OS/Hardware Error...

От: OS/Hardware Error...

Аз все още съм на мнение че проблема ти не е от лоши сектори.
Лошите сектори се маркират като лоши за да не се ползват повече, след което с останалата част от харддиска нямаш никакви проблеми. Проблем е ако лошите сектори са в буут часта на харда, тогава само като втори ще може да се ползва. Вариант в този случай е да го форматираш на по ниско ниво, но не винаги помага.
Ако ти забива, дава сини екрани и т.н. в процес на инсталация или след това и всеки път е различен от предния, си провери кабела на харда! Вземи назаем от комшията за да тестваш.

Другия най удачен вариант е да го закараш на СЕРВИЗ! Не би трябвало да ти вземат повече от 5-15лв и ще ти кажат точно от къде е проблема и какво да направиш. В сервиза все пак имат куп чаркалаци с които да тестват всеки един компонент от щайгата ти дали бачка правилно.
Не разбирам защо се правиш на разбирач като не разбираш. Досега сто пъти да бяха ти го оправили и то за десетина лева.
 
От: OS/Hardware Error...

Карах го на сервиз в момента все още съм от виртуална машина на ликус от диск.На сервиза ми казаха също че е от харда ..
Няма на къде вчера поръчах хард диск неска ще отида да го взема ...
Отностно това защо се правя на разбирач като не разбирам.Аз успях да сложа операционна система 5 пъти а нито един от тия
на сервизите не успя все му забивала инсталацията и давала грешки ;)
 
От: OS/Hardware Error...

http://filesmy.com/21B74j

пусни това, може да оправи някои грешки, но ако са на първите сектори може да ползваш диска само за данни, OS не можеш инсталира ...
 
От: OS/Hardware Error...

ааа 10-15 са едно, 1500 = задрала глава някъде по плочите, продавай за части ..., все пак ако са групирани на едно място можеш да разделиш диска и да ползваш само здравата част
 

Горе