Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

CHILIEV

Member
Тъп въпрос - искам да инсъртна много снимки, но не като галерия, а както се вмъкват една по една за да мога да пиша свободен текст между тях.

Някой има ли представа как да стане автоматизирано това понеже не ме устройва да вмъквам една по една снимките. До сега по други места си решавах различно тоя проблем, но тук трябва да стане точно така. Дайте съвети.
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

къде искаш да ги вмъкнеш снимките? може да пробваш следното, качваш ги с фтп, и после с хтмл директно пействаш кода, примерно
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

business-marketing-system.jpg
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

Noke
Ти само със снимки се изказваш май днес бе бате.
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

Хехехе... ставаше дума за нова публикация в Уордпресс. Знаете как има "вмъкване на картинка" - кликаш там, после на browse, после харесваш снимка, после кликаш insert into post нали се сещате, че за 100-200 снимки си е пре-много ИЗЛИШНИ кликове.

Noke, дори и работата да не е убила никого нали целта на технологиите е да се улесни работния процес. Ти защо пращаш мейли, а не използваш печатна машина и гълъб :D Мен от работа не ме е страх, ама каквото може да се автоматизира - се автоматизира. Нали това е целта на техническата революция.
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

е в вордпресса може да си ги вкарваш по повече от една наведнъж, просто избираш повече снимки при брауза! ;)
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

е в вордпресса може да си ги вкарваш по повече от една наведнъж, просто избираш повече снимки при брауза! ;)
Хехехех... знам го това, но после как ги вкарваш в поста така, че да можеш да пишеш между тях?

Варианта е да кликаш една по една инсърт инто пост. Защото ако ги сложиш като галерия се вмъква gallery_id=34875 (нещо такова), а аз искам да се вмъкнат като отделни картинки за да мога да пиша между тях.
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

Може единствено с Windows Live Writer или някоя от подобните програми.
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

Работи точно както искам. Благодаря пак ;)
 
От: Инсърт на снимки - 1 по 1 ?

Да кажа само, че вече има плъгин за масово редактиране и вкарване на снимки - SuperSlider-Media-Pop. Също така добавя нови размери към основните,
 

Горе