Купувам спешно бензинова резачка

Статус
Not open for further replies.

just me

Banned
Ако някои има не6то нека предложи търсия серозно и нека само сериозни хора ми пи6ат...:)
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Уцели раздела , а ? # Пазар - Продажба на Сайтове - Услуги - Реклама
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Глеи са секи не6то търси и предлага на мен тва ми триябва и ако има6 с не6то с което 6те може6 да помогне6 предлагаи ако не по добре замал4и не ми губи времето
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

моем ти предложим сливи, около 500 кг за ракия, освен това имам и една дискова навесна брана размер 1,5 метра?
Бензинова резачка, :) ама разбира се че има, секи уебмастер си държи по една такава до бюрото като му се наложи да си дели диска...
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

аз продавам една гъзова резачка
на гъз е - по евтина е от бензина
ако се интересуваш звънни - 0888888888
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Абе кви сериозни хора да ти пишат? Ти тука ни натръшка от смях с тая резачка. Никой няма да е сериозен поне една седмица :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Преди около 4 месеца купих чисто нова китайска като тези които продават в метро и практикер за 115лв Ако си от София ще ти обясня от къде да я вземеш
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

мом4ета тва са ментаци и 4е изгорат на първите 3 кобика дърва требва ми марка
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

я пи6и по бавно 4е не моеме те разбереме кво ни расправя6
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

никъде не си написал че търсиш маркови резачки - отваряш сайта на хускварна и на щил и си готов, а колкото до китайските справят се доста добре за парите си с моята имам 10 кубика до момента и е перфектна за хоби е ок.
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

На магазиня има, вземаш една STIHL и режеш колкото "кобика" дърва иска6 :wink:
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

добре някои продава ли щил да не е нов а втора рака
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Преди дърворезачката иди и си купи една клавиатура дето има кирилица (едни такива странни букви като "ш" и "ч")
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Добре ще знам вече си я купих а са некви предложения сериозни да има....?.....?....?.
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Добре ще знам вече си я купих а са некви предложения сериозни да има....?.....?....?.

Не. Няма и да има. Ти ходил ли си в магазин за гуми да им искаш домати и краставици ?
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Е в тая тема май вече се изпуснах :) то взе да става много забавно бе ;)
 
От: Купувам спешно бензинова резачка

Ако някои има не6то нека предложи търсия серозно и нека само сериозни хора ми пи6ат...:)

Само ти ли си писал днес негромотно хахаво лигаво лапе. 1000 глупости
 
Статус
Not open for further replies.

Горе