Аз отново съм тук

ApostolA

New Member
Идвам отново да ви помагам в форума знаете , че всички полезни методи в Gorilla Marketinga са написани от мен, имах проблеми с пощата но сега отново съм онлайн
много скоро ще има статии да ви обучавам как да изкарвате пари ако естествено искате да узнаете всичко се запишете на моите курсове.
ludipari.com
 
Последно редактирано:
Време беше да ни се усмихне и на нас късмета!
 
От: Аз отново съм тук

Бих ти помогнал в правописа, ако ти ми предоставиш безплатен курс :D
 
От: Аз отново съм тук

Идвам отново да ви помагам в форума знаете , че всички полезни методи в Gorilla Marketinga са написани от мен, имах проблеми с пощата но сега отново съм онлайн
много скоро ще има статии да ви обучавам как да изкарвате пари ако естествено искате да узнаете всичко се запишете на моите курсове.
ludipari.info

сайта ти не работи е Баровец :)
 
От: Аз отново съм тук

Този не е великия Апостол Апостолов! Той не може да пише толкова неграмотно.

Или някой се подиграва с него, или той се подиграва със себе си като пише по този начин.
 
От: Аз отново съм тук

Ти малко лайно нищо няма да можеш да възприемеш от мойте курсове те не са за лайна като тебе , а за предприемачи.
8545~Of-Course-I-Love-You-Posters.jpg
 
От: Аз отново съм тук

Ти малко лайно нищо няма да можеш да възприемеш от мойте курсове те не са за лайна като тебе , а за предприемачи.
Брао е див и бесен селянино, да си объркаш сайта :) личи си че си предприемач от класа :D
 
От: Аз отново съм тук

За разлика от тебе аз изкарвам 100 000 $ на година , а ти цял живот ще мизеруваш.
 
От: Аз отново съм тук

Апостолов сега започнах да чета сайта ти.Но докато стигна до цената я ми кажи колко кинта искаш за един курс и колко време продължава този кърс и дай някоя снимка в сайта си на печалбите ти така ще имаш повече клиенти,но слагай твоите печалби.
 
От: Аз отново съм тук

За разлика от тебе аз изкарвам 100 000 $ на година , а ти цял живот ще мизеруваш.

not-impressed.JPG
 
От: Аз отново съм тук

Още един олигофрен ...

е ти пък кво се мусиш, ето вече си имаш другарче :D
 
От: Аз отново съм тук

И аз мислим, че не е Апостола това.... евтината рикия се познава - Апостола е класи над това тука :lol:
 
От: Аз отново съм тук

Тъкмо вземе да става скучно и току се появи някоя нова атракция :)
 
От: Аз отново съм тук

това не е апостол - профилът му отдавна не е баннат и няма смисъл да си регва нов. някой си прави майтап - дори псувните не са като на апостол
 
От: От: Аз отново съм тук

И аз мислим, че не е Апостола това.... евтината рикия се познава - Апостола е класи над това тука :lol:

AT1109-Who-Cares-Sticky-NotCS_original.jpg
 
От: Аз отново съм тук

Ей нещастник ти си толкова Апостола на предприемачите колкото аз съм Моше Даян

Няма да се бъзикаш с бай Апостол той може да е всякакъв но е класика в жанра и бая шарани е наловил.

Най-великият човек на света :

-- Калпак, ти немаш глава за Интернет маркетинг. Изобщо, много ти миришат краката, за да четеш Апостол Апостолов. Той е голема работа- прочут и богат е, а ти си НИКОЙ И НИЩО!

---и по корем да се влачиш, всичко си остава по старому: Апостол Апостолов е крупна фигура на българския Интернет бизнес и титан на съвременната българска култура. Той е богат, прочут и влиятелен, а ти си идиот

Апостолов води безжалостна война срещу бедността, простотията и населението на Люлин:

Пет пари не давам за твоето мнение и мнението на такива анонимни отрепки като теб. Аз съм световна знаменитост, с докторат от Хумболдт университет.Имам стотици клиенти и печеля ли, печеля. А ти Люлинското лайно мизеруваш. Дипломни работи ще ми правиш, идиот малоумен. Цял живот ще си беден. Защото си тъп. Бедният е беден, защото е тъп. А аз съм прочут и богат, защото съм гении! И съм червив от пари. Яж ми хуя гладник, отрепка, дрисльо.

Апостолов е също гангстер, притежава огнестрелно оръжие и не се притеснява да го използва!

Ти вече не плачеш за бой, ти плачеш за куршум! И тъй като те знам къде живееш и това ще си получиш. 17 души съм пречукал досега и нищо няма да ме спре и на теб да ти видя сметката.Защото взе да ми харесва. Като гръмнеш такова лайно най- напред в корема, то почва да плаче и да се моли за живота си. Много е гот да го гледаш как хленчи и се моли. Еби си майката, оная смръдла, дето путката и мирише на мърша. Идиот нещастен.

Апостолов има съдебен имунитет и дебели връзки в ГДБОП:

От днес моите приятели от ГДБОП започват да ви издирват и със сигурност ще ви намерят. Тогава ще видиш аз какви червейчета ще ви пусна. ТИ НЯМА ДА СЕ ИЗМЪКНЕШ БЕЗНАКАЗАН ОТ ЦЯЛАТА ТАЗИ РАБОТА! Добре запомни това! Ще съсипя живота на всички ви, защото след като ви намеря, не само че ще ви осакатя, ами след това ще ви съдя години наред за 1. Обида 2. Набеждаване 3. Уронване на доброто име 4. Морален тормоз 5. Тероризъм

И най-голямата изненада: Апостолов е сътрудник на първо главно на ДС и лично е застрелял 17 врагове на народа!

Нищо няма да ме спре. Както вече ти казах, като служител от Първо главно ми се наложи да убия 17 боклука, така че още 5 нищожиства в сметката не означават нищо.

PS

Да си жив и здрав бай Апостоле да ги илядиш и парите и дрисните в интернет, докато изпукат хейтърите......
 

Горе