Новият "бум" на Интернет бизнеса

apostol

New Member
НОВИЯТ „БУМ” НА ИНТЕРНЕТ БИЗНЕСА

Когато в началото на 2001 година поредната гигантска рецесия разтърси Съединените Щати, паричните потоци към Интернет изведнъж пресъхнаха. Хиляди сайтове, които преди това печелеха милиони, направо фалираха. Положението изглеждаше напълно безнадеждно. По онова време мнозина дори се питаха дали Интернет бизнесът изобщо ще оцелее. Отчаянието беше поголовно.

България почти не бе е засегната от тази рецесия. Точно по това време у нас бяха създадени и набраха скорост най- крупните Интернет проекти. Ще спомена само трите портални сайта и Интернет магазините. Досега те се развиваха по един завиден начин и започнаха да реализират невероятни печалби. За справка: месечните печалби на един български Интернет магазин възлизат на 100 000- 120 000 лв. Порталните сайтове пък си поделят вече над 3 000 000 евро от реклами!

Споменавам тези цифри умишлено, защото у нас и до ден днешен стотици наивници си мислят, че от Интернет не могат да се печелят пари.

Голяма роля за възраждането на Интернет бизнеса в световен мащаб изигра Google. Чрез въвеждането на услугата Google AdSense тези симпатяги дадоха възможност на всички, на абсолютна всички да печелят добри пари от Мрежата.

През 2001- 2002 година и аз започнах моя бизнес в Мрежата. Лека- полека създадох цели 4 (четири) комерсиални сайта.

Благодарение на тези сайтове днес аз живея уютно и спокойно. Мисля, че всеки средно интелигентен човек може да постигне това, още повече, че в момента преживяваме нов „бум” на Интернет бизнеса и е- търговията. Това е една изключителна възможност, от която би трябвало да се възползва всеки що- годе читав и здравомислещ човек…

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
 
поне една причина г-н Апостолов ? Посочете поне една причина, поради която мислите, че в момента е БУМ в интернет бизнеса ? :roll:

Иначе съм съгласен, че всеки, който отдели малко време за едно сайтче може да печели доволни допълнителни парички месечно ;)
 
Абе ти верно си спамър... по общо не можа ли да го напишеш? Като гледам това в подписа ти ми иде да се метна от 5-тия етаж. Ебаси смешника.
 
Точни факти

Публикацията ми съдържа съвсем точни факти и цифри. Те говорят сами по себе си.
Но изглежда, че и този форум се напълни с глухи, кьорави и тъповати цървули....
 
Re: Точни факти

apostol каза:
Публикацията ми съдържа съвсем точни факти и цифри. Те говорят сами по себе си.
Но изглежда, че и този форум се напълни с глухи, кьорави и тъповати цървули....

айде нема те псувам ...
само ще го забия на женка ти !
 
Re: Точни факти

apostol каза:
Публикацията ми съдържа съвсем точни факти и цифри. Те говорят сами по себе си.
Но изглежда, че и този форум се напълни с глухи, кьорави и тъповати цървули....

никой не се е родил научен г-н Апостолов... Освен това най-човешки попитах и мисля че заслужавам човешки отговор...
Както и да е..
 
Re: Точни факти

apostol каза:
Публикацията ми съдържа съвсем точни факти и цифри. Те говорят сами по себе си.
Но изглежда, че и този форум се напълни с глухи, кьорави и тъповати цървули....

Признай си.. copy&paste?

Не се притеснявай - и двамата сме наясно, че не си написал някоя от тези статии в близките две години. :)
 

Горе