Счетоводни и компютърни услуги

djidja83

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Предлага всички видове счетоводни услуги. Осигуровки, ДДС, регистрация и пререгистрация на фирми, интрастат, годишно приключване, ТРЗ и всичко останало. Обслужва фирми от Пловдив и региона. Изпращане на документите по електронен път или посещение в офиса на клиента. Конкурентни цени!
Набиране, редактиране и печат на всякакъв вид текст, курсови и дипломни работи, реферати и други. Писане на статии, есета, теми и т.н. Изработка на некролози, брошури, визитки, табелки с имена на служители, менюта за заведения. Създаване на филм от снимки, печат на цифрови снимки. Работа с Exel. Изгодно!
 
От: Счетоводни и компютърни услуги

Като видя фирма да предлага ДДС, визитки и създаване на филми от снимки ми става ясно, че вероятно от нито едното не разбира както трябва.
 
Последно редактирано:
От: Счетоводни и компютърни услуги

А пък и пропуснах да кажа че счетоводните услуги не ги извършвам аз, а една приятелка - правя и услуга. Просто пуснах всичко в една тема. Аз се занимавам с писане най-вече, но правя и другите неща качествено.
 
От: Счетоводни и компютърни услуги

А пък и пропуснах да кажа че счетоводните услуги не ги извършвам аз, а една приятелка - правя и услуга. Просто пуснах всичко в една тема. Аз се занимавам с писане най-вече, но правя и другите неща качествено.

Там ти е грешката. Не ги пускай накуп всички неща, направи си отделни теми и го формулирай по-добре, така ще има по-голям шанс.
 
От: Счетоводни и компютърни услуги

Хайде бе хора... Дайте да правя нещо, че умирам от скука! Или никой няма нужда от услугите които предлагам? :-(

Кажи някакви цени... че иначе веднага ще ти дам тонове работа БЕЗ ПАРИ, просто за да не скучаеш :)
 
От: Счетоводни и компютърни услуги

Мога да ти правя компания в извън работно време за да не скучаеш :D
 

Горе