Търсия човек за изработване на саит

От: Търсия човек за изработване на саит

Noke, има голяма вероятност да те съдят за посегателство върху малолетен. По-добрия вариант - да опиташ бизнес с баща му и да му обясниш какъв изтърсак си има под покрива.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

.... даже братчеда и баджанака искат да додат и те понежи имам да ги черпа ракия неска :)
нарежи някоя салатка там ний ши донсем останалото.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

.... даже братчеда и баджанака искат да додат и те понежи имам да ги черпа ракия неска :)
нарежи някоя салатка там ний ши донсем останалото.

Ако се съди от това което казва някакъв си сайт карамелче, то нашият герой е от София, та дори е и готов за бой. Справка - тук. Няма нужда да казвам, че е отявлен клошар, справка - ей тук. Ако се има предвид пък факта за клошара и се погледне, една от обявите му, пише София-Банкя, което пък от своя страна при проверка за rejemedarveta съвпада с откритото ето тук, както в местността, така и по името на въпросният герой.
Noke, остава само телефона да е истински и да запалиш мосьо :D
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Мани то зачезна някъде :)
Таман измислих как да вкарам в употреба таланта му... Ако го засека да спами още, ще пусна офертата.

едит: тва прозвуча заплашително ама не е :)
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Пусни един ЛС с повече инфо, че се появи любопитство в мен :)
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Ок пускам офертатъ тука:

Ако rejemedarveta успее да наспами 300 поста в webmasterbg [дот] org преди да го обанят и преди да чукне 00:00 часа местно време (за неска става дума), плащам $20. Тва е повече от стандартната тарифа за събмит в директории и несравнимо по-лесно.

Всеки пост трябва да се състои от минимум 7 думи, като цялото изречение все пак да има някакъв смисъл и да се състои от разбираеми за повечето българи думи.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Хахахах! Това наистина е идейно, макар че не трябваше да е публично. Сега хубавците от утатъка ще ни обвинят, че насърчаваме спама при тях. Иначе поздравления за идеята.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

.......[whatever]......

ПС: То па го нема вече тъй че ениуей :)
 
Последно редактирано:
От: Търсия човек за изработване на саит

Ако се съди от това което казва някакъв си сайт карамелче, то нашият герой е от София, та дори е и готов за бой. Справка - тук. Няма нужда да казвам, че е отявлен клошар, справка - ей тук. Ако се има предвид пък факта за клошара и се погледне, една от обявите му, пише София-Банкя, което пък от своя страна при проверка за rejemedarveta съвпада с откритото ето тук, както в местността, така и по името на въпросният герой.
Noke, остава само телефона да е истински и да запалиш мосьо :D

Хахаха да не го привика някой в една гора да режат едни дървета ...:lol:
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Аиде само вас чакам...? преди тва освен с дарвета разбери с кво се занимавам щото щастие не е само тВА а ако искате мога наистина да ви кажа и адрес ако смете заповядаите ще ви се израдва ме...
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Да и ще ти доведем някоя учителка по български език от началните училища...
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Само че преди тва се подмите... взехте да ме дразните!!!!!
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Темата е за кофата. :mad:
 

Горе