Вече съм в медиите хахахаахаха

От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Позволих си да изкоментирам въпросната статийка.
Предлагам да я популяризираме в свежо за да видят повече хора, как се прави ПР на гърба на направен вече ПР.

Едит: Сега забелязвам, че коментара ми не се вижда. Явно трябва да изчака "модератора" за да бъде показан. Предполагам, че това няма да се случи.

П.П. Само при мен ли бреадкръмпа в началото със заглавието на статията, чупи дизайна и "Радев" не се смества? :)
П.П.2. Само на мен ли ми се струва, че дискъс плъгина е извън правилния контейнер за коментари и грози много?

Едит2: Както и очаквах, коментара на беше одобрен. Явно този сайт е сред медиите, които не търпят критики, а още по-малко позволяват да се изказват негативни мнения под статиите им. Та коментара беше ей този:

Код:
Здравейте!
Ще помоля авторката на публикацията да се образова малко и да прочете малко повече за това животно наречено СПАМ, като кликне на връзката от използвания в случея прякор от мен.
Това, че сте били приятели във фейсбук, или че е харесал статия или две по никакъв начин не ви позволява да изпращате СПАМ съобщения.
Това, че вашият сайт има по-голяма популярност от неговия личен блог или факта, че имате повече "фенове" на страницата ви, не ви оправдава в разпращането на подобни съобщения, които се маркират като непожелани такива.
Смея да твърдя, че колегата Радев е напълно прав и има право да публикува подобна статия що се отнася до направеното от вас. 
В началото на статията си говорите за приятелство. Ще ме прощавате, но колко добри приятели сте с хора, които в един обикновен чат използват "Ви"? Въпроса е реторичен.
Като заключение - не случайно използвам несъщестуващ имейл, защото в противен случей ще рискувам да получа две-три писъмца от вас с това какви промени правите по страницата си или пък тази във фейсбук.
Що се отнася до завистливя ви коментар относно факта, че публикацията е станала "свежа", какво да кажа, явно има и други хора които мисля като г-н Радев и именно поради този факт са гласували в svejo.net за статията му.
Хайде със здраве.
А линка ето този http://en.wikipedia.org/wiki/Spam_(electronic)
 
Последно редактирано:
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

И най-вероятно отново няма да приемат коментарите ми. Явно е, че тази "медия" приема само това което им е изгодно.
Едит - Това са последвалите ми съобщения:

Код:
Здравейте! Има два варианта:
1) Предният ми коментар да е бил блокиран от дискъс плъгина защото ползвах [email protected] като поща.
2) Просто коментара да е бил неудобен на някой от "модераторите".
Именно зареди точка две, ще си позволя да го добавя отново, защото наистина заслужавате да го прочетете, ако вече не сте го направили.

Та коментара беше следният:
[Начало на коментара]
Здравейте!
Ще помоля авторката на публикацията да се образова малко и да прочете малко повече за това животно наречено СПАМ, като кликне на връзката от използвания в случея прякор от мен.
Това, че сте били приятели във фейсбук, или че е харесал статия или две по никакъв начин не ви позволява да изпращате СПАМ съобщения.
Това, че вашият сайт има по-голяма популярност от неговия личен блог или факта, че имате повече "фенове" на страницата ви, не ви оправдава в разпращането на подобни съобщения, които се маркират като непожелани такива.
Смея да твърдя, че колегата Радев е напълно прав и има право да публикува подобна статия що се отнася до направеното от вас. 
В началото на статията си говорите за приятелство. Ще ме прощавате, но колко добри приятели сте с хора, които в един обикновен чат използват "Ви"? Въпроса е реторичен.
Като заключение - не случайно използвам несъщестуващ имейл, защото в противен случей ще рискувам да получа две-три писъмца от вас с това какви промени правите по страницата си или пък тази във фейсбук.
Що се отнася до завистливя ви коментар относно факта, че публикацията е станала "свежа", какво да кажа, явно има и други хора които мисля като г-н Радев и именно поради този факт са гласували в svejo.net за статията му.
Хайде със здраве.
[/Край на коментара]
[Нов коментар]
Що се отнася за правописа, засегната тема явно от човек от екипа ви.
Сложно съчетано изречеение, изразяващо възклицание не завървша с въпросителен знак.
Статията ви, за да бъде правилна както граматически, така и синтетически трябваше да бъде написана със следното заглавие - Как се прави безплатен PR на гръб на колега - вземете пример от блогърът и уеб мастър Антон Радев! (Или !=.)
Да не говоря за факта, че в самата статия има над 20 правописни грешки.
[/Нов коментар]

Явно не са удобни и не бяха одобрени. За вас не знам, но аз лично ще се захвана да правя отрицателен ПР на този сайт в който дори не смеят да опровергаят мнението ти, камо ли да докажат тезата си.
Имам домейн за личен блог от 3 години и до сега не виждах смисъл да пускам каквото и да е било, но господата и госпожите, които управляват този сайт ме предизвикаха.
Едно е да дрънкаш глупости, друго е да одобряваш само мненията които ти харесват.
Струва ми се, че в момента приемам нещата по-лично дори и от колегата Radev, който е засегнат в случея, но мисля, че е крайно време да се натрият носовете на тези дребни тарикатчета.
 
Последно редактирано:
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Има забавно развитие целия този фарс с тази "медия".
Та ето и коментара след случилото се снощи в страницата им във фейсбук. Цък тук.
Днес видях този коментар, та се опитах да публикувам отговор, който гласи:
Скрийншота който сте показали не е от страницата с коментари които са били определени като спам, а от тази с тези които чакат одобрение/модерация.
Ако бяха определени като спам, то нямаше при посочване на коментара да имате възможност да кликнете на връзка с надпис "Spam" - второто след Approve, а щеше да пише "Is not spam".
Още повече, че спам коментарите се показват в техен спам и не са с жълт фон, а със стандартен бял. Жълти са единствено неодобрените коментари.
Благодаря все пак, че се изложихте като кифладжии :)

Едит: Сега видях, че съм допуснал лека грешка - "че спам коментарите се показват в техен спам", спам=таб
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Я да видим какво ще стане днес и утре (личен блог) и дали както пише в коментарите, няма такова животно като интернет и seo гурута (аз със сигурност не съм такова).
Както се казва, да разпалим малко искрата и да освежим днес и утре (линк към свежо).
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Освежена е.
Това също е полезен линк за тази "медиа" наречена днес и утре
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

И аз го добавям към профите си ама не ми публикуват и на мен коментарите пусках 1 преди няколко дни днес пак нама никой.
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Добавих и твоето (което ти пусна) днес и утре към моя блог пост :)

В коментарите към статията прочетох това:

Днес и утре каза:
Обръщам се към автора и собственикът на блога, виждам, че се опитвате да подроните авторитета на уеб сайта 'Днес и утре" държа да Ви уведомовя, че ако въпросната статия не бъде премахната от блога Ви и от социалните мержи където сте ги разпространили, ще се видим на по сериозно място, не подценявайте това което Ви пиша, то не е заплаха, а предупреждение.

Как може човек, който се занимава с интернет да не знае, че ако напише нещо такова публично всички ще му се смеят. Наскоро имаше един такъв заплашител тука и всички здраво се посмяхме на негов гръб.:)

Не ги разбирам хората, градят бизнес с години и го осират за минути. Какво им пречеше да му се извиня на Радев и всичко да приключи. Сега кой знае как ще се развият нещата:(
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

По принцип трябва да е КЗП, тъй като те предоставят услуга (електронна), без да са оповестили данни за себе си.
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Умора нямат тия, какво ли не правят за да зашитят спамърската си "чест" :)))
Какво пишеше там, че ми вади грешка, че публикацията е премахната.
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Хахах, виж в личния ми блог :)
Ако искаш дай и един линк с анкор днес и утре, вече е на първа страница :)
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Изтрили ли са статията в свежо. Някои може да ли каже какво е пишело там?
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

Какви коментари :D Аз съм пропуснал нещо.
Хахах, виж в личния ми блог :)
Ако искаш дай и един линк с анкор днес и утре, вече е на първа страница :)
 
От: Вече съм в медиите хахахаахаха

В статията в свежо бе даден линк към личния ми блог (първия линк тука), където се разискват проблемите на интернет днес и утре, че и вдругиден. Някакви пък хорица решили, че се говори за техния сайт и се оплакали на Свежо :)
От друга страна, в техния сайт се твърди, че няма такива работи като СЕО специалисти и не знам си какво... ама пък като търсиш за днес и утре вече съм на първа страница? Току виж излязал резултата преди тях и ще стане весело :)

А коментарите - оная ми ти кака Бонка, много се вживява :)
 

Горе