Търсия човек за изработване на саит

Здравейте на всички искам да саздам работа на свободен и точен човек.За саздаване на малак саит.Ако има свободни,нека ми пишат на личен.Ще се радвам на коректноста и точкоста.Повече на личе.:)
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Аиде никой ли не иска да искара нещичко.!!!!!?!!!!!
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Приятелю и да ти пишем с 3 мнения не можеш да отговориш. Още повече, че си новодошъл във форума и офертата ти е леко казано абсурдна. Това е нещо от сорта - предлагам страхотната работа за много малко време, ама ще разберете каква е работата като позвъните по телефона. Да си виждал подобна обява в Jobs.bg да речем? Това, че тук е форум, не оправдава мързела. Не е много трудоемко да драснеш 2-3 реда в повече, нали?
Хайде като прочетеш това, направи още две мнения и ми драсни едно лично съобщение с повече информация за проекта, може да измислим нещо.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Да правелно извинявам се да нов сам. но като ви пиша сопщение не ми го испраща за което се извинявам за не одопството даите си сккаиповете за да се разберем лично.?
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Трябва да имаш пет мнения във форума за да можеш да изпращаш лични съобщения до потребителите. Направи още едно мнение и ще си готов.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Пусни си проекта като конкурс - ще се избием да правим и постваме темплейти - кой от кой по-харен, и най-накрая ще можеш да си избереш най-хубавия :) .
Па и ше ти излезе най на далавера ;) .

Ако не знаеш как се организира конкурс - питай тука, с удоволствие ще обясним...
 
От: Търсия човек за изработване на саит

Къв темплейт е брат, направо и скрипта на конкурс да пусне, секи ше копа копа и накрая ще си избереш най-хубавия сайт :)
п.п. а кой спечели конкурса за логото с крушките?
 
Последно редактирано:
От: Търсия човек за изработване на саит

Еми аиде да ви видия и да купувам....?
Обяви изисквания, начало, старт,.. и най-важното - БЮДЖЕТ!

Парите се пращат преди почване на конкурса на някой арбитър (някой стабилен член на форума), понеже си ноф тука и смърдиш на прошляк...

ПС: Ако наградата е прилична (над 700 лева примерно) даже няма нужда от подробни изисквания и описания на заданието - ний ше тъ уредим...
 
От: Търсия човек за изработване на саит

ХАХАХАХА не си моият човек братооооооооо.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

ХАХАХАХА не си моият човек братооооооооо.
напротиф - аз съм ЧоВека!
вади парата, после се обеснявай..
 
От: Търсия човек за изработване на саит

ма че требжа и едни др неща да ми направиш за тия пари.......;)
 
От: Търсия човек за изработване на саит

ма че требжа и едни др неща да ми направиш за тия пари.......;)
нема проблем - ше ти напрая... даже вече имам готова програма от сеанси съставена!
дай кинтата и ше ти прата списъка да скиваш...
 
От: Търсия човек за изработване на саит

аре нема нужда не искам от тебе нищо .........
 
От: Търсия човек за изработване на саит

що ве?
ок дай си адреса и приготви парите - аз ше дода на место... само да фърла зърно на козичкити и да потпра вратата на кочинката че са разлопала нещо събахльйн. Пала москвича и идам.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

ХАХАХА БЕГАИ СЕЛО ПРИ МЕНЕ МН .БИЯТ ТАКИВА НАХАЛНИ КАТО ТЕБЕ......
 
От: Търсия човек за изработване на саит

шшшшшш не са коси за мене - язе ода с касапскиот нож у коланя и с топоря у ръка кога одувам да задевам чужди булки у съседноо селО!
и Сър Винкел чака пот седалката у москвичът - гаче се наложи тактическио заход.
 
От: Търсия човек за изработване на саит

пала талигата - само чекам админот да ми одговори на личното дека испратих запитване за твойот АйПи...
после чеквам къде аджеба местожителстваш и ... ИДАМ ДА прайм бизнес на 4 очи у твойта одая.
 

Горе