Здравейте

Имам нужда от вашата помощ.Понеже сам решил и аз като ваз да започна да се занимавам с саитове.а нищичко не разбирам.Дали би имал желаещ да ми помогне?.Ще сам мо мнлблагодарен.Нов сам и ще се радвам да намерйя и прйятели....:)
 
От: Здравейте

Имам нужда от вашата помощ.Понеже сам решил и аз като ваз да започна да се занимавам с саитове.а нищичко не разбирам.Дали би имал желаещ да ми помогне?.Ще сам мо мнлблагодарен.Нов сам и ще се радвам да намерйя и прйятели....:)
Първия потенциален пациент за бан. Днес се регистрирал и пуска тема директно в пазара. Айде, админите директно темата към кофата. Тоя пиф е голям нахалитет.
 
От: Здравейте

Изнйяваи те нов сам не ми е ясно още.Много сте груби...;(
Човека е създаден с две уши и една уста. Повече да слуша, по-малко да говори. В твоя случай: Две очи. Я вземи прочети малко тук
И пиши на български, без правописни грешки.
 
От: Здравейте

Абе тва е новата регистрация на оня маймун Ivo_pif/1/2/*, rejemedarveta и кво още не беше. Трудно двама различни хора, ще правят толкова много и еднакви грешки в едно изричене.
 
Последно редактирано:
От: Здравейте

Здравей @ЛевскиХолиганс, би ли казал от кой форум идваш?
 
значи ситуцията с иво пиф е следната докато го банваме ще сменя ипта и никове които само ще банваме ще се дава храна и ще има енергия да се регва наново докато не му омръзне за да показва че може (което не е нещо голямо щото е по силите на всеки които знае да инсталира плугин за мозилата) обаче ако му се тегли игнор и не му се обръща внимание до няколко дни е клекнал щото не е интересно така за всеки тип тролове си има рецепта
 

Горе