ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

just me

Banned
ИМАМ ИДЕЯ ЗА САЙТ И МИ ТРЯБВА СПОНСОР, САЙТА ЩЕ Е ЗА ИГРИ И ФИЛМИ И ВСИЧКО В ЕДНА , ТРЯБВАТ МИ ПАРИ ЗА ДОМЕИН , ХОСТИНГ И РЕКЛАМА , СПОНСОРИТЕ ДА ПИШАТ, 100 ПРОЦЕНТА ВЪЗВРЪЩАЕМОСТ . С ЕДНИ 10 000 ЛЕВА В GOOGLE ADWORDS И ГАРГА.БИЗ ЯКО ПАРИ ЩЕ ПАДНАТ.
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

Тези 10 000 лв за колко време очакваш, че ще се похарчат за раклама в гугле и гарга
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

Ахахахгагаха уцелил си хората да те спонсорират с 10 000 лева....
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

НИЕ СМЕ БИЗНЕСМЕНИ ЗА 1 СЕДМИЦА СМЕ ГИ ИЗПУКАЛИ И СМЕ НАПРАВИЛИ МИНИМУМ 50,000 $ !!!
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

на това последното сериозно ли го мислиш щото гледам че си пуснал темата в сериозна категория не в офтопика
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

Що ми е познато това от форума на webmasterbg ама не мога да публикувам линк - в търсачката търсим спонсор и на 6 та позиция :)
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

НИЕ СМЕ БИЗНЕСМЕНИ ЗА 1 СЕДМИЦА СМЕ ГИ ИЗПУКАЛИ И СМЕ НАПРАВИЛИ МИНИМУМ 50,000 $ !!!
о със сигурност сте големи играчи, с тия резачки дето търсиш :D не 50 ами 500к ще изкарате
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

ГЛЕДАИТЕ СЕГА И НА ДВЕТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ САМ САВСЕМ ИСКРЕН ТУК САМ ЗА ЧЕСНИ ИГРИ НЕ ЗА КОКОШКАРСКИ ИЗЦЕПКИ КОИТО ИСКА ИСКА ПЕЧЕЛИ КОИТО НЕ НЕМА СМИСАЛ ДА СЕ ХАБИ НА ПРАНО КАКТО ИСКАТЕ ТАКА ГО ВАСПРИЕМАИТЕ БЛАГОДАРИЯ ВИ НА ВСИЧКИ ЧЕ СПОДЕЛИХТЕ НЕ КОРЕКНИТЕ СИ МНЕНИЯ И ПРЕЦЕНИЯВАТЕ ЧОВЕКАТ ТОЛКОВА БУРЗО ЗА ТОВА НЯМА ДА ОСТАНЕ НИ ЕДИН СВЕСТЕН ........
 
От: От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

о със сигурност сте големи играчи, с тия резачки дето търсиш :D не 50 ами 500к ще изкарате

Нищо не разбираш хорасио, нали като изтеглиш от БНБ 142 палета с пари и ти ги дават вакумирани с найлон. Как ще ги разопаковаш? С ножица ли? Трябва си бензинова резачка за тая работа.
 
От: От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

И колкото до резачките всеки избира с кво ще се занимава явно за да търсия имам и някакво покритие и наи важното фирма а това че сам я писал тук мислия че хората са за тва да си помагат кадето и да са в които и саит да си ........
 
ГЛЕДАйТЕ СЕГА: И НА ДВЕТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ СъМ СъВСЕМ ИСКРЕН. ТУК СъМ ЗА ЧЕСтНИ ИГРИ, а НЕ ЗА КОКОШКАРСКИ ИЗЦЕПКИ. КОйТО ИСКА изтрито повторение ПЕЧЕЛИ, КОйТО НЕ - не. НяМА СМИСъЛ ДА СЕ ХАБИ НА_ПРАзНО. КАКТО ИСКАТЕ ТАКА ГО ВъзПРИЕМАйТЕ! БЛАГОДАРИЯ ВИ НА ВСИЧКИ, ЧЕ СПОДЕЛИХТЕ НЕ_КОРЕКНИТЕ СИ МНЕНИЯ И ПРЕЦЕНИЯВАТЕ ЧОВЕКАТ ТОЛКОВА БъРЗО. ЗА ТОВА НЯМА ДА ОСТАНЕ НИ ЕДИН СВЕСТЕН ........


правя го за по-лесно четене и да помогна а всеки - който иска да разбере и който иска за научи.
 
Последно редактирано:
От: От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

И колкото до резачките всеки избира с кво ще се занимава явно за да търсия имам и някакво покритие и наи важното фирма а това че сам я писал тук мислия че хората са за тва да си помагат кадето и да са в които и саит да си ........

1. Пич ти съвсем за мезе ни зе тука, това че всеки сам избира да, съгласен съм, ама тука е форум за онлайн търговия, не за земеделие.
2. Това че имаш фирма значи абсолютно НИЩО. Аз имам две, дали имам покритие според теб?
3. ОК ясно че трябва да си помагат хората, ама много агресивно влезе :) търся резачка и спонсор с 10к. Само се замисли как звучи отстрани :)

п.п. Извинявам се ако съм те обидил с нещо.
 
Re: От: От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

ама много агресивно влезе :) търся резачка и спонсор с 10к.


Упс, не се замислих за това... Тексъс Чейнсоу.... грррр..... И аз с извинявам, ако съм те обидила с нещо от поправките ми.
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

Темата е за друг раздел...
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

Темата е за друг раздел...

Хайде към кофата. Време е да се вземат по-сериозни мерки за пускането на нови теми в раздел "Пазар".
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

Брато щом знаеш че ще имаш 50к възвращаемост бегай тегли един заем от банката до вас и до една седмица ще го върнеш целия какъв ти е проблема.
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

Е, моля ти се! Игри и филми - толкова са възвръщаеми, че няма как :) AdWords рекламата с тези правописни грешки ще е безмислена, защото надали някой ще търси в Гугъл с толкова правописни грешки :D
 
От: ТЪРСА ПРЕДПРИЕМАЧИ И БИЗНЕСМЕНИ

Хайде стига бе. Не може да си толкова прост. Подигравка е твоето.
 

Горе