Изтегляне на пари от PayPal

lorda

New Member
Здравеите начи проблема е ,че в сряда( 01.07.2010 ) направих "Withdraw" и след два дена ( в петък ) си изписа "Completed" на статуса на трансфера и нали видях в PayPal " This transaction will appear on your bill as "PAYPAL *GOERGIZLATEV". ама пари в картата нямам... изчаках събота и неделя и днеска пак гледам нямам. Звънах на ДСК и ми казаха ,че няма преведени пари в сметката ми. Трябва да изчакам още ? или ...?
 
От: Изтегляне на пари от PayPal

Ами ще чакаш, при мен в ДСК ми са се бавили парите и по цяла седмица. Брой само работните дни, през почивните нищо не се случва ;)
 
От: Изтегляне на пари от PayPal

Как да не се случва нищо в събота и неделя ? Вярно че понякога спомените от тия два дена са черни дупки (не трябваше толкова да пия) но обикновенно тия дни се почива на максимум .
 
От: Изтегляне на пари от PayPal

Здравейте всички :) Искам да попитам понеже отскоро имам PayPal акаунт и досега не ми се е налагало да тегля пари към дебитната ми карта, но в близките дни ще го направя като се събере определена сума. Та един приятел ми каза, нещо, което аз не знаех и се стреснах малко, вярно ли е, че от аканута ми в PayPal не мога да тегля пари към дебитна карта( към сметка в българска банка)? Аз четох из интернет, на места пише, че може само да се захранва акаунта, на места, че може да се плаща и да се приемат пари, но не да се теглят към БГ сметка... малко съм объркан, ще съм много, много благодарен ако някой знае коя е истината и сподели :) А дано, а дано!!!
 

Горе