няма да признават сертификатите .
    Публикувай новините сам / За нещата от живота / Дом за Деца Лишени от Родителски Грижи / Fashion Blog
    The HAPPIEST people DO NOT necessarily have the `BEST` THINGS. They simply APPRECIATE the thing they have.

Локация
    Кюстендил / София

Попаднах на не много "разбираща" служителка и не можа дори да ми каже цената на ел. подписа, и ми каза да мина следващата седмица ..
    Но ми каза че има вариант да получавам справка за получените суми чрез СМС в реално време.

Hustla
    Локация
    localhost:8080

Цитат Първоначално написано от Viko Разгледай мнение
    Попаднах на не много "разбираща" служителка и не можа дори да ми каже цената на ел. подписа, и ми каза да мина следващата седмица ..
    Но ми каза че има вариант да получавам справка за получените суми чрез СМС в реално време.
    Поне не те е излъгала, за да останеш с впечатлението, че знае.
    По-добре се обади на телефоните на Интернет банкирането. На тях със сигурност ще ти отговорят. Друг вариант е да провериш в тарифата. Навярно са я актуализирали.

Playa Pimp Аватара на ThinkFast
    Локация
    Езерото

Аз си направих един подпис в B-Trust за 18лв/година и си го регистрирах онлайн в сайта на цкб

Начално Re: От: ЦКБ Онлайн Банкиране

Цитат Първоначално написано от Viko Разгледай мнение
    А каза ли ти, че цакаш по 18 стинки за всяко СМС-че?

Локация
    Кюстендил / София

Начално От: Re: От: ЦКБ Онлайн Банкиране

Не То това си е символична цифра, но би трябвало да информират клиентите си.

Начално Re: ЦКБ Онлайн Банкиране

Символична, ама ако имаш много движения по сметката и не си сложиш някакъв праг под който да не ти пращат СМС-и (както бях направил аз в началото), накрая като си видиш в извлечението 30-40 кинта само за СМС-и, няма да ти хареса.
    Ако го активираш това - задължително пиши да не ти пращат СМС под 10-20 лв., защото ще ти пращат и за някакви такси от няколко стотинки, лихвички и т.н., които не вярвам да са ти толкова важни, че да ги получаваш като СМС.

Senior Playa
    Локация

Най добре си активирай само при изходящи трансфери да те информира , защото ако някой получи достъп до сметката ти и тръгне да точи пари от нея веднага ще бъдеш известен . Иначе цената е 29.50 (+- някакви стотинки) за електронния подпис и четеца (за ЦКБ говоря)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Подобни теми

1. Онлайн брояч
    By miraco in forum Web Analytics and Conversion Improvement
    Отговори: 5
    Последно: 27-02-10, 14:21
  2. онлайн банкиране - цкб
    By sixth sense in forum Разплащателни Системи
    Отговори: 14
    Последно: 23-01-10, 21:26
  3. Въпрос за онлайн банкиране и разплащателни сметки
    By geopehlivanov in forum Разплащателни Системи
    Отговори: 15
    Последно: 06-06-09, 10:03
  4. Онлайн книжарница
    By plamen in forum Архив
    Отговори: 9
    Последно: 18-04-09, 23:28
  5. Афилиейт линкове директно към страницата за банкиране?
    By yMladenov in forum Парите в Интернет - Make Money Online
    Отговори: 2
    Последно: 07-09-08, 15:31